Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Мислех да мина, но щом ще има фото... Компромати после... Blackmailing... :D... Ще ми замине кариерата... Пък и ще ви е по-добре без мен. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

От модератори и администратори само chicatillo ли ще присъства? То верно че трябва да са на смени, че да има ред и във форума през това време, ама нека все пак видим и оправляващите ни в една друга светлина- като хора, а не като власт!

... или те остават скрити завинаги? :)

Link to comment
Share on other sites

E,оv3rm4n, айде сега детски номера :) Ела, аз лично ще се радвам да се запознаем! Даже обещавам да гъделичкам госпожица chicatillo, когато се опитва да те снима, та да не успее да те кепчърне на лента :)

Link to comment
Share on other sites

Абе с лента без лента се тая, жалко че няма да мога да дойда на това паметно събитие , заминавам утре за Бургас ...

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми се искаше да дойда...ама ще съм извън града в петък...все пак ви пожелавам да си прекарате добре :D

Link to comment
Share on other sites

Ehe hubava sre6ta 6te se zaformi.O4akvam s netyrpenie.

Абе то...... мач си организирахме "и то доста срещи" и пак не се запознахме.Дано поне сега да стане.Съжалявам , че няма да мога да дойда ама съм на бачкане и ......знаете как е :sick . Дано поне сега да се видят и запознаят юзерите на Уарез-а. :)

Link to comment
Share on other sites

Мене ме отпишете. Няма да бъда в Пловдив на тоя ден или по-скоро самата вечер съм другаде. Съжалявам...другия път.

Link to comment
Share on other sites

Срещата ще загуби много от красотата си...Жалко наистина...

 

Заради мойта красота нали... :wub: Аре стига глупости бря. Отивайте да се видите, хубаво да ви е и да не чувам повече мрънкане че следващия път ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

chicatillo какво толкова е казало момчето? :) Да идва за каквото е решил пък сега твое мнение дали ще му обърнеш някакво внимание или не. :P

Link to comment
Share on other sites

Заради мойта красота нали... :wub:  Аре стига глупости бря.

Не само красота ще загуби, но и коса :D

 

Искам да предупредя всички, които са ми пратили ПМ да ги мушна в списъка, че ако не дойдат и не уведомят преди това съответните органи на реда (мен или chicatillo), върху тях ще се изсипе индустриално количество псувни и ритници (от моя страна) и минимум 60% warn (от страна на chicatillo)! :P

Така че, beware! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

pisha se i az za sreshtata BEZ da obeshtavam ako kato doida nqma nikoi shte si hodq ne me chakaite che ne znam kak shte sam s bachkaneto.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...