Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

МДАААААААААААААААААААААА :punk :punk :punk

 

СПРАВЕДЛИВОСТТА ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА :excl: :excl: :excl:

 

ТАКА Е НАЙ-СЛАДКО - 1 ТОЧКА РАЗЛИКА В ПОСЛЕДНОТО СЪСТЕЗАНИЕ :devil

 

НЕГРОТО МАЙ НЕ знае КЪДЕ СЕ НАМИРА :bgrin:

 

ВСЕНАРОДНИТЕ ПРРАЗНЕНСТВА,ГАРНИРАНИ С МНОГО АЛКОХОЛЕЦ В ЧЕСТ НА ПЪРВАТА ТИТЛТА НА КИМИ, Е ВРЕМЕ ДА ЗАПОЧНАТ :punk :punk :punk :punk

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мангала да мре в картофите але але.На сапун, на сапун але але за мангала!!!!!!!!!

 

Немога да повярвам че ФИА допуснаха друг да е СШ освен черния.Сега не че искам да кажа нещо ама докато не му дадат титлата на Кими не вярвам.От ФИА колко му е да му измислят някво наказание!!!

 

 

Жалко за Алонсо но се бори мъжки докрай.С толкова много проблеми които имаше с тима и колата и наказания заради други той щеше да е шампион но такъв е живота!

Link to comment
Share on other sites

Ха познайте колко кубика водка се очетрава за банкета на Ферари :D

и то некаква да е,а като тази в подписа ми в промишлени количества :punk

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Мангала да мре в картофите але але.На сапун, на сапун але але за мангала!!!!!!!!!

 

Немога да повярвам че ФИА допуснаха друг да е СШ освен черния.Сега не че искам да кажа нещо ама докато не му дадат титлата на Кими не вярвам.От ФИА колко му е да му измислят някво наказание!!!

Жалко за Алонсо но се бори мъжки докрай.С толкова много проблеми които имаше с тима и колата и наказания заради други той щеше да е шампион но такъв е живота!

 

Стига с тая ФИА. Коклото и да го подпират НЯМА как да предотвртят детинското отпадане в Китай и глупостите сега. Ако тъпия Хамилтън караше 4-ти. Ставаше СШ. Ясно беше, че с ФЕРАРИ никой не можеше да се бори тва състезание освен хронометрите. И то се видя.

 

Ебати адреналина ебати чудото :punk

 

Ако не се прекръстих над 100 пъти, хипервентилирам, такова чудо скоро не е било!

 

От точно 21 години........Ако си гледал на живо 86 - пак същата хава. Третия става СШ. И пак губи със 7 точки преди последното състезание

Link to comment
Share on other sites

Стига с тая ФИА. Коклото и да го подпират НЯМА как да предотвртят детинското отпадане в Китай и глупостите сега. Ако тъпия Хамилтън караше 4-ти. Ставаше СШ. Ясно беше, че с ФЕРАРИ никой не можеше да се бори тва състезание освен хронометрите. И то се видя.

 

 

 

От точно 21 години........Ако си гледал на живо 86 - пак същата хава. Третия става СШ. И пак губи със 7 точки преди последното състезание

 

ФИА са фактор не ги пренебрегвай.Виж за малко как щяха да си направят СШ ама той успя сам да си се осере така че нямаше как да му помогнат.Тоест има де и сега могат да накажат Кими и аз си казах докато не му дадат титлата невярвам се пак сичко във ФИА е английско и ша искат да пробутат тяхния!

Link to comment
Share on other sites

ПРЕКРАСЕН ЗАВЪРШЕК НА СЕЗОНА :excl:

 

ДВОЙНА ПОБЕДА ЗА ФЕРАРИ В СЪСТЕЗАНИЕТО, ПОБЕДА ПРИ КОНСТРУКТОРИТЕ, КИМИ ШАМПИОН, И ЗА ДЕСЕРТ - НЕКОЛКОКРАТНО ПОДПИРАНОТО И ТОЛЕРИРАНО ЧЕРНО ЛАЙНО ИЗОБЩО НЕ СЕ ЧЕРНЕЕШЕ НА ПОЧЕТНАТА СТЪЛБИЧКА И НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА :punk

 

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ФЕРАРИ, АЗ СЪМ ФЕН ОТ ПОЧТИ 10 ГОДИНИ И ТОВА Е ЕДИН ОТ НАЙ-ЕМОЦИОНАЛНИТЕ ФИНАЛИ НА СЕЗОН ЗА МЕН :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Аз такъв сезон не съм гледал.И какъв завършек на сезона.То не бяха подскоци,не бяха викове у нас не беше чудо :P .Честито на всички фенове на Ферари и Кими.Супер състезание.Беше напрегнато до последната обиколка :punk :punk .Пак честито на всички :punk

 

 

И ай стига с тия нагласени състезания бе.Това да не е нашето футболно първенство.Нагласено било.Един приятел ся ми дигна нервите тука с тея теории за нагласени състезания.Видя се,че Хамилтън не може още да издържи на такова напрежение.Още в първия завой излезна от пистата,после скоростите му се прецакаха.Алонсо нямаше шанс още от началото да победи.Маса много добре го блокира в началото и от там нататък беше невъзможно да го пуснат напред.Единствената нагласена работа беше,че от екипа на Ферари направиха така,че в крайна сметка Райконен да излезне пред Маса,но в това не виждам нищо учудващо аз-все пак от това дали Кими е първи зависеше титлата му,а при маса нещата не са много различни ;)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Не че искам да обиждам някой ама как така изведнъж се пръкнахте толкова "фенове"?Цял сезон си пишем 5 6 човека сега изведнъж толкова ентусиазъм :D

Link to comment
Share on other sites

Състезанието стана малко като нагласено, с този 3ти пит на Хамилтън, но все пак да ни е честита титлата! ;)

 

Напротив. Разчиташе на летрящи обиколки и нямаше как да не влезе три пъти ;). Измениха му стратегията

 

Аз такъв сезон не съм гледал.И какъв завършек на сезона.То не бяха подскоци,не бяха викове у нас не беше чудо :P .Честито на всички фенове на Ферари и Кими.Супер състезание.Беше напрегнато до последната обиколка :punk :punk .Пак честито на всички :punk

И ай стига с тия нагласени състезания бе.Това да не е нашето футболно първенство.Нагласено било.Един приятел ся ми дигна нервите тука с тея теории за нагласени състезания.Видя се,че Хамилтън не може още да издържи на такова напрежение.Още в първия завой излезна от пистата,после скоростите му се прецакаха.Алонсо нямаше шанс още от началото да победи.Маса много добре го блокира в началото и от там нататък беше невъзможно да го пуснат напред.Единствената нагласена работа беше,че от екипа на Ферари направиха така,че в крайна сметка Райконен да излезне пред Маса,но в това не виждам нищо учудващо аз-все пак от това дали Кими е първи зависеше титлата му,а при маса нещата не са много различни ;)

 

Маса сгреши и загуби около 3, 4 секунди. После Кими имаше резерв от няколко обиколки с по-вавен болид и логичното се случи. Дори да не беше при стоповете пяк щяха да се разменят. По-добре титла от победа.

Link to comment
Share on other sites

Ако Маса беше излязал преди Кими, 100% щеше да го пусне, независимо далиу щеше да излгежда нагласено или не... Това е обществена тайна. И все пак, добре че не се наложи да се стига дотам.

Link to comment
Share on other sites

Не че искам да обиждам някой ама как така изведнъж се пръкнахте толкова "фенове"?Цял сезон си пишем 5 6 човека сега изведнъж толкова ентусиазъм :D

 

ако имаш някои в предвид го кажи поименно.

Link to comment
Share on other sites

sunpic25.jpg

 

браво на отбора, страхотна работа... браво и на Маса, честито на Кими... догодина бразилеца шампион... :punk

 

ония двама идиоти (Хайфелт и Кубица май бяха), дето щяха да се изкарат на два пъти извън състезанието щяха да ми докарат инфаркт... но си струваше мамка му e050.gif

 

 

Не че искам да обиждам някой ама как така изведнъж се пръкнахте толкова "фенове"?Цял сезон си пишем 5 6 човека сега изведнъж толкова ентусиазъм :D

повечето хора предпочитат да си гледат състезанието, да викат за свойте и да псуват конкуренцията, а не да се занимават да спорят с другите фенове по форуми, като е напълно ясно че всички ни тресе фенщината... :bgrin:

 

Edit: фен на Макларън...

 

"До последно не вярвах, че слуховете за уредена титла на Райконен са верни, но уви. Това бе най-измисленото състезание. Първо засичането с Алонсо, после с "изненадващия" проблем с колата, който после ей така се оправи, после с "гениалните" 3 спирания в бокса, които трябваше да подсугурят задното класиране, че ще вземе да обърка сметките. А да говорим с пускането на Кими напред от страна на Маса няма смисъл. Поне Макларън не исцинираха проблем с Алонсо и да дадат едно място по-напред за Хамилтън. Абе супер нагласена и грозна работа, като се почне от нагласеното отпадане в Китай та и сега. Не бях сигурен за Китай, но сга съм - била битка не с кими, а с Алонсо. Дрън-дрън. Когато се бори за титла и т.н. Жалко за целия сезон и продадената титла." a065.gif

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

ако имаш някои в предвид го кажи поименно.

 

 

Какво да казвам поименно.Няма смисъл хубаво е да има повече хора да пишат за да има по-голяма точност и яснота.Друг е въпроса че някой фенове прогониха едни да пишат.аз други и т.н.Ама просто е странно как при победите вече изникнаха феновете които са радват много.

 

 

 

повечето хора предпочитат да си гледат състезанието, да викат за свойте и да псуват конкуренцията, а не да се занимават да спорят с другите фенове по форуми, като е напълно ясно че всички ни тресе фенщината... :bgrin:

 

Кой е казал че аз не гледам и не викам за моите.Днес си псувах и на воля Хамилтън както го правя от средата на сезона.Тъкмо беше взел да ми става симпатичен и взех че след това го намразих!!

Link to comment
Share on other sites

ГУСТОООООООООО!!!! :punk По-сладка титла от това, здраве му кажи.Поздрави на всезнаещия Jozo и неговия възлюбен Алфонсо.

А сега, дъ бест ъф Jozo през последните дни:

 

Ха ма ти май си вярваш.Не се обиждайте на майтап е ама Фераристите сте чок серсеми :P ФИА никой неможе да победи дори и Ферари ;)

 

 

Ха ма именно до сега по 1 болид си отиваше от Макларън гледай сега съдбата да не изиграе друга лоша шега.Както гледаш всичко се връща.Хамилтън беше на върха и падна от високо.Кими и него го правихте че щял да вземе 3 двойни ама се видя какво стана така че да не стане шанса той да се изачатка.Вероятноста да станете шампиони е супер мизерна.Иначе хич не познаваш.Тая година на 3 пъти поне предричаше че Хамилтън и Алонсо ще се хакнат на старта ама шанс не си врачка не познаваш.Както казах ФИА няма да остави друг да е шампион освен негъра.

 

Еми има време и аз да позная че Алонсо ще е шампион.Обаче има един шанс че само победа не ви стига на вас ;) Така че проблемите ви станаха много защото както видяхме в състезание всичко става и даже и победата не ви е сигурно камо ли титла няква.

 

 

МухахахахахахАхХхХах.Когато сте били най-зле сте се чудили кога ще се чупи ДВГ на Рено ама уви това е е велика марка и не се трошат.Затва сте чакали 97 да се откажат иначе още сигурно щяхте да чакате 2000 да хванете нещо.В Макларън може да се плюят ама не се чудят с кои гуми да тръгнат и не им се трошат колите ту на единия ту на другия.Шампиони сте при конскрукторите щото задколисните игри ви вкараха як + а при пилотите сте само фантазьори.По-бързи сте дръжки.Ако бяхте щяхте и Монца да вземете и Фуджи пък и вчера квалификацията.Хубаво че мангала отпадна иначе щяхте да с :punk те като припикани и никой нямаше да ви брои за слива.

 

Ние титлите ще си ги вземем ние не сме Ферари да чакаме 20 години та тогава.

Е да ама уви сме доказали че можем да бием всеки ;) И "най-великия" и Ферари и Киви и Макларън всички под ножа сложихме колкото и да не ти харесва :P

Link to comment
Share on other sites

Брех каква обич към моята особа!Леле трогнат съм :love :love :love :love :love :love Сега няма да мога да спя цяла нощ от вълнение :tongue

 

То е лесно да се присмиваш като биеш.И аз миналата година можех да изкарам цял ферман как Алоносо щял да реве,как Бриаторе щял да реве,как нямал да вземе след 1-вата още 1 и т.н.

 

П.П.Никой ама с нищо неможе да ме убеди аджеба че тая година ФИА не подпираха с 2-те раце Хамилтън!!Обаче квото сам си направиш никой неможе да ти го направи.Затва той сам си се осра.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Важното е, че само 1 година продължи нашата криза, докато дългогодишните двигателисти могат и пак да изпаднат в такава. А за МКЛ се отброяха 10 години вече без титла. Идеално

Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво пречи на някого да е фен на каквото и да и само да си чете темите за въпр. спорт или др.Сега малко за следващия сезон...пак сликове ,повече сцепление в завоя ,повече траектории...тъпото ограничени за двигателите ,моля ако някой го познава в детайли да го обясни както трябва ,защото на мен не ми е ясно изцяло( колко дв. на съст. ,каква кубатура ,колко цилиндъра ,какво пълнене т.е. всичко ).

Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво пречи на някого да е фен на каквото и да и само да си чете темите за въпр. спорт или др.Сега малко за следващия сезон...пак сликове ,повече сцепление в завоя ,повече траектории...тъпото ограничени за двигателите ,моля ако някой го познава в детайли да го обясни както трябва ,защото на мен не ми е ясно изцяло( колко дв. на съст. ,каква кубатура ,колко цилиндъра ,какво пълнене т.е. всичко ).

 

До колкото знам няма да има сликове. Ще бъде забранен ТК. Двигателите са същите ама буквално заради гадното им "замразяване". Аерото най-вероятноч ще бъде леко оптимизирано. Забраната на тракшъна ще доведе на повече грешки при излизане от завой и повече предпоставки за изпреварвания.

 

И сега видяхте ли каква беше раликата между колата на Хамилтън и тези на останалите. Как да не си претендент в дебютния си сезон..........Всеки щеше да е с такава техника..........Ах как ме е яд, че прехваления Лу не дебютира миналата година с МКЛ. Да видите тогава кво щеше да е ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Наистина чакам сезон 2008 с нетърпение.Друго ще да е колите да са без тракшън кофти е че ще има електроника Макларън.Що повреди ще има очаквам!!!

 

Иначе чакам завръщане на Рено.Хейки показа че е невероятен пилот,Фисьо няма да го има в тима така че пилотски състав вече ще има.Ще имаме собствено инфо за гумите така че можем да си направим колата и ще покажем че не сме Макларън!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Наистина чакам сезон 2008 с нетърпение.Друго ще да е колите да са без тракшън кофти е че ще има електроника Макларън.Що повреди ще има очаквам!!!

 

Иначе чакам завръщане на Рено.Хейки показа че е невероятен пилот,Фисьо няма да го има в тима така че пилотски състав вече ще има.Ще имаме собствено инфо за гумите така че можем да си направим колата и ще покажем че не сме Макларън!!!! :P

 

Тва за Фиси 100% ли е. Едни казват Да, а други НЕ. Та имали Нелсиньо договор с Рено за 2008 или не. Би трябвало да НЕ. Щото татко Флавио чака с отворени обятия Алонсо ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...