Jump to content
BulForum.com

Евро 2012


XMD

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Холандците се опитаха да играят само първите десет минути на мача. В момента атаките са им доста анемични и определено няма как да бият с два гола разлика.

 

А пък ако гърците преминат четвъртфиналите, определено ще почна да гледам само "Секси Сокър". :laughing1:

 

Гърците нямат никакъв шанс :)

Link to comment
Share on other sites

Гърците нямат никакъв шанс :)

 

Те и предния мач нямаха голям шанс , но късмета беше с тях да вкарат 1 гол ... Това , че Русия не играха е друга тема . Дано да не се повтори .

Link to comment
Share on other sites

Те и предния мач нямаха голям шанс , но късмета беше с тях да вкарат 1 гол ... Това , че Русия не играха е друга тема . Дано да не се повтори .

 

Да де, ама немците не са Русия :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Ако резултатите довечера са:

Исп 1:1Хърв

Итл 3:1 Ирл

става много интересно!

Link to comment
Share on other sites

Още не мога да повярвам какво допуснаха руснаците, след два прекрасни мача преди това.... wacko.gif

 

Толкова съм разочарован от Холандия.

 

И аз. Защо не играят тия хора не знам... И къде изобщо им е атаката? Да се прибират и да тренират за световното...

Link to comment
Share on other sites

Тоя Силва ми идва малко в повече, ебахти неориентираното копеле. Да го сменят, че нищо не става от него ! И хърватите са селяни, мамицата им балканска.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да позная хърватите! Цяло чудо е, че не са поели гол още. Ако не обърнат изцяло играта през втората част ще бъдат победени със сигурност...

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи! НЯМАМ ДУМИ!!! angry1.gif

 

Тоя плешив кретен да пукне в най-адски мъки, мамичката му некадърна!!! ФИФА продължава да не въвежда видеокоректив и такива гнасни изроди съсипват труда на цели отбори!!! Напълно съм съгласен с треньора на Хърватска - "ПИЧКУ ВИ МАТЕРИНУ" на всички говеда от ФИФА!!!

Link to comment
Share on other sites

Не мога да позная хърватите! Цяло чудо е, че не са поели гол още. Ако не обърнат изцяло играта през втората част ще бъдат победени със сигурност...

 

Поеха в крайна сметка. Таман щях да псувам Фабрегас, че само излезна да разходи екипа, той пък направи яко извеждане. Какво е толкова чудно, това не е Италия, не е и Ирландия. Испания определено е един от най-силните отбори в света в момента. С много добри изпълнители и много добре сработен отбор. И да не забравяме много добър треньор. Така че, няма нищо чудно, все пак Хърватия не може да се мери с тоя отбор, дето са играчи на Реал, Барса и Атлетико (Мадрид и Билбао). Тея хора играят заедно, не е като да играят в 15 различни първенства.

 

П.С. Положението при гола , двамата бяха на една линия. Даже и да бяха отменили гола, нищо нямаше да се промени. Испания играха много по-силно и заслужават да вървят напред. Хърватите направиха две-три опасни атаки, но до там. Тея дето не заслужават са скапаните италианци, нооо, нямаше как да се избегне тоя проблем.

Link to comment
Share on other sites

ФИФА продължава да не въвежда видеокоректив и такива гнасни изроди съсипват труда на цели отбори!!!

Почни да гледаш хокей. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, на Балотели как му затвориха устата при гола :)

Иначе изгледах няколко пъти положението на Испания - струва ми се, че няма засада. Друг е въпросът, че този, на който не подадоха, беше в засада, ама нали е пасивна засада и уж не участва в атаката, а секунда по-късно вече участва.

 

What's a "passive offside"?

The passive offside is one of the most debated FIFA soccer rules over the last few years and it seems they finally found a good way to handle it. A player is in "passive offside" if he's in an offside position but doesn't play the ball, in which case the ref doesn't call the offside.

 

 

A tricky striker can confuse the defense into laying low thinking an offside will be called, only to avoid playing the ball, allowing another teammate to pick up the ball, and potentially score.

 

 

Obviously, what "playing the ball" means is slightly interpretational. Even if the striker in the offside position doesn't touch the ball, but influences the play otherwise (runs towards the ball, covers the goalkeeper's viewpoint and so forth) he comes out of passive offside and the referee blows the call.

Link to comment
Share on other sites

Ебати жалката Испания, толкова щях да се изкефя хърватите да ги бяха били. Цял мач само си разцъкват топката с никаква идея какво да направят с нея. А дано Англия/Франция им го турят на четвърт финалите. Относно гола според правилата уж е пасивна засада, друг е въпросът колко Навас "не влияе" на играта... Съдията можеше преспокойно да даде и дузпа за Хърватска когато Рамос се опита да счупи краката на Манджукич, но на това Европейско страшно ми се набива на очи, че дузпи просто не се дават :blink:

Link to comment
Share on other sites

Той картон не му даде, ти за дузпа говориш...Такова подпиране от съдията...чак ми се драйфа....Чудно ми е само, кой ли ще направят шампион?!

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи! НЯМАМ ДУМИ!!! angry1.gif

 

Тоя плешив кретен да пукне в най-адски мъки, мамичката му некадърна!!! ФИФА продължава да не въвежда видеокоректив и такива гнасни изроди съсипват труда на цели отбори!!! Напълно съм съгласен с треньора на Хърватска - "ПИЧКУ ВИ МАТЕРИНУ" на всички говеда от ФИФА!!!

резултат 0:0 нямаше да има никаква полза за хърватския отбор, така че не знам какво значение има дали е засада или не. Единствената разлика е, че Италия щеше да спечели групата вместо Испания.

Link to comment
Share on other sites

резултат 0:0 нямаше да има никаква полза за хърватския отбор, така че не знам какво значение има дали е засада или не. Единствената разлика е, че Италия щеше да спечели групата вместо Испания.

 

Това няма никакво зачение - при гола имаше засада. Толкоз. Трябваше да се отмени. А Хърватите както се бореха мъжки, последните пет минути след като бяха посечени от плешивия изрод се разпаднаха... Дори да бе останало 0:0, поне щеше да е истински резултата.

 

Ей такива съдийски лайнарщини ме отвращават от футбола - вече тотално - и съм на път да спра да гледам и международните срещи...

Link to comment
Share on other sites

Според програмата за коментаторите тази вечер за последно ще се "радваме" на чудните коментари на Петър Василев по време на Евро-то. Този човек с монотонния си глас направо ме докарва до ступор.

Link to comment
Share on other sites

Непризнат ЧИСТ ГОЛ за Украйна!!!

КАК ДА ГЛЕДАМ ТАКЪВ ФУТБОЛ?!?!?!? КАК!!!! angry1.gifangry1.gifangry1.gif

 

СМЪРТ ЗА БОКЛУЦИТЕ ОТ ФИФА!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...