Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Така няма да се притеснявам, че ще се повдигнат обвинения срещу мен, когато секшуъли малестна някой :)

Obeshtavame kakvoto i da pravish, posle da ne povdigame obvineniq :rolleyes:

I az sum pod 18, nikoi ne mi iska lichna karta.Ot zavedenieto vizhdat, che sme golqma kompaniq i che ako edin si trugne, vsichki ni gubqt kato klienti...

Link to comment
Share on other sites

znam 4e ne mu e mqsto na takowa masovka da se pitat takiwa ne6ta... no 6te mi kajete li kakwi finansi trqa da spestq... 6tot sled katastrofata... awe na kratko kola-ta pove4e ot 70 st li e i kartofkite kolko sa... qsno e 4e 6te ve4erqme duneri :)

 

zergi batka mnogo si qk :)) ma az pak sum po hubav ot teb[ is po nejna koja..] :) :P :D :) :D

Link to comment
Share on other sites

Там специално не е скъпо заведение. Цените не са от татово време, но са народни.

Хора, не се притеснявайте за финансите, важна е компанията, а не поръчката!

Link to comment
Share on other sites

znaim koe e po vajno... no vse pak da se znai.. 4e imam turniri... posle lekari... posle seriozna popravka na kolelo.. i da znam dali da nosq koli4ka ot nas

btw ako ima lispa na alkohol <---- tati e injiner po spirt vino i visokoalkoholni napitki.. v nas imame vsi4ko v golemi koli4estva :)

Link to comment
Share on other sites

ma az pak sum po hubav ot teb

Ц,ц,ц...не ме амбицирай да се обръсна, че тогава ще трябва 5 човека охрана да си взема - няма да има жена, която да ми устои. Че и мъже ще се намерят да се борят за ръката ми :) :P

Link to comment
Share on other sites

Твърдо не мога да дойда... Админите (Т.Е майка ми) ме ban-наха. ;)

Link to comment
Share on other sites

Бе и аз щях да доведа една топ моделка с мене, ма тя нещо сеа ми се цупи... + тва, ако я доведа, кат ва знам кви сте хиени :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз сигурно ще съм с жената... Тя точно да вземе да се прибира вече и аз да не съм с нея...няма да го бъде. Така че колкото не съм хиена иначе още по-малко ще бъда.

Link to comment
Share on other sites

Ne e vazmojno!!! nie imame pi^ki i mislim s tqh

:angry:

Грррррррр!

Ти ако си мислиш с чепа,аз не.

Аре поне тая тема да не я сго*******ме.

Link to comment
Share on other sites

Тя плаши с бан, аз плаша с бой :) Само някой да наруши добрия тон на срещата и ще яде крошета и лоу кикове. И лакът може да изяде! :) Така че който е решил да бъде трабълмейкър, да си помисли пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Еее кво ти пука чина бре чове4е ...яла че пием по 1 фантичка с тебе ...пък 6е си напраим густичкото ...

 

 

 

Mnogo mi se idva ,ama sam 91 i edva li shte me pusnat - ta @rijatno prekarvane ! Ako vi se namira fotoaparat - kachete posle snimki na wareza !

Link to comment
Share on other sites

zerga bate men li 6a nabii6 we?! ooo dobre ti 6a kai6 ne6to :)

zna4i za sre6tata vse o6te sme malko orica gleam v spisaka samo 18... ot 2k regnati users... ufff dano da stani...

iskam da se izvinq predvaritelno na vsi4ki koit 6te doidat... za6tot vidat mi nqma da e mnogo priqten :) no jelaq da doida i da vi vida izrod4eta malki[i golemi :)]

Link to comment
Share on other sites

Проблемът с възрастта има едно много просто решение. Тези, които още нямат 18, да помолят майка си или баща си да подпишат бележка, на която да пише: "Аз, .......(името на родителя), давам съгласието си детето ми да се напие като свиня и да прави див безразборен секс с представители и на двата пола."

Така няма да се притеснявам, че ще се повдигнат обвинения срещу мен, когато секшуъли малестна някой

 

This post has been edited by Zerghathul: Yesterday, 18:43 PM

 

 

Ti me razbi ve maina.

Ok as niamam o6te 18 na 17 sam.Eto i pik.

Nimam drugade is mrezata taka 4e nadiavam se modovete da ne mi se razsardiat.UUUUUU Sega sam s 2 god po dart tai4e sam stanal i pogrozen. :punk :punk

 

http://x-menforum.com//index.php?showuser=75

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...