Jump to content
BulForum.com

Purvata celuvka


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Помня, ама целувка е силно казано :D . Между другото винаги съм се чудел откъде мерак и търпение за изравяне на толкоз стари теми :)

Link to comment
Share on other sites

Ц-ц-ц, моята първа целувка...

Стана толкова неочаквано, че докато се опомня и свърши! Толкова бях объркана, че не можех да повярвам, че се случва на мен.

Link to comment
Share on other sites

Значи като изключим детските целувки още от първи клас ,когато изключвахме лампите в класната стая и гонехме момичетата да ги обарваме и целуваме (докато не ни хвана бащата на една от съученичките - беше полицай,тогава милиционер :) и ни напляска всички доста добре :D ) , първата "истинска" целувка ми беше в 5-ти или 6-ти клас,не си спомням вече ,бая годинки минаха.Сега дечурлигата във форума да не се смеят - тогава беше комунизъм, по-стриктно ни гледаха и прочие,много-много волности нямаше .Та там беше нейде. Една вечер,аз я изпращах до тях щото беше тъмно,бъбрихме си малко като сяка вечер преди това, тя тъкмо да се обърне и да влезе през вратата на входа и като я сграбчих :laughing: ,неочаквано и за мен самият :laughing: :laughing: Някакъв мускулен рефлекс сигурно беше ,незнам :) Направих го преди да помисля изобщо :) Тя стоеше като парализирана в първия момент, после се отпусна нещо и като си докоснахме езиците (тука дечковци под 18 да не четът) - не мога да кажа че ми хареса ,но се задържах на положение :) После вече с натрупването на ежедневен опит стана друго - правехме го с удоволствие,но в началото.....пффф :) Ужасно беше :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LaN, спомням си, че 6ти клас в кошчето за боклук един съученик намери скъсан бележник, извади го и се зачете... беше на един 'калпазанин' от един от другите класове в Седмочисленици... там на забележки, с днешна дата пишеше "едикой си вдига полите на момичетата в час"...

 

Иначе първата ми целувка - бях на 15-16 години и беше под един блок, беше ужасно, щото и на двамата ни беше първа целувка... Нататък нещата се пооправиха :Р

Link to comment
Share on other sites

Първата ми целувка бе ужасна :D ... Върла пушакалка, кофти таквази! Дори не я харесвах толкова :wacko: . Плюх по пътя на връщане... Бах тоз романс, где го да ме джасне

 

ПП: Ама й отмъстих за лошия вкус... Вживях се и до колкото помня май й захапах :P

Link to comment
Share on other sites

Я не се правете! Бас държа, че на всички първата им целувка е била с МАМА! :D

 

Първата целувка с Ленчето на Боровеееец :wub:

Link to comment
Share on other sites

Поради раздвоението на личноста което имам ще отговоря по два коренно различни начина но истината е че не съм в ред с главата и моля да бъда извинен ....

 

1. Ко му е нормалното да помниш първата си целувка чесно ще отговоря на въпроса ... боли ме хуя дали я помня ... вас кво ви интересува а да и за всяко човешко същество трябва да е било важен момент ... значи по тая логика и сефте гат ти го лапат или ти лапаш тряя го запомниш или па га за първи път бучиш нещо на шиша... глупости вземете се стегнете и стига сте живяли в некъф нереален свят ... цялата работа е да имаш кинти и да шибаш ку немаш теб та шибат или пишеш във форума в подобни теми. Първата целувка ни я запомних ама първия път га го набутах отзад барабар с ташаците го помня даже помня че полвах обувалка за да влезе целия пакет ...

 

2. Първата целувка е съкровен миг за всеки човек и се помни докато е жив (в повечето случай) особено важно е че тогава чувствата са в доста по-чисто състояние ако мога така да се изразя защото в главата не ни е само желанието за "осъществяване на полов акт" (не мога да се сдържа мноу съм прозД) :)

 

П.П. темата като цяло не струва написана е от някой който се е чудел ко да прави (подобно на мен).

Link to comment
Share on other sites

на мен всяка целувка ми е първа, така че вече не се и опитвам да помня :)

 

Е как така всяка целувка да ти е първа ;) Иначе да първата целувка с различен човек си е много различна ;)

Link to comment
Share on other sites

Ец, ец...

 

В този ред на мисли...

 

За първата си целувка се сещам, само когато става въпрос за нея. Обаче при думата "целувка", в съзнанието ми излизат само тези, които буквално са ми подкосявали краката. Като се замисля, всяка една от тях е била като първа...

 

Много хубаво нещо са първите целувки :D

 

Едит:

Ауууууууууууууууууууууу!

afx, не мислех, че си способен на подобни вулгарности :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ауууууууууууууууууууууу!

afx, не мислех, че си способен на подобни вулгарности :laughing:

Принципно съм добро момче.. but unfortunately, жените ме развалиха :)

Link to comment
Share on other sites

afx браво как позна :D :D а по въпроса за шибането... и там всеки път ми е първи, така че ако някой пита - девствен съм. Навсякъде :D :D :D

 

edit: само да допълня, не съм лява резба :) щото като си прочетох поста за твасе сетих и май не съм се изразил правилно :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...