Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

 

Никой от двамата няма да СШ тоя сезон.

ХахахахахХАХаххаАХАхахаха.Шегаджия!Личи си че фенските пристрастия избиват ама нека така повече ще ви се смея :D

И ние ти се смеем на простотиите спокич. :lol:

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я някой да постне обяснения от МкЛарън за проблемите на Хамилтън.Радвам се за Кими, защото миналия сезон имаше кофти малшанс с колата на Мерц и затова не спечели.Но като цяло смятам, че по-добрият отбор през сезона бяха сребърните и някой от техните пилоти трябваше да спечели титлата.

Link to comment
Share on other sites

ХахахахахХАХаххаАХАхахаха.Шегаджия!Личи си че фенските пристрастия избиват ама нека така повече ще ви се смея :D
И ние ти се смеем на простотиите спокич. :lol:

Тва е супер Jozo бе, ей!Толкова негови експертни мнения може да намериш в тоя форум, че да ти се завърти главата! :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

И ние ти се смеем на простотиите спокич. :lol:

Тва е супер Jozo бе, ей!Толкова негови експертни мнения може да намериш в тоя форум, че да ти се завърти главата! :laughing: :lol:

 

То и аз като гледам твойте са много експертни.Освен с моята особа май друго не те интересува.Или се засегна от нещо та така се жегна :P

 

Евилчо спокич аз още помня как хулеше и наляво и надясно тръбеше "Никой неиска Кими във Ферари".Сега няма по голям хубавец от него.То знаем че Фераристите се фурнаджийски лопати и само се връткате от където духа вятъра.

 

П.П.Или аз трябва тука да тръгна да изравям на Чефо писаниците как Хамилтън и Алонсо ще се изчаткат на първия завой на Монца(това го нямаше само за това състезание) или как последните 3 състезания Ферари щяли да направят 3 последователни двойни победи с Кими победител.Моля моля не само аз давам глупави мнения и това че съм ви крив за нещо незначи че само аз пиша простотии с цел заяждане.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Абе те и на мен ми се смееха, че смятам Кими за "вечната надежда" и че няма смисъл да го подкрепям, защото само заемал място, ама на ^^ !

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Ааааа нека му на гадния мангал!!!! Да мре в картофите недъгавия боклук... О това, че е лаком загуби, заради това! Моееше си кара четвъртия, ама той не тряя се докаже... Ае нака му ся. Не бях за Кими, но евала му праа на пича добре кара. Маса в началото му спечели половината титла, но това са подробности. Колите на Ферари бяха мн по добри от тези на Макларън определено. Намразих Ферари покрай Шумахер (колко ли мрънкане ще отнеса за това...), но наистина колите им са най-добрите в шампионата. Ако Алонсо е във Ферари другата години ще им разкаже играта на всички! Главата си залагам ей... Най ще се радвам, ако се върне в рено или да отиде в БМВ евентуално, което няма да се случи, защото няма предложение от там, но за съжяление там няма да покаже какво може, защото колите не са толкова добри, но да се маха от Макларън, щото там ще го съсипят. Не му върви и т'ва в тоя отбор. Ще видим другия сезон... Ама и евала на Кубица! Супер караше т'ва момче ей!

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Ааааа нека му на гадния мангал!!!! Да мре в картофите недъгавия боклук... О това, че е лаком загуби, заради това! Моееше си кара четвъртия, ама той не тряя се докаже... Ае нака му ся. Не бях за Кими, но евала му праа на пича добре кара. Маса в началото му спечели половината титла, но това са подробности. Колите на Ферари бяха мн по добри от тези на Макларън определено. Намразих Ферари покрай Шумахер (колко ли мрънкане ще отнеса за това...), но наистина колите им са най-добрите в шампионата. Ако Алонсо е във Ферари другата години ще им разкаже играта на всички! Главата си залагам ей... Най ще се радвам, ако се върне в рено или да отиде в БМВ евентуално, което няма да се случи, защото няма предложение от там, но за съжяление там няма да покаже какво може, защото колите не са толкова добри, но да се маха от Макларън, щото там ще го съсипят. Не му върви и т'ва в тоя отбор. Ще видим другия сезон... Ама и евала на Кубица! Супер караше т'ва момче ей!

Той Алонсо и тази година караше Ферари с двигател Мерцедес... Ама нищо...

Кими си има договор за догодина, Маса до 2010... Така че Альо да си ходи у Рено.

Link to comment
Share on other sites

То и аз като гледам твойте са много експертни.Освен с моята особа май друго не те интересува.Или се засегна от нещо та така се жегна :P

 

Дюд, освен от глупостите, които пишеш, от калибъра на "Рено са измислили Формула 1, Рено винаги са били номер едно, вие да не си мислите, че те не са имали отбор-неее, те винаги са имали, и който да е бил шампион трябвало е да бъде човек на рено.Алфонсо-Президент"...та, само от това мога да се "жегна"..

Edited by Earthwalker
Link to comment
Share on other sites

То и аз като гледам твойте са много експертни.Освен с моята особа май друго не те интересува.Или се засегна от нещо та така се жегна :P

 

Евилчо спокич аз още помня как хулеше и наляво и надясно тръбеше "Никой неиска Кими във Ферари".Сега няма по голям хубавец от него.То знаем че Фераристите се фурнаджийски лопати и само се връткате от където духа вятъра.

 

П.П.Или аз трябва тука да тръгна да изравям на Чефо писаниците как Хамилтън и Алонсо ще се изчаткат на първия завой на Монца(това го нямаше само за това състезание) или как последните 3 състезания Ферари щяли да направят 3 последователни двойни победи с Кими победител.Моля моля не само аз давам глупави мнения и това че съм ви крив за нещо незначи че само аз пиша простотии с цел заяждане.

 

Трябва ли да казвам, че тая титла отиде за Ферари и аз й се радвам, няма да се радвам само ако Алонсо спечели такава с нашия тим..............Освен това Кими пред Алонсо за поредн път казвам, че е малкото зло. По-добре той. След Шуми аз нямам ясно изразен фаворит. Може би Маса НО МАЛКО, САМО МАЛКО ;).

Link to comment
Share on other sites

Той Алонсо и тази година караше Ферари с двигател Мерцедес... Ама нищо...

Кими си има договор за догодина, Маса до 2010... Така че Альо да си ходи у Рено.

Т'ва за Ферарито с двигател на Мерцедес не го зацепих... Що се отнася до договорите недей бъди много сигурен, защото Алонсо го искаха във Ферари дори и вече да са се отказали, а и нека да се върне във Рено, няма лошо!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе те и на мен ми се смееха, че смятам Кими за "вечната надежда" и че няма смисъл да го подкрепям, защото само заемал място, ама на ^^ !

 

така беше..всички други плюеха кими.

Затова сега (колкото и глупаво да звучи) само ти имаш основание да се радваш.

Защото е много лесно да си от "силните на деня"

Link to comment
Share on other sites

Т'ва за Ферарито с двигател на Мерцедес не го зацепих... Що се отнася до договорите недей бъди много сигурен, защото Алонсо го искаха във Ферари дори и вече да са се отказали, а и нека да се върне във Рено, няма лошо!!!

Явно си пропуснал някои моменти от зезона... и то ключови.

Иначе за мен няма значение къде ще яде бой Альо... дали при мухльовците в Англия или в Рено... през... знаеш къде ми е. :music

 

"Фигаро": "Райконен, е новият номер 1 в света! Късна коронация на един голям талант. След пет години, пропиляни в Макларън, той отиде във Ферари и веднага спечели титлата"

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Затова сега (колкото и глупаво да звучи) само ти имаш основание да се радваш

 

Айде по-полека да не е само той :devil

 

Чефо Кими винаги е бил по-добър от Маса

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

След Шуми аз нямам ясно изразен фаворит. Може би Маса НО МАЛКО, САМО МАЛКО ;).

 

Маса е бездарник, тази година където можа да се осере се осра. Единственото хубаво нещо което направи тази година бяха 1-2 изпреварвания за 5-6 място с полския турист.

Link to comment
Share on other sites

Айде по-полека да не е само той :devil

 

Чефо Кими винаги е бил по-добър от Маса

Маса е бездарник, тази година където можа да се осере се осра. Единственото хубаво нещо което направи тази година бяха 1-2 изпреварвания за 5-6 място с полския турист.

 

Няма да коментирам щото ще се скараме, а не искам.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва за Ферарито с двигател на Мерцедес не го зацепих... Що се отнася до договорите недей бъди много сигурен, защото Алонсо го искаха във Ферари дори и вече да са се отказали, а и нека да се върне във Рено, няма лошо!!!

 

Как ше схаванеш като не с еинтересуваш. Шпионския скандал да ти говори нещо.

Ферари имаха интерес към Алонсо многоо одавна още около 2002, но тогава той сам си изяде хлябва. Сега и двата ни пилота са ПОД 30 години и следващата цел за в бъдеще ще е Луис, но поне една петилетка ще мине ;).

 

така беше..всички други плюеха кими.

Затова сега (колкото и глупаво да звучи) само ти имаш основание да се радваш.

Защото е много лесно да си от "силните на деня"

 

След като Кими е карал за МКЛ, аз няма как да съм пму 100% фен ;). Мен ме кефи начина, по който ВИ ОТКРАДНАХМЕ титлата на края. Един болезнен начин. Начина, по който ви изравнихме със земята и унижението, което понесохте. Името на титлата е формланост. Както казах щом не е на ШУМАХЕР не ми дреме, КОЙ ПИЛОТ НА ФЕРАРИ ЩЕ Я ВЗЕМЕ ;). Само да не е Алонсо. Сички други, но не и АЛОНСО. Точно за тва ми е кеф, че той не е при нас и яде бой тази година дори и от ЛУ. Дано сега ти стана ясна разликата между фен на КИМИ и радост от поредната титла на ФЕРАРИ ;).

 

Имаше една анкета "ЗА КОЙ СТИСКАТЕ ПАЛЦИ" Фернано или Лу. Разликата на Лу от Кими беше 17 точки в момента на пускането на анкетата. АКо четеш КЛУБф1 ще разбереш, че тогава писах ЗА НИКОЙ ОТ ДВАМАТА и че още не е дошъл момента, в който да викам за варел. Казах Кими и точка.

 

Айде по-полека да не е само той :devil

 

Чефо Кими винаги е бил по-добър от Маса

 

Как разбра. По заплатата, която взима ли. И двата пилота имаха технически проблеми тоя сезон, но мисля Маса яде повече дървото на "статистиката". Имаше по-малък шанс..........И въпреки всичко аз съм повече НЕГОВ фен от колкото фен на Кими. Не виждам това да е проблем. Както не виждам проблем и да се радвам на спечелената титла ;). Нали не е за МКЛ...............

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Маса е бездарник, тази година където можа да се осере се осра. Единственото хубаво нещо което направи тази година бяха 1-2 изпреварвания за 5-6 място с полския турист.

 

Така си мислиш ти. Имаше прогрес при него.......Много точки загуби заради колата........Ако имаше стабилността на Ф2004 други двама щяха да са в борба за титлата. Дано догодина имаме бърза и НАДЕЖНА КОЛА и да видим кво ще стане ;).

 

Ae Чефо, така и не разбра, че Барни има едно дистанционно на което пише "Slowing" с два бутона: ALO/HAM :)

Остави МакЛарънистите на мира.

 

Тва какво трябва да означава. Че ФИА подкрепя СФ ли? Този сезон единствените, които ФИА всячески искаше да направи шампиони е МКЛ. Друга бира е какво си направи САМ тима на СЕБЕ СИ. ;). Нещо, което мен като техен отявлен "МРАЗИТЕЛ" ни най-малко ми пука

Link to comment
Share on other sites

Няма да коментирам щото ще се скараме, а не искам.

 

Изобщо няма за какво да се караме - то е ясно и съм сигурен, че и ти го знаеш

 

Как разбра. По заплатата, която взима ли. И двата пилота имаха технически проблеми тоя сезон, но мисля Маса яде повече дървото на "статистиката". Имаше по-малък шанс..........И въпреки всичко аз съм повече НЕГОВ фен от колкото фен на Кими. Не виждам това да е проблем. Както не виждам проблем и да се радвам на спечелената титла ;). Нали не е за МКЛ...............

 

Чефо какви заплати какви 5 лева??? Погледни резултатите. Кими стана Шампион с 2 отпадания поради повреди. Единствената му грешка този сезон беше в Монако. При почти всичките победи на Кими Маса незнайно защо е 5-ти. Какво да си говорим? Кими е дебютант в отбора с нова непозната кола и е ВТОРИ пилот. Винаги с Даниел сме знаели, че Кими е по-добър пилот от Маса, просто му липсваше по-добрата кола. Така че "статистиката" приятелю ясно показва кой е по-добрият пилот.

 

Вие си поддържайте Маса, аз нямам нищо против него, даже ми е симпатичен, но не ми казвайте че бил по-добър от Кими. Такъв филм няма. Не сте вчерашни - просто бъдете обективни.

 

-----------------------

 

След поздрава с CAMPIONE снощи пропуснах да поздравя Люис и Фернандо, както и сивите фенове с песента на Динго и Шувара - Изтървахме КОНЯ

 

хахахахахах

 

Лошият Черен кон, яхнат от синеокия ICE MAN :punk

 

 

ЕДИТ: Опаа забравих - ХОП хехехех. Объркал джойстика момчето бе.... нищо чудно .....то от злоба и бързане именно такива неща стават....

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Абе по принцип наистина Кими може и да е малко по-добър от маса но според мен няма спор че и двамата са много добри както че и двамата притежават мн талант и класа и мисля че тва е един доста доста силен отбор който събраха Ферари

Link to comment
Share on other sites

Вие си поддържайте Маса, аз нямам нищо против него, даже ми е симпатичен, но не ми казвайте че бил по-добър от Кими. Такъв филм няма. Не сте вчерашни - просто бъдете обективни.

 

-----------------------

 

След поздрава с CAMPIONE снощи пропуснах да поздравя Люис и Фернандо, както и сивите фенове с песента на Динго и Шувара - Изтървахме КОНЯ

 

Не че искам да ти убивам мечетите ама обективен Ферарист няма и няма и да има в близките години!!Когато бият са невероятни,страхотни,супер бързи ако ги тупалкат като шкембе в дувар конкуретнтите са мухльовци,кретени,идеоти и т.н.

 

После Раптора заплашва че на няква сбирка дето щяла да се състоява ако се пуска чалга щял да изхвърля хора.Доказа се на 100% тезата че има 2 типа хора:

1.Които слушат чалга

2.Които не си го признават :devil :devil :devil :devil :devil

 

Иначе и аз бях тая година на принципа всеки друг да е шампион ама не и мангала смотан.

 

Иначе догодина ще видим какво ще става и някой бие ли Кими всички ще има яко да го наливат съвсем естествено е.Преди сичко плюеше Михаел щото беше СШ после минаха на Алонсо сега ще е ред на Кими.

 

А за Маса някой ако ми е чел мненията в началото на сезона още знае какво мисля за него.Да не казвам пак щото ще ме обвинят в глупости пак че приказвам а аз познах за Маса на 1000%.

Link to comment
Share on other sites

После Раптора заплашва че на няква сбирка дето щяла да се състоява ако се пуска чалга щял да изхвърля хора.Доказа се на 100% тезата че има 2 типа хора:

1.Които слушат чалга

2.Които не си го признават :devil :devil :devil :devil :devil

 

Нещо не си познал да ми ги дрънкаш тия глупости на мен. Ако обичаш се въздържай.

 

Що се отнася до пилотите ние винаги сме подкрепяли Кими и така ще бъде.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не си познал да ми ги дрънкаш тия глупости на мен. Ако обичаш се въздържай.

 

Що се отнася до пилотите ние винаги сме подкрепяли Кими и така ще бъде.

 

Извинявам се щом си се засегнал казах го на майтап.Ама е тъпо да казваш че чалгата едва ли не е табу и после ай поздрав с мазен "кИЧЕК".

 

Иначе аз незнам кои сте тея "вие" които винаги сте подкрепяли Кими.Определено в тая група не влизаха 2-ма Фераристи от пишештите тук и те сами се издадоха.

 

Йозо много ми е неприятно да чета мненията ти. Просто един пост нямаш без да се заядеш с някой.

 

Де да бях единствен с мед да ме намажеш.......Само един факт не аз изгоних Лепер_Месия,Мазата_БГ и др. от тая тема със заяжданията си.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...