Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

За парка е най-добрия вариант,но забравяме един "малък" фактор-млади майки,баби и дядовци и прочие сволоч,ползваща пейките.Ще трябва да се изтресем на Симфонията,като най-обширно.

Хем ще можем да поплуваме :D и да направим едно добро дело-ще нахраним комарите :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

ами ние преди се събирахме на Симфония ... само веднъж са ни правили проблем от заведението .. ама тогава и нямаше Общинска Полиция ... мисля, че на Младежкия или Бунарджика ще е по удачно. Пък в парка може да си направим пикник .. бира PVC .. оргии ... ами то хубаво .. ама освен чикатилото друго женско няма да има така че .... нека да го отложим за другия път :Р на първа среща само се целувам !!!!

Link to comment
Share on other sites

на първа среща само се целувам !!!!

Хлип, хлип...мен защо не ме целуна когато се видяхме, а? :cry :P

Измислихме дата, час и място на срещата :

Петък, 30 юли, 18:00 , срещу часовника на пощата

Link to comment
Share on other sites

I az moga da doida, chichatilo nakraq kogato stane qsno kude & koga shte se suberem napravi edin posleden post i zatvori temata za da nema greshka, kai na Zhoro da dokara kitarata :D

 

EDIT Eee shtom e Petuk, pozhelavam vi priqtno izkarvane, kak tui se setihte za raboten den ne znam ....

Link to comment
Share on other sites

А дали няма да е по-добре да е СРЕЩУ часовника (от към градската градина). Все пак 18,00 часа все още е много топло пък и доста слънчице понапича там.

Link to comment
Share on other sites

Аз предполагам,че ще позакъснея,щото съм на работа до 18:00,но това не значи,че няма да доида.

Link to comment
Share on other sites

Аз предполагам,че ще позакъснея,щото съм на работа

 

E nema da si edinstveniq - nqma da zakusneqt samo shefovete i uchenicite vuv vakanciq :D Ama ferno tfa s petuka nikak ne e udachno...nai malkoto pone chasa da beshe malko po kusno, mislete za rabotishtite malko ue :)

Link to comment
Share on other sites

Дам, срещу часовника е ок! Аз тва за под него го казах на майтап :)

Значи някъде по бордюрите ще накацаме и ще се чакаме. Ако случайно нещо не се намерим, аз ще почна да махам с ръце и да пискам като керкенез, за да привлека внимание :D

Ще чакаме колкото трябва, Agarvaen, ти си ценен кадър ;) И все пак до и половина ще е културно да пристигнат всички.

Link to comment
Share on other sites

Нда,споко,аз работя съвсем наблизо.Проблемът е,че повечето хора сигурно не знаят как писка керкенез :P

А доколко съм цене е друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

chicatillo nqa smisal.. samo az i zerg 6a idim i nqa na4in da na propusnete.. :)) toi psihoza i az psihar .. kak da stani :) oba4e ne na 4asovnika 6tot taka ne mojem da se saberem vsi4kite.. ima sramejlivi i razni takiwa!

az vikam da e na mqsto kudet po4ti nikoi ne hodi taka 4e da se znai 4e koit otidi 6te e za na6ta masa! :)

Link to comment
Share on other sites

хъмз определено е правилно.

Иначе на пощата някои ще се скатават и ще зяпат отстрани.

А за снимките-аз съм постнал в Pics мои(сайтове със снимки де).

Link to comment
Share on other sites

Мен пък най-лесно ще ме познаете. Както се казва "по косата ще ги познаете". Аз съм диване с голяма къдрава коса. Друг такъв няма да има там.

Link to comment
Share on other sites

Абе където и да се чакаме искам просот една снимка на един двама души :) да ги знам кои да търся :) Не ми се рови сега във форума да търся твои пик :) не ми трябват 10 пика трябва ми един да те видя кой си :) . Относно мястото кадето и да е се съм съгласен само да е място общодостъпно и всеки да го знае...а не да се лутаме...и да се чакаме на различни места...не мисля че на Пощата идеята беше лоша..все пак някой да се скатава и да го е срам...стига бе..тия неща преди 5 години не съм ги правил камоли сега...

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз мислех да е на някое нестандартно за срещи място, ама не ми дойде нищо на ума...може би е добър вариант да се срещнем по-надолу, там където има разклонение към градината, към Лъкито и надясно, където беше Ливърпула. Да речем на перилата на надлеза?

Link to comment
Share on other sites

mmmmmmmm po nadolu ot red eye.. tam po princip nqma hora idealno.. na periloto na nadleza e dobre :) tam e idealno ba6 nai otgore to4no nad krastovi6teto.. ta da se znai 4e vseki koit e tam e za na6to mqsto [a otnostno birite az 6te sum na kola ili pupsi :) ]

GeorgiK e nie nqa tam da piim we :) nie samo 6te se 4akame... max 10 min ostanalite gl hf! :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, може не на перилата, а малко по-вляво, където има сянка. За надолнището към градината става дума. Съгласни?

А за срамежливите - не се шашкайте, няма да ви изядем :) Аз лично отдавна отказах човешко. :D

Link to comment
Share on other sites

KnoppiX можеш да ми погледнеш личните данни-снимката е от Нова Година,сега съм с малко по-дълга коса и брада.

 

 

Много съм тъп!!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...