Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply
Като свалям Кайба не ми ги сваля на winrar archive а на 001.документ.Тези файлове с winrar ли се отварят или как.

 

С WinRar се отварят. Отвори 001. После с Deamon Tools.

 

A kak da vmykvam citati.Tva go napravih s copy i paste.?

 

Под всяко мнение има бутон Reply. Ако искаш повече от един цитат натискаш Quote i после долу Add Reply.

И бтв тва 100% го пише някъде в форумите(а може и да не, на са много тия дето ще го питат... )

Link to comment
Share on other sites

prepe4eniq otiva6 na deck construction

tam ima 3 spisuka - main deck - kartite s koito igrae6, side deck - kartite koito moje6 da si dobavq6 mejdu match dueli i vsi4ki ostanali karti sa vdqsno

prosto vzima6 edna karta ot tezi vdqsno i q slaga6 v main deck, ili obratnoto ako iska6 da mahne6 nqkoq

ako puk si si slojil novite igri idi na card list, pusni all cards i posle v strani4niq spisak 6te ti gi ima i kartite koito si spe4elil ot drugite 2 igri.

Link to comment
Share on other sites

prepe4eniq otiva6 na deck construction

tam ima 3 spisuka - main deck - kartite s koito igrae6, side deck - kartite koito moje6 da si dobavq6 mejdu match dueli i vsi4ki ostanali karti sa vdqsno

prosto vzima6 edna karta ot tezi vdqsno i q slaga6 v main deck, ili obratnoto ako iska6 da mahne6 nqkoq

ako puk si si slojil novite igri idi na card list, pusni all cards i posle v strani4niq spisak 6te ti gi ima i kartite koito si spe4elil ot drugite 2 igri.

 

 

Тва го зная, нали имам идругите игри.Правя го точно така както казваш, но после като направя back и се върна отново или отида да играя всичко е непокътнато.Тоя уги постоянно ми казева че тряа да си напраа поправки в дека и много ме дразни. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Тва го зная, нали имам идругите игри.Правя го точно така както казваш, но после като направя back и се върна отново или отида да играя всичко е непокътнато.Тоя уги постоянно ми казева че тряа да си напраа поправки в дека и много ме дразни. :angry:

 

На мен така ми беше станало. Просто не вкарваше карти в тестето. Оправих го като деинсталирах всичките части, изтрих common files папката и после качих всичко наново. Загубих всичките спечелени карти де... Ама кво да се прави :(

Link to comment
Share on other sites

Хора мога ли от някаде да си купя тесте с истински карти на играта ама да не по 20$ или повече едната. Става въпрос за Пловдив.

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

ako nqkoi iska duel .....moje da vleza v irc kanal #yu-gi-oh_turnir ...tam ima naistina dobri igra4i

:lol:

 

т къде се влиза в този irc?

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Хора мога ли от някаде да си купя тесте с истински карти на играта ама да не по 20$ или повече едната. Става въпрос за Пловдив.

Благодаря предварително!

 

 

има по 2,50 ако си в Тракия са във "Всичко за ученика" или книжарница "лъч". :D

Link to comment
Share on other sites

a da v pitam koia e nai realisti4nata igra za6toto az v wareza namerih 3 broia igrai Yu Gi Oh 2 po malki i edna po goliama koiato s kazva

Yu-Gi-Oh!.Power.of.Chaos.Kaiba.the.Revenge-FLT i sa gi svaliam i trite t nqakoi moje li da kaje koia e nai realisti4nata i blizo do filma

EDIT: nqakoi moje li da dade nqakakvi screenshot-ove na igrata da ia vida za kvo stava duma

Link to comment
Share on other sites

a da v pitam koia e nai realisti4nata igra za6toto az v wareza namerih 3 broia igrai Yu Gi Oh 2 po malki i edna po goliama koiato s kazva

Yu-Gi-Oh!.Power.of.Chaos.Kaiba.the.Revenge-FLT i sa gi svaliam i trite t nqakoi moje li da kaje koia e nai realisti4nata i blizo do filma

EDIT: nqakoi moje li da dade nqakakvi screenshot-ove na igrata da ia vida za kvo stava duma

 

 

naistina koq e nai realisti4nata ot vsi4kite 3 igri :confused

 

10x man

 

 

игрите НЕ СА правени по филмчето. филмчето е правено по играта и така като гледам.. само бейсик правилата са спазени и имената на картите. това е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...