Jump to content
BulForum.com

Revenge Doll - куклата отмъстител е тук.


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

ароматизатор за кола - 3лв/бр.

ПРОМО #1 :

3бр. ароматизатор по избор + безплатна доставка до всяка точка на България - 11лв

 

3x3 ? :) :)

Като отвори сайта и дадете адрес за купуване на место от Пловдив, ивам да си напазарувам :)

Link to comment
Share on other sites

Далеч съм още от продажба на место.

Ако искаш пиши ми ЛС ще ти пратя по куриер.



Нека ако някой от модераторите сметне темата за рекламна да я махне.

Мисля че достатъчно хора я видяха. 

Link to comment
Share on other sites

най тъжното нещо е да коментираш неща които не разбираш подтикнат от измамното чувство че всъщност внасяш няква справедливост.

както съм споменал приликата с действителни лица е само във вашите глави..... дали е наказуемо ще го оставя без коментар :)

Да де, защо ли очаквах положителна реакция от хора опитващи се да продават фигурки на обесени хора.

Ето ви търговска идея : Всъщност защо да спирате само с обесването ? Може да включите и специална серия изнасилени кукли. Или съсечени. И непременно ги продавайте пред детските градини и училищата.

The rest is silence ...

Млъквам че ми се гади !

Link to comment
Share on other sites

Ако обичаш..... не ми се четът душевните ти терзания.

 

Ако е критика нека е градивна , ако е просто хейт си намери някой друг да хейтваш ........ 

 

 

Между другото самият факт че си губя от времето да ви отговарям е абсурден.

Изключително малоумно е да говорите подобни работи най-малкото защото това е художествен продукт нямащ нищо общо с действителноста , какви изнасилвания , какви 5 лева ?  Никой не е виновен че сте опериран от чувство за хумор , кукличките са насочени към хора с такова........ чак ми се гади ! 

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям злобила. Явно са били точно толкова извратени и монасите напомнящи: "Memento mori". Или пък проповедниците, напомнящи за мъките адови.

Link to comment
Share on other sites

Също съм съгласен със злобила. Също намирам фигурките за доста забавни и ако имах кола - със сигурност бих си взел един Доган :)

Link to comment
Share on other sites

Zlobil-е страшен си, майна. Евала. Ароматите са супер и куклите. Целият Еконт питаше какво е това.

 

Страхотни са.

2eresere.jpgary7ytyv.jpgety2esa5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хехе, яко! Само една забележка - Цвъки е направен с доста дълга и рошава коса и също така физиономията излъчва някаква макар и едва забележима интелигентност, която тотално отсъства в оригинала. :lol: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

искам Дриско.

ако може и да е обвързано с договор да не се излъчва поне месец по радиостанцииите......

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Мм освен от магазина,от някъде другаде могат ли да се купят ? В София примерно ? Искам да подуша как миришат различните аромати ;) 

Link to comment
Share on other sites

Верно - дай да се помъчим по-хубави снимки да направим.


И сложи в сайта около име/цена - и аромат-а, не да е на някакво листче на снимката.

Link to comment
Share on other sites

Еми на най-долните снимки изглажда като листче, особено с този "ръчен" шрифт... И на него има написан аромат. А то излиза, че може да са няколко. Ето аз например се заблудих, сигурно няма да съм единствения. Има нужда от преправяне малко.

Link to comment
Share on other sites

Ми явно като щракнеш върху снимка и от там виждаш какви има налични и явно при поръчката се попълва на ръка.

Link to comment
Share on other sites

1.Снимките са гадни - факт , до няколко дни ще ги оправя.

2. Ароматите са изброени за в описанието на артикула , можете да си избере какъвто желаете и след това да го добавите в полето "Допълнителни пояснения".

3.Това на снимката "листчето" е името на модела и аромата , не са подбирани просто така са направени снимките , всичките аромати са налични за различните модели. 

4. Сайта има още работа и тези дни ще го дооправя че не ми остава време. 

 

 

 

пс : Ако има човек от форума който се занимава със фотография бих си платил за продуктови снимки на неутрален фон. 

 

:thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...