Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Най-после мога да дишам по-равномерно и мога да напиша коментара си за състезанието...

 

Първо:

 

Янковия брато. Най допбрите бяхме, сме и ще бъдем. ЖОре Ферари не са РЕНО. Стъпихме на крака. Кажи не познах ли. Кажи не вярвах ли до край в тима си. Тъка и БЪРНИ НЕ МОЖЕ Д АПОМОГНЕ

 

Изражението на АЛОНСО МЕ кефи. Умрял е от яд

 

Чефо не злобей! Бъди обективен винаги и не се поддавай на злоба в емоциите си. Не забравяй че това което стана е просто едно прекрасно чудо. Хамилтън сам си изяде главата днес.

 

ФИА са фактор не ги пренебрегвай.Виж за малко как щяха да си направят СШ ама той успя сам да си се осере така че нямаше как да му помогнат.Тоест има де и сега могат да накажат Кими и аз си казах докато не му дадат титлата невярвам се пак сичко във ФИА е английско и ша искат да пробутат тяхния!

 

Колкото и тайничко да ти се иска (не знам защо но така ми се струва) КИМИ РАЙКОНЕН е шампион

 

--------------------------

 

Днес мили деца освен прекрасния екшън и невероятното състезание видяхме някои важни неща. А именно - може да си дете-чудо, може да те подритват отзад постоянно, да ти пестят наказания и пак да загубиш в последния момент. Защо ще кажете? Защото ОПИТА си казва тежката дума. Защото Хамилтън е едно малко нагло самозабравило се копеленце. Защото ако беше велик пилот, както някои твърдят, щеше да преглътне изпреварването от Алонсо. Нямаше да се пъне и да загуби тези позиции в началото и впоследствие да си издуха колата в догонване. Не се прави така. Един шампион, един сериозен мъж не прави така. Спокойно можеше да кара 4-ти, спокойно щеше да стане 3-ти и сега щеше да е шампиона на татко Карло, опа - Бърни. Но не - българите имат една поговорка за пърлето и майката, всички я знаете - ето това стана днес и даде титлата на Кими. Никой освен негъра не е виновен за развоя на събитията днес.... Толкова за него - не го мисля изобщо.

 

Ферари днес за пореден път доказаха колко велик, стабилен, уравновесен и дисциплиниран отбор са. И колко ОПИТЕН. Перфектна организация, перфектна стратегия, перфектни двама пилоти! Едно шапки долу от мен. И Маса беше днес чудесен, за Кими няма какво да говорим - улегнали, опитни и способни пилоти. Защото в такъв момент ТОВА е най-важното. И днес затова Кими е шампион. Най-после и напълно заслужено. Хайде сега един тук да ми покаже кога и как някога Кими е бил тикан отзад! КОГА?!?!? НИКОГА! Накой да видя резили, номера? Някой да видя Маса да пуска Ким, макар че би било напълно нормално? Забелязахте ли че Кими до последно въртя на пълни обороти, направи най-бърза обиколка? Без коментар момчета.....

 

Да му е честита напълно заслужената титла!

 

Честито и на Скудерията за перфектното състезание днес!

 

Хайде сега момци - НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тва за Фиси 100% ли е. Едни казват Да, а други НЕ. Та имали Нелсиньо договор с Рено за 2008 или не. Би трябвало да НЕ. Щото татко Флавио чака с отворени обятия Алонсо ;) .

 

Много ясно че е сигурно.Хейки има договор и за другото място има 1 който се бори със сигурност Нелсиньо.Другия който слагат е Алонсо.Бриаторе не е будала при тая ситуация да остави Фисьо но си мисля че другия в отбора ще е брзилец!

 

 

Най-после мога да дишам по-равномерно и мога да напиша коментара си за състезанието...

 

Първо:

 

 

 

Чефо не злобей! Бъди обективен винаги и не се поддавай на злоба в емоциите си. Не забравяй че това което стана е просто едно прекрасно чудо. Хамилтън сам си изяде главата днес.

 

 

 

Колкото и тайничко да ти се иска (не знам защо но така ми се струва) КИМИ РАЙКОНЕН е шампион

 

--------------------------

 

Днес мили деца освен прекрасния екшън и невероятното състезание видяхме някои важни неща. А именно - може да си дете-чудо, може да те подритват отзад постоянно, да ти пестят наказания и пак да загубиш в последния момент. Защо ще кажете? Защото ОПИТА си казва тежката дума. Защото Хамилтън е едно малко нагло самозабравило се копеленце. Защото ако беше велик пилот, както някои твърдят, щеше да преглътне изпреварването от Алонсо. Нямаше да се пъне и да загуби тези позиции в началото и впоследствие да си издуха колата в догонване. Не се прави така. Един шампион, един сериозен мъж не прави така. Спокойно можеше да кара 4-ти, спокойно щеше да стане 3-ти и сега щеше да е шампиона на татко Карло, опа - Бърни. Но не - българите имат една поговорка за пърлето и майката, всички я знаете - ето това стана днес и даде титлата на Кими. Никой освен негъра не е виновен за развоя на събитията днес.... Толкова за него - не го мисля изобщо.

 

Ферари днес за пореден път доказаха колко велик, стабилен, уравновесен и дисциплиниран отбор са. И колко ОПИТЕН. Перфектна организация, перфектна стратегия, перфектни двама пилоти! Едно шапки долу от мен. И Маса беше днес чудесен, за Кими няма какво да говорим - улегнали, опитни и способни пилоти. Защото в такъв момент ТОВА е най-важното. И днес затова Кими е шампион. Най-после и напълно заслужено. Хайде сега един тук да ми покаже кога и как някога Кими е бил тикан отзад! КОГА?!?!? НИКОГА! Накой да видя резили, номера? Някой да видя Маса да пуска Ким, макар че би било напълно нормално? Забелязахте ли че Кими до последно въртя на пълни обороти, направи най-бърза обиколка? Без коментар момчета.....

 

Да му е честита напълно заслужената титла!

 

Честито и на Скудерията за перфектното състезание днес!

 

Хайде сега момци - НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!

 

Не злобея за Кими.Толкова малшансове заслужи титла.Радвам се че не е спечели черния защото с нищо не е заслужи!!!С нищо!!

 

От тая гледна точка евала за това което си писал за чернилката.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

За героя на състезанието, господин Накаджима, никой нищо не каза... Какви фенове сте вие? =D

 

Някой спомена нещо за татко Флавио и Алонсо. Ако Алонсо се върне ще заприлича точно на някоя курвичка. Според мен трябва да отиде в някой по-посредствен отбор, ама той си знае най-добре.

Link to comment
Share on other sites

Ще извиняваш ама аз пиша в един закрит частен Ферари форум и дори там имаше хора, които се бяха примирили, а другите казваха, че ще вземем титлата щото им беше като задължение. Може да питаш Жоро колко преди това съм говорел, че докато не свърши състезанието ХАМИЛТЪН не е шампион. Писал съм преди то ва състезание, кое и как евентуално може да стане и тогава ми се смяха............сега мълчат и плачат. Както казах на един познат. Никога няма да забравя думите му: "сега(ГП НА КИТАЙ) ще видим коронясването на Лу за шампион". Тия пък думи допълнително ме стимулираха да вярвам в орбатното. Щото не е гот да дърпаш дявол за опашката, а МКЛ се издъниха в ТРИ ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ състезания, когато не трбява. Първо отпадна Алонсо, после отпадна Луис и сега всичко дойде в Бразилия. Да верно ни трябваше чудо, ама и то се случи. Алонсо и Хамилтън за малко не се удариха.........освен това и преди бях писал, че това, което пропусна БЪРНИ и ФИА, а именно БАН за да сезоно при пилоти и конструктори - БОГ си го взе. Може пак да се смейте ако искате ама на мен не ми пречи, защото спечелихме и двете титли. Спечелихме веднъж в съда и веднъж на пистата. МКЛ понесоха едно от най-тежките наказания в историята. А ние пък имамхем по-сплотен и по-добре работещ ЕКИП. ЕКИП, който се подкрепяше. И чесно казано жалко за МАСА, че не е той шампион, ама и до година ще има шанс. И преди и сега не съм пръв фен на КИМИ, но се радвам за титлата му, защото тя е и титла за ТИМА. С победите и двойните си победи показахме, че сме по-бързата кола и повече заслужаваме титлИТЕ. Логично се случи.......от съдба и от статистика не се бяга...........а статистиката стигна Хамилтън.........така както някой ден в тази статистика някой, някога ще има повече титли от Шуми........Дано да е колкото се може по-късно...........

Яд ме е, че догидана МКЛ ще имат инфо от всички отбори щото ще има само техни ЕКЮ-та. Дано това не компенсира ония 100 млн глоба............

 

За героя на състезанието, господин Накаджима, никой нищо не каза... Какви фенове сте вие? =D

 

Някой спомена нещо за татко Флавио и Алонсо. Ако Алонсо се върне ще заприлича точно на някоя курвичка. Според мен трябва да отиде в някой по-посредствен отбор, ама той си знае най-добре.

 

Много точно......Шумахер чакаше 4 цифром и словом 4 години, за да има болид, с който да спечели.......Мина и през АДА, но все пак написа историята с тима на ФЕРАРИ и както много хора казват тези 5 титли са много сладки защото са спечелини именно с този тим......за тази велика марка.

 

Накаджима........може би вече няма супер лиценз..не се знае

 

Много ясно че е сигурно.Хейки има договор и за другото място има 1 който се бори със сигурност Нелсиньо.Другия който слагат е Алонсо.Бриаторе не е будала при тая ситуация да остави Фисьо но си мисля че другия в отбора ще е брзилец!

Не злобея за Кими.Толкова малшансове заслужи титла.Радвам се че не е спечели черния защото с нищо не е заслужи!!!С нищо!!

 

От тая гледна точка евала за това което си писал за чернилката.

 

Ами верно никой до сега не е сядал на готово в бърза кола в дебютния си сезон.......освен това все още има съмнения дали е напълно легална колата им.......

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

tag-heuer-kimi-raikkonen-eyewear.jpg

 

Гледайте внимателно тези сини очи. Ако всичко върви нормално и няма номера и цигании може това да не е единствената му титла

 

 

ЕДИТ: Поздравявам всички фенове с песента CAMPIONE CAMPIONE !!!

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Бъдещето ще покаже кой ще стане СШ.Определено обаче мисля че сезон 2008 ще е много интересен.Предполагам 4 отбора да се намесят в борбата за титлата но да видим.Струва ми се обаче че опитните кучета ще имат проблем в началото на сезона с липсата на тракшън.

Link to comment
Share on other sites

Не точно... По-скоро предстои да видим аджеба кой е ПИЛОТ и кой не :punk

 

аз искам само едно (за съжаление невъзможно за сбъдване) - да няма номера, да няма подпиране, да има честна и мъжка борба

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички фенове на FERRARI!Нямам думи просто!Преди 2 кръга разправях на много хора че Кими не е за отпсване,но повечето ми се смееха!Така не се бях валнувал от епичните битки между Мика и Шуми!

 

GRANDE FERRARI!GRANDE KIMI

Link to comment
Share on other sites

Не точно... По-скоро предстои да видим аджеба кой е ПИЛОТ и кой не :punk

 

аз искам само едно (за съжаление невъзможно за сбъдване) - да няма номера, да няма подпиране, да има честна и мъжка борба

 

Да наистина ще видим кой го бива и кой не.

 

И аз искам това нещо ама никога не се получава :wacko: ФИА вечено трябва да се намеси и да осере нещатата.А дойде ли Унгария догодина ще взема да правя пак вуду магии за акъл на комисарите.Как могат всяка година там да правят простотии 2 години поред..........

Link to comment
Share on other sites

FIA все още не си е казала последната дума!!

Отборите на Williams и BMW се разследват за нередовбно гориво.

Ако бъдат дисквалифицирани титлата отива при Хамилтън

 

BMW and Williams under investigation

 

By Jonathan Noble Sunday, October 21st 2007, 20:50 GMT

 

 

BMW Sauber and Williams are under investigation of the Brazilian Grand Prix race stewards, autosport.com has learned.

 

Representatives of both teams were summoned to the stewards' office after their cars failed post-race inspection at Brazil.

 

The problem is believed to be in the tempature of the fuel samples taken from the cars of Williams's Nico Rosberg and BMW Sauber's Robert Kubica and Nick Heidfeld.

 

The trio finished the race in fourth, fifth and sixth respectively.

 

 

Няма такъв цирк никаде. Бърни май не иска да живее много ;).

Link to comment
Share on other sites

Чефо дори и да си позволят подобен колосален резил ние знаем кой е Шампиона!

 

Ако това се случи ще бъде тотален провал за този спорт и просто вече няма да има кой да му обръща внимание

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Чефо дори и да си позволят подобен колосален резил ние знаем кой е Шампиона!

 

Ако това се случи ще бъде тотален провал за този спорт и просто вече няма да има кой да му обръща внимание

 

То да, ама аз си знам че Шуми има 10 титли ама кво от това. Реално има 7. Така, че дано не я вземат тази титла на Кими, ще е много нагло.

Link to comment
Share on other sites

Според мен това е поредната муха, измислена от журналистите. Как точно Уилямс и БМВ се разследват. Как точно те, които решиха титлата на 50% се разследват? O_o

Link to comment
Share on other sites

Оле Не ша полудея вече ..стига уе хора .. спрете се... нестига че днес дигнах кръвно и сърцето ми биеше 10 пъти по-ускорено... че сам плакал от радост за тая титла... а накрая Бърни ли е къв е ша опорочи всичко..че то ша стане война тогава... Раберете го Ферари си спечелиха тая титла с малко късмет и усърдна работа... не разваляйте това което се случи този сезон... пък и за кво ще има такава изгода ако оня е шампион... немогада разбера.. явно световните букмейкъри са яко замесени...и тука играят адски много пари..Ако му дадат титлата.. ако съм на него няма да я приема защото щр знам че не съм я заслужил и ще се откажа от нея... просто пфф... ако стане това.. спирам да гледам Ф1...ИстиНските Шампиони си Остават Ферари и Кими..и Едва Ли някой било то и фен на Макларан ще го отрече

Edited by evropata
Link to comment
Share on other sites

Ще видим какво ще стане..........Дано не си измучат нещо от пръстите ;)

 

ЕДИТ:

 

BMW, Williams unpunished; results confirmed

 

By Jonathan Noble Sunday, October 21st 2007, 23:45 GMT

 

 

BMW Sauber and Williams will not be penalised despite discrepancies in their fuel sample temperatures during the Brazilian Grand Prix, the race stewards said.

 

Fuel samples taken from both cars of both teams during their pitstops in Sunday's race showed temperature degrees outside the permitted variation.

 

Article 6.5.5 of the Formula One technical regulations states: "No fuel on board the car may be more than ten degrees centigrade below ambient temperature."

 

FIA technical delegate Jo Bauer said all fuel samples from the four cars showed temperature of 12 to 14 degrees centigrate lower than the ambient temperature at the time.

 

However, after deliberations at Interlagos, the race stewards decided not to penalise the teams, confirming the race results of the Brazilian Grand Prix as official.

 

This means Kimi Raikkonen is confirmed as the 2007 world champion.

 

Сиреч дишайте спокойно. Кими е шампион ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Макларън ще обжалват решението

 

22.10.2007 Мариян Славов

 

(BG Formula 1.com) Макларън Мерцедес са уведомили ФИА за намерението си да обжалват решението на стюардите да не накажат отборите на БМВ Заубер и Уилямс.

 

Официалните лица на Гран при на Бразилия потвърдиха резултатите от състезанието и решиха да не предприемат действия срещу БМВ Заубер и Уилямс, въпреки доклада от техническия делегат на ФИА за по-ниската температура на горивните смеси в четирите болида.

 

Решението на Макларън да обжалва оставя резултатите от шампионата несигурни. Ако Апелативният съд на ФИА отмени решението на стюардите и дисквалифицира пилотите на БМВ и Уилямс, това ще означава четвърто място за Люис Хамилтън, което ще му даде достатъчно точки, за да бъде световен шампион.

 

Апелативният съд все още трябва да приеме жалбата на Макларън и да насрочи дата за изслушването

 

Тая сива сган няма спиране. Още повече ми падат в очите. А Рон в момента е жалък боклук. Шибан тъпанар. Не стига че му помилваха пилотите и като цяло тима, ами сега ще иска и титла да му подарят. Пържи се в ада боклук............Мразя те много

Link to comment
Share on other sites

Рон....Рон...приятелю спри се.... радвай се поне че са втори и трети а не последни като отборра ти в класирането... защото както Дон Чефо казва.... бяха ти помилвани пилотите стига скачай ся срещу вятъра... и престанете с грозните си скандали да разваляте най-хубавия сезон от много години на нас... загубихте си титлата със своите интриги в отбора и тва е..ако не бяхте насъсквали така пилотите саи един срещу друг сега титлата щеше да е ваша но.... си я загубихте.. и спрете сега да ревете... един ревльо си имате в отбора.. не ставайте целя отбор такива.. титлите са в ръцете на тези които най-много ги залужават...

Link to comment
Share on other sites

Това, което ФЕРАРИ имаше тази година, а МКЛ нямаха е ОТБОР

 

До колкото се разбира стават едни магарии между данните от ФИА и метереологичните такива..........кашата е голяма, купчината с ла****а също........Смятам, че след първото НЕ наказание ще последва и второ такова. И пак и пак ФИА сама се замота в СОБСТВЕНИТЕ СИ ПРАВИЛА и МЕРКИ

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

най-смисленото нещо коеот съм чел от доста време насам в тази тема

 

Никой уважаващ себе си тийм шеф не би позволил пилота му да го изнудва да бъде номер 1 в отбора, след като НЕ може да бие един новак........

 

 

А иначе не знам като какви трябва да се оприличат тези действия от страна на РОН. Тва все едно е току що помилван крадец да иска да работи като пазител на сайф ...........

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

:punk :punk

 

Алонсо: Хамилтън не заслужаваше титлата

Пон, 2007-10-22 15:48

Пилотът на Макларън Мерцедес - Фернандо Алонсо, нападна косвено своя съотборник Луис Хамилтън с мнението, че Кими Райконен е най-заслужилият шампион за тази година във Формула едно.

 

Тримата (Кими, Луис и Фернандо) проведоха непомнена отдавна битка до последния момент, като само една точка раздели финландеца от двамата пилоти на Макларън в генералното класиране.

 

Ако Хамилтън бе спечелил титлата по тази причина, нямаше да е справедливо и щеше да е смущаващо за целия ни спорт. Не знам той какво мисли – предполагам, че ако му дадат титлата, човек няма да си мисли, че е дошла като подарък, а че си я е заслужил. Би бил доволен.", сподели Фернандо Алонсо пред испанското радио „Кадена Сер”.

 

Испанецът обясни по доста прост начин ситуацията около титлата:

 

„Райконен заслужено е шампион. Щом имаше повече точки, значи си си извоювал титлата, както е във футбола. Той спечели шест състезания, а Хамилтън, както и аз, имаме по четири победи."

 

Евалата... :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз какво казах че ФИА може сега да си измисли някво наказание някой ми се смееха :D Ако го направят тотално ще затвърдят мнението ми че искат черния за шампион въпреки че не го заслужава!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...