Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Определено Макларъните не се представиха добре. Самите автомобил не бяха стабилни нещо. Поднасяха... Докато Фераритата бяха в отлично състояние. Гадния Хамилтън прецака Райконен. Нече съм за Райконен, но беше гадно. И смятам, че Алонсо заслужаваше 3-та позиция. Нищо, утре ще му стискам палци!

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Нима сте вярвали че "на татко негърчето" някой ще го накаже ???

 

Оптимисти....

 

Не и тая година

 

На Монца Алонсо беше наказан за това че се намираше 200 метра преди Фелипе. Хамилтън можеше да намали на правата след вторите спирания в бокса, а не да държи Райко до края и по тоя начин да му преебе влизането и излизането от завоя. Още от средата на завоя Кими беше с обратен волан..........Всичко се връща. Утре е време за разплата.

 

http://formula1.bg/news.php?id=2070 ... Разбира се, че няма да го накажат...

 

15 хиляди евро и 1 комплект по-малко гуми му е наказанието

Link to comment
Share on other sites

На Монца Алонсо беше наказан за това че се намираше 200 метра преди Фелипе. Хамилтън можеше да намали на правата след вторите спирания в бокса, а не да държи Райко до края и по тоя начин да му преебе влизането и излизането от завоя. Още от средата на завоя Кими беше с обратен волан..........Всичко се връща. Утре е време за разплата.

15 хиляди евро и 1 комплект по-малко гуми му е наказанието

 

Едва ли ще се получи Чефо, разплатата остава евентуално за догодина. Но както е тръгнало типишона си е намерил заместник на Клюна в шоколадови багри и може да видим "интересни" сезони занапред....

Link to comment
Share on other sites

Едва ли ще се получи Чефо, разплатата остава евентуално за догодина. Но както е тръгнало типишона си е намерил заместник на Клюна в шоколадови багри и може да видим "интересни" сезони занапред....

 

Докато състезанието не свърши или не бъде прекратено нищо не е ясно

Link to comment
Share on other sites

Саше всичко е възможно бе хахахах

 

Има 2-ма дето това им е последно състезание... Няма да е учудващо ако са "отзивчиви към инвеститори" хахахахах Винаги единият от тях може да съсипе негъра - всичко си има цена :devil

Link to comment
Share on other sites

Наглостта няма край,Видене... :angry1

 

Екълстоун: Хамилтън ще спечели титлата без проблеми

 

 

 

Сао Пауло. Собственикът на Формула 1 Бърни Екълстоун вярва, че Люис Хамилтън ще спечели световната титла без проблеми в днешното Гран при на Бразилия, съобщава Daily Mail. Според него британецът не е фаворизиран от отбора си Макларън Мерцедес, защото е дори и по-добър от съотборника си и двукратен световен шампион Фернандо Алонсо. “Ако Макларън подкрепяше един от двамата си пилоти, то това нямаше да се разбере толкова лесно. Екипът може да направи милиони неща, за да помогне на единия си състезател и това нямаше да се види с просто око. Не мисля, че Хамилтън се нуждае от помощ, защото той е изключителен талант. Само вижте биографията му и ще разберете, че е дори и по-добър от Алонсо. Люис е детето-чудо на Формула 1 и спечелването на титлата няма да му създаде големи проблеми”, каза Екълстоун.

Link to comment
Share on other sites

Аз от край време съм на мнение, че Бърни отдавна не трябва да е шеф на Ф1. Най-малкото заради тъпите си изказвания, като цитираното по-горе. А за решенията, които взима като шеф да не говорим.

 

Hosta, и мен Макларън да ме готвеха 13 години за Формула 1, и аз щях да съм сензация :D. Кой друг е дебютирал в най-силния отбор.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината като постижения Хамилтън наистина е уникален.Още преди две години съм казвал на мои приятели ,че това момче( тогава беше по GT сериите и F 3000 ) ще стане 100% явление във F1.Причината е само една.Безумно добър и страшно смел пилот на пистата.Може да кара и тактически ,както прави цял сезон ,може и да бъде хищник на пистата ,когато има разрешение от отбора.Гледах му миналата година състезанията точно преди да стане шампион в подържащата серия на формулата и просто такова нещо не бях виждал от години.Изпреварвания във всички сектори на пистата ,двойни изпреварвания ,риск във всеки един момент ,а след това константни стабилни времена...просто уникален.Не го харесвам особено ,но не мога да си изкривя душата - много е добър.

Link to comment
Share on other sites

На мангала титлата няма кой да му е вземе.Тук Фераристите сънуват някав си Райконен на мен ми се върти някав Алонсо и в крайна сметка ще е мангала.Просто ФИА показаха вече достатъчно пъти аджеба че него искат за шампион и друг няма да пуснат!!!Нека малко гледаме рално!

 

Хамилтън не е кой знае какво и незнам какво всички му слагат някви незнам какви успехи в предните серии.Сутил го е мачкал,Нико го е мачкал,Глок също го е бил и незнам защо всички аджеба вижте го какъв бил добър......

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината като постижения Хамилтън наистина е уникален.Още преди две години съм казвал на мои приятели ,че това момче( тогава беше по GT сериите и F 3000 ) ще стане 100% явление във F1.Причината е само една.Безумно добър и страшно смел пилот на пистата.Може да кара и тактически ,както прави цял сезон ,може и да бъде хищник на пистата ,когато има разрешение от отбора.Гледах му миналата година състезанията точно преди да стане шампион в подържащата серия на формулата и просто такова нещо не бях виждал от години.Изпреварвания във всички сектори на пистата ,двойни изпреварвания ,риск във всеки един момент ,а след това константни стабилни времена...просто уникален.Не го харесвам особено ,но не мога да си изкривя душата - много е добър.

 

Хамилтън може да има качества, но Адрина Сутил да кажем, който може и да не си чувал все още държи рекорда на Монако с кола от ГП2 сериите. С какво единия е заслужил МКЛ, а другия Спайкър.

Оговор единие се говори, че е чичо на Рон и в него са наляти много милиони за развитие, милионо които Сутил не е сънувал най-вероятно. Аз не харесвам да кажем Нико защото все още го мисля за "бащин син", но показа израстване и с таралясника на Уилямс прави добри резултати и победи далеч по-опитния си съотборник.

 

Хамилтън открито е подкрепен от ФИА, ако вторият пилот на МКЛ не беше той съм почти сигурен, че в момента осветн тима и пилотите на отбора щяха да с БАН за тоя сезон. Не харесвам Хамилтън заради начина, който дойде във Ф1. Всеки ГОЛЯМ шампион, намисал името си със златни букви е бил СВЕТОВНО НЕизвестен преди дебюта си и е карал поне един сезон в МНОГО слаб тим. Върха на наглоста беше сравнението на Хамилтън със Сена и Шумахер, който той сам направи.

 

Хамилтън трябвапе да бъде наказан с 5 или 10 места на старта по същите причини, по които наказаха Шумахер в монако и Алонсо в Италия ;), но станеше ли това той почти сигурно губи титлата си

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ся ,айде да не предполагаме ;) Адрина Сутил сме го чували.Ся аз не го защитвам Хамилтън.Колкото до отношението на ФИА.Мисля ,че всеки средно интилигентен човек знае какво би се случило със всеки друг тим и пилот при обстоятелствата от този сезон > наказание мин. 2 години и пълно изк. от тазгодишния шампионат ,а за пилотите взели участие в шпионажа лишаване от състезателни права за срок по-голям от 2 години...така е честно ,така е правилно...НО :)

 

Хи хи > http://sportni.bg/?tid=40&oid=1113067

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

НА СТАРТА ГОСПОД Е С НАС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ЕДИТ:

 

ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА - ще умра от кеф!!!!!!!!!!

 

ИМА БОГ ЕЙ!!!!

 

Дори и Алонсо да стане шампион ще съм по-доволен от тоя малък нахалник. Алчния му черен гъз ще го провали днес - алчен и нагъл!

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

ГОспод е финландец. Не мога да пиша. Треперя и гърло ме боли. Аз останах само аз останах да вярвам в червената ТИТЛА. ГУСТООООООООООООО, МАМКА ИМ СИВА ще ги пречупим

Link to comment
Share on other sites

НА СТАРТА ГОСПОД Е С НАС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ЕДИТ:

 

ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА - ще умра от кеф!!!!!!!!!!

 

ИМА БОГ ЕЙ!!!!

 

Дори и Алонсо да стане шампион ще съм по-доволен от тоя малък нахалник. Алчния му черен гъз ще го провали днес - алчен и нагъл!

От това което си писал да разбирам ли че Хамилтън е отпаднал при старта?

Нямам телевизор на които да го гледам :(.

Link to comment
Share on other sites

Не Ванка, но е 15-ти с технически проблем след като си изсвири колата от напъване и алчност, а можеше да си стои зад Алонсо сега на спокойствие тъпия нагъл циганин!

 

Абе jozo защо тва рено легна кат селска курва на негъра бе а??? Ебати отбора! Ралф Шумахер е по-сериозен от вас - после да не кажеш нещо, че ще пускам повторения - пълен резил път да му прави така.

 

Чефо споко има още много до края, нека не бързаме...

Link to comment
Share on other sites

Намерих къде да следя коментарите. Мерси все пак.

 

 

Според мен е момента Масса да покаже че е камикадзе. Поне аз ако бях на негово място щях да измисля как да се закача с Алонсо до толкова че да отпаднат.

Честно казано стискам палци на Кими. Успях да гледам само няколко състезания тази година, но от това което видях мисля че заслужава да спечели. Как да се изразя... Много съвестен и свестен ми изглежда.

Link to comment
Share on other sites

Намерих къде да следя коментарите. Мерси все пак.

 

не можеш ли от нета по nettera ili BGtelevizor , да го гледаш ? :(

Link to comment
Share on other sites

не можеш ли от нета по nettera ili BGtelevizor , да го гледаш ? :(

За съваление не мога. Има една простотия в мрежата която работи като прокси. Освен всичко филтрира огромен брой сайтове плюс всякакви видове стриймове.

Link to comment
Share on other sites

Защо о, Рубенс? Защо? Сега беше момента да го праснеш! хахахахахахах

 

Вижте моя красавец Кубица кво прави бееее - златно момче!

 

ЕДИТ: Абе тоя от Уилямс ли си прегази току що механиците бе?!?!??! Мамицата им с тия реклами!!!!!

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...