Jump to content
BulForum.com

Revenge Doll - куклата отмъстител е тук.


Recommended Posts

Злобиле, добави ако обичаш и възможност за доставка до офис на Еконт, че  така с куриер е бая зле положението (одеве ме подмина 2 пъти куриера, до сега не бил доставял на моя адрес). 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Злобиле мога да питам един човек дали ще може да ти направи снимките ;) От Пловдив е любител фотограф,но с доста сериозна техника :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да те пратя при професионален фотограф - Георги Казаков. Преди пишеше тука из форума, сега е в София основно и там бачка. Ето ти и портфолиото му: http://www.behance.net/georgikazakov

 

Избери си :)

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, добави ако обичаш и възможност за доставка до офис на Еконт, че  така с куриер е бая зле положението (одеве ме подмина 2 пъти куриера, до сега не бил доставял на моя адрес). 

 

Тя доставката е до ОФИС , ма явно хората не го виждат , сега ще го променя.

Link to comment
Share on other sites

Ами май не е до офис,а ти го доставят до у вас ;) Сега получих смс,че ще ми го доставят,а не че ще е в офис на еконт.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми го донесоха директно в офиса (там поръчах). Вече усилено зарибявам колегите, един Азис го подарих вече (на колега, на който два-три пъти му слагаме wallpaper на Азис, като си забрави компа включен) и един поиска вече контакти :)

Link to comment
Share on other sites

Ами май не е до офис,а ти го доставят до у вас ;) Сега получих смс,че ще ми го доставят,а не че ще е в офис на еконт.

 

Принципно съм написал изрично с големи букви че е до офис , проблема е че не четат хората , за мен е все тая дали ще е до адрес или до офис. Просто до адрес е 2лв по-скъпо.

 

На мен ми го донесоха директно в офиса (там поръчах). Вече усилено зарибявам колегите, един Азис го подарих вече (на колега, на който два-три пъти му слагаме wallpaper на Азис, като си забрави компа включен) и един поиска вече контакти :)

 

Радвам се че са ти харесали  :thumbsup:

 

 

 

 

пс : От другата седмица ще има и серия вуду кукли с размери 20/12 , няма да са ароматизирани и ще са с магнити за хладилник , могат да се ползват за sticky note. 

 

obama1_1024x1024.jpg?v=1393233840

Link to comment
Share on other sites

Я кажете колко силно мирише,че нещо не съм наясно.Яката го набучих и след това даже се омазах с течността.

Link to comment
Share on other sites

Утре като дойда ще ти покажа за кво става въпрос.Аз сложих люляковото.Кокосовото май мирише повече :D 

Link to comment
Share on other sites

Всичките миришат еднакво , една - две дупки са достатъчни че иначе на мен лично ми идва в повече. 

 

пс : Зюмбюл-а е най-силен , Пъпеш-а беше най-добър но доста краткотраен..... ся шЕ пробваме с едни нови аромати за следващата партида. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Че един приятел от София сподели снимка, съдържаща такива кукли и се чудих к'во да му давам като сайт, та дадох групата.

Link to comment
Share on other sites

Малки доработки ще имат следващата версия , моделите 1,2,3 са изцяло нови. Ароматите също са нови и би трябвало да издържат повече.

 

1378575_601852543189565_909132973_n.jpg

 

Както и големи Вуду-Кукли които няма да бъдат ароматизирани. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

лек ъпгрейд, не ми харесва как изглеждат.

скороо ще е онлайн всичко отново.

 

размера на куклите ще е по голям.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...