Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

ka4i gi 4e verno igrata mnogo tapa.. ama film4eto e gotino :)

Луд ли си :angry: .Играта си е супер яка.Аз си сжалих и трите и сега им се кефя много :punk .Съгхласен съм че и филмчето също е гот :) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

някой иска ли да играем LAN на играта? ако да

 

UniBG - w00x

Evrocom.net - w00x

ICQ - 64453949

 

за да играете ви трябва третата игра. на някой ако му е писнало да играе срещу компютъра... нека играе с мен. не съм толкова силен като компютъра, пък и мисля различно :)

Link to comment
Share on other sites

Kaiba The Revenge e втората част. може всяка игра да се играе отделно. ако се сложат всичките.. се появяват картите от всичките игри в последната (Joey the Passion). тая дето е на линка ти.. е първата.

Пич как да направя да ми дава в третата част Joey the Passion да ми дава картите от първата част?

Link to comment
Share on other sites

инсталирал ли си ги и двете? инсталираш първо първата, после следваща няква и като идеш в Card List на третата игра.. долу в ляво трябва да пише All Cards.

 

След като играх всичките версий в продължение на 15 дена стиганх до следното заключение:  :woot Ако на противникът му трябва някаква карта за да победи някоя от вашите карти тя винаги му се пада ! Сигурен съм щото ме прецаква постоянно и ше го........... :pirate

 

не. просто противника е подготвен за всичко. затова ти трябва винаги да си имаш едно на ум.

Link to comment
Share on other sites

V mometa svalqm Yu Gi Oh! Power.OF.Choas.KIBA.THE.REVENGE.ToyLoco.-.Caxoperros.Team... kazaha mi 4e tova e nai qkata ot si4kite 4asti.

Dokolkoto razbrah ot edin priqtel e to4no kato v filma.

Yu Gi Oh otiva na ostrova i vodi bitki s igra4ite,nakraq vodi bitka s posledniq car i osvobojdava dqdosi.Ako nqkoi go odobrqva da kaje.

Link to comment
Share on other sites

Луд ли си :angry: .Играта си е супер яка.Аз си сжалих и трите и сега им се кефя много :punk .Съгхласен съм че и филмчето също е гот :) .

emi nqma nikvi anmimacii nqma dinamika vsi4ko e samo v edna ravnina s karti i nishto pove4e ako.. az si mislih 4e e kato v film4eto :)

Link to comment
Share on other sites

emi nqma nikvi anmimacii nqma dinamika vsi4ko e samo v edna ravnina s karti i nishto pove4e ako.. az si mislih 4e e kato v film4eto :)

Еми ще трябва да ме изчакате - първите 5 серийки(1 гб общо) са едва на 17% :) Пък и BitTorrent какво искате...

Link to comment
Share on other sites

инсталирал ли си ги и двете? инсталираш първо първата, после следваща няква и като идеш в Card List на третата игра.. долу в ляво трябва да пише All Cards.

Пробвах ама като натисна All Cards ми излизат само от Kaeba The..... :confused . Ако имаш други предложения давай :(

Link to comment
Share on other sites

V mometa svalqm Yu Gi Oh! Power.OF.Choas.KIBA.THE.REVENGE.ToyLoco.-.Caxoperros.Team... kazaha mi 4e tova e nai qkata ot si4kite 4asti.

Dokolkoto razbrah ot edin priqtel e to4no kato v filma.

Yu Gi Oh otiva na ostrova i vodi bitki s igra4ite,nakraq vodi bitka s posledniq car i osvobojdava dqdosi.Ako nqkoi go odobrqva da kaje.

 

Kade q ima tazi igra???

Link to comment
Share on other sites

Imam gi no vij SupportMan kakvo kazva :

Yu Gi Oh! Power.OF.Choas.KIBA.THE.REVENGE.ToyLoco.-.Caxoperros.Team... kazaha mi 4e tova e nai qkata ot si4kite 4asti.

Dokolkoto razbrah ot edin priqtel e to4no kato v filma.

Yu Gi Oh otiva na ostrova i vodi bitki s igra4ite,nakraq vodi bitka s posledniq car i osvobojdava dqdosi

a v tazihttp://www.warez.ru:8084/gamez/Yu-Gi-Oh...he.Revenge-FLT/

nqma nishto obshto s opisanieto mu :D ;)

 

Edit: Nqkoi bi li mi obqsnil kak da si naglasq kartite kakto az iskam :)

Link to comment
Share on other sites

Хора моля ви дайте мнения за това, коя от трите е най-добра за да си я сваля.Моля помогнете в избора.

Link to comment
Share on other sites

Basi kak go instalirate tfa ne6to.Az svalih si4ki failove ot papkata i sq ne znam kak da pusna igrata. Za sega sum svalila purvata. Ama ne znam kak da q pusna.Emulator li mi trqaa?kvo mi traa?kak da q install-na?Kajete.

Link to comment
Share on other sites

Basi kak go instalirate tfa ne6to.Az svalih si4ki failove ot papkata i sq ne znam kak da pusna igrata. Za sega sum svalila purvata. Ama ne znam kak da q pusna.Emulator li mi trqaa?kvo mi traa?kak da q install-na?Kajete.

 

Емулатор не ще да е ..

 

тук и после тук.

 

П.С. Казвай точно името на играта, а не "първата", за да не се ровя из темата да гледам коя аджеба е "първата"

 

Edit : П.П.С Прочети правилата и pinned темите.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах ама като натисна All Cards ми излизат само от Kaeba The.....  :confused . Ако имаш други предложения давай  :(

 

ми точно де. щом имаш бутонче алл кардс.. значи си готов. ти какво очакваш. другите карти трябва да се отворят. не може на готово :)

 

nqma znachenie samo fona e razlichen po dobre http://www.warez.ru:8081/gamez2/Yu.Gi.Oh.Power.Of.Chaos-FLT/

 

не е само фона различен. на всяка игра се добавят по 200+ карти, пък и последната има мулти.

Link to comment
Share on other sites

ми точно де. щом имаш бутонче алл кардс.. значи си готов. ти какво очакваш. другите карти трябва да се отворят. не може на готово :)

Или аз не те разбирам или ти искам да кажа че не ми дава картите от YUGI THE DESTINY. Или ти искаш да кажеш че дава общо само от 2 и 3 игра. :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Или аз не те разбирам или ти искам да кажа че не ми дава картите от YUGI THE DESTINY. Или ти искаш да кажеш че дава общо само от 2 и 3 игра. :confused  :confused  :confused

 

 

дава картите и от първата, ако си я инсталирал. аз вчера преинсталирах Windows-а и инсталирах трите игри наново, вече не ми показва бутончето All Cards в последната. :(

Link to comment
Share on other sites

дава картите и от първата, ако си я инсталирал. аз вчера преинсталирах Windows-а и инсталирах трите игри наново, вече не ми показва бутончето All Cards в последната. :(

С какъв Win си? Щото аз съм с 2000 :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...