Jump to content
BulForum.com

Purvata celuvka


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Първата ми целувка беше в първи клас с едно момче, което обичах до голяма. Иначе истинската ми първа целувка беше в седми клас и не беше кой знае какво, мисля че следващата беше подкосяваща.

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам.Май беше 1-2 години след като ми пораснаха зъби.Тогава се намираха много трудно по сладкарничките и си спомням,че беше на някъв празник когато ги опитах фор дъ фърст тайм.Бяха с вкус на ванилия и си струваха.

ПС Определено си струваха :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Помня датата, но за целувка малко по-мътно ми идва. Помня че след това съм се упражнявал на ръката си цяла вечер та на другият ден да съм по-добър :) еееех детски спомени :)

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам.Май беше 1-2 години след като ми пораснаха зъби.Тогава се намираха много трудно по сладкарничките и си спомням,че беше на някъв празник когато ги опитах фор дъ фърст тайм.Бяха с вкус на ванилия и си струваха.

ПС Определено си струваха :excl:

Аве не ве ,не говорим за кльопане ...За това кога си са намляскал кат животно с друго такова от срещуположния пол.

Аз лично с ъс съпругата ми много на майтап ни се развиваха отношенията и накрая голям майтап стана живеем си страхотно и си се мляскаме дори и да сме яли чесън или люто.Тя наистина започна да осмисля живота ми .А първата целуФка стана на една спирка Тя ме изпращаше, беше някак си набързо като по филмите между двама срамежливи като клъвване,после се спогледахме и се доближихме и като се почна...

Иначе бях чел че е хубаво първо по краищата на устните за да свикне момето с случващоото се по нататък сближаване и ...

Ех спомени, супер беше. :inqn

Не тринирайте върху ръцете си или нещо друго успокойте топката и като дойде момента природата си знае работата(това е за тези дето няма все още какво да пишат в тази тема в смисъл девствени).

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D :laughing: :laughing:

Аве не ве ,не говорим за кльопане ...За това кога си са намляскал кат животно с друго такова от срещуположния пол.

ХААХАХ АХХААХХАХАХА ХААХХАХАХА :lol: :lol: :lol: :lol: :excl: :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Първата ми целувка се оказа мнооооого дълга,ама аз съм си такъв,ненаситен.Веднага естествено се превърна в доста повече от целувка,но не се е стигало чак до сериозните хави...Иначе си спомням,че освен готиното чувство,което ми остави завинаги,имаше и чувство на излъганост,тъй като не знам защо си мислех,че женските гърди ще имат вкус на ягоди или нещо подобно... :D ,а и после си мих доста дълго време зъбите :rolleyes: ,не знам защо,но все пак бях малък,пък и момичето беше голямо и ми каза,че ме обича,а бяхме се запознали 2 часа преди това,просто ми дойде малко в повече всичко. :D

Link to comment
Share on other sites

...имаше и чувство на излъганост,тъй като не знам защо си мислех,че женските гърди ще имат вкус на ягоди или нещо подобно... :D

:bgrin: Пич, имаш една бира от мен, хаха, оправи ми настроението за вечерта :)

Link to comment
Share on other sites

7-ми клас, след като помагам на едно от девойчетата за пореден път с чертежите по Трудово, и след като даскала и пише 6, тя ми се нахвърли и така мощно и продължително засмука устните ми, че останала част от деня ходих като зашеметен... но чувството беше страхотно. :blush: :punk

Link to comment
Share on other sites

Моята пък беше в една река... след като помогнах на момичето да изплува щотото преди това я бях хвърлил във водата :laughing: :lol: и така... доста яко беше тогава... то няма как да се разкаже .. ама все пак :love :love

Link to comment
Share on other sites

а по въпроса за шибането... и там всеки път ми е първи, така че ако някой пита - девствен съм. Навсякъде :D :D :D

 

 

__smirnoff__ баце споко...никой не умира девствен... :devil :evil :rolleyes:

 

А колкото до моята първа целувка (истинска целувка) - тя беше в хотел Перелик на Пампорово на една екскурзийка с класа. Към един - един и нещо вечерта бяхме в една стая сами с нея, аз се бях заблял някъде в небитието и по едно време лампите изгаснаха, аз се обърнах да видя ко става и тя беше точно пред мен...и се почна...бавно, нежно, след това бурно иииии...прави, на стълбите, нагоре и на леглото, но все пак нямаше нещо повече де :) Просто ша си остане един незабварим спомен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че съм писала тук, но никакви подробности... Пък сега така или иначе няма какво да правя, ще разкажа за тоя резил :)

 

Бях 5ти клас мисля...

Та значи беше към 6-7 часа вечерта, половината ми класа бяха точно извън двора на даскало, а аз прекрачвах прага на вратата и се насочвах към училище, че бях забравила нищо и после щях да си ходя. Един новодошъл в класа, които ме зарибяваше от няколко дена, попита - Тръгваш ли? Ела за малко... А отвън класа гледа към нас :О На мене краката ми се подкосиха, но това беше добре, тъй като той беше по-нисък от мен. Доближавам се аз и оня кат ми налапа лицето :lol: И ме олигави супер обилно, беше толкова ужасно... все едно се целуваш с кон... Един ог класа отстрани се изкрещя - ТВА Е НАЙ-ГАДНАТА ЦЕЛУВКА, КОЯТО СЪМ ВИЖДАЛ!!! - не беше лъжа :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Моята първа целувка беше в децката градина.Тогава въпросното момченце имаше рожден ден и ме накараха да го целуна(какви насилници) Та беше малко по нежелание.Даже и снимка имам :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Помня пурвия ми път когато се целувах с език беше на една среща с тогавашната ми приятелка(и както се предполага на тая среща нямаше само 1 целувка а множество) и след тва кат се прибрах в къши от тия езици имах чуството че ша со повърна сливиците и все ено че някой ми беше бъркал в гърлото с лопата.Беше ми доста гадно и така и не мога да си обясня още защо се чустах толкова лошо

Link to comment
Share on other sites

Помня пурвия ми път когато се целувах с език беше на една среща с тогавашната ми приятелка(и както се предполага на тая среща нямаше само 1 целувка а множество) и след тва кат се прибрах в къши от тия езици имах чуството че ша со повърна сливиците и все ено че някой ми беше бъркал в гърлото с лопата.Беше ми доста гадно и така и не мога да си обясня още защо се чустах толкова лошо

 

Mi qvno i na momicheto i e bilo pyrva :D

 

Te tiq ezici ne trqbva da se mqtat tolkova ama nishto de... to ako vsichki mojeha da se celuvat kato horata, nqmashe da e interesno :)

Link to comment
Share on other sites

Ти си бил бати отритнатото бебе, ако не са те целували през първите 6 месеца...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

моята беше някъде като бях малък , с една приятелка ,но кога сме се целунали за първи път не знам :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...