Jump to content
BulForum.com

Purvata celuvka


Recommended Posts

az li4no si spomnqm moqta parva celuvka i nqmam namerenie da q zbravq,za6toto spored men tova e vajen moment za vsqko normalno 4ove6ko sa6testvo.vie pomnite li parvata si celuvka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Аз помня моята.Бях в детската градина/не се смейте/ и там се целунахме с едно момиче/без езици и прочие/.

Link to comment
Share on other sites

Моята и тя беше в детската градина.Ама след тва ме беше много срам..незнайно защо :blink:

Link to comment
Share on other sites

Моята първа целувка беше ореди около 3 години. Много шокираща. "Ходехме" вече от седмица и нещо , аз така и не смеех да я целуна. Една вечер докато чакахме рейс, да я изпратя, тя просто ми се нахвърл и набута езика си в устата ми. Еми как да не паникьосам :) Беше хем хубаво, заради новото и прекрасно усещане, хем гадно, заради шока и неподготвеността ми. Но ще я помня.

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul,как го каза само.Превивам се от смях-"набута".Аз като зарежа онези еротични подвизи в детската градини/това момиче години след това стана известна-вокалистка на една група,ама аз като я изпуснах в детската градина..../,първата ми съзнателна целувка с език беше септември месец на `98 година.И сега си спомних колко странно беше усещането-тези езици,лиги.Ейй,много готино беше :woot

Link to comment
Share on other sites

Моята първа целувка беше ореди около 3 години. Много шокираща. "Ходехме" вече от седмица и нещо , аз така и не смеех да я целуна. Една вечер докато чакахме рейс, да я изпратя, тя просто ми се нахвърл и набута езика си в устата ми. Еми как да не паникьосам :) Беше хем хубаво, заради новото и прекрасно усещане, хем гадно, заради шока и неподготвеността ми. Но ще я помня.

 

zerghatul da ti kaja 4estno moqtat be6e sa6to ne6to takova -luda rabota :P

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul,как го каза само.Превивам се от смях-"набута".Аз като зарежа онези еротични подвизи в детската градини/това момиче години след това стана известна-вокалистка на една група,ама аз като я изпуснах в детската градина..../,първата ми съзнателна целувка с език беше ептември месец на `99 година.И сега си спомних колко странно беше усещането-тези езици,лиги.Ейй,много готино беше :woot

На коя група? :)

Link to comment
Share on other sites

мойта беше 6-ти срещу седми клас. бяхме на някъв лагер :) чак ся се сетих обаче. до сега не се бях замислял.

Link to comment
Share on other sites

в детската градина не ги броя, щото не се води за целувка с такива намерения.

7-8 клас беше май вече със свалено гадже както си му е реда :)

Link to comment
Share on other sites

първата ми създантелна целувка с момиче беше на един лагер, иначе преди това 5-7 клас гонихме момичета щипехме ги по дупета и уж ги целувахме .. беше голяма емоция хи-хи-хи вече едва ли има такива щуротии .. имам чувството, че по-малките от мен просто се ебат .. хи-хи няма лошо.

Успех !!!

Link to comment
Share on other sites

3-ти клас, зад даскалото по време на голямото междучасие. Ебахти ужаса дето беше. Незнам за вас ама на мен за онова време ми се стори като възможно най-отвратителното нещо на света. Значи ние тогава си правехме свадби със пръстени от трева и момента в които стигнахме до може да целунете булката аз се засилих да я селуна по бузата тя като се извъртя и като ми "нахака" един език, та ми изправи кривото гърло. Еееей, напрао се опулих. Обаче тя нямаше никакво намерение да се отмести. Добре че свърши бързо...

Link to comment
Share on other sites

по този повод .. аз имам един много гаден навик (последните 2-3 години) в момента на целувката да духна в устата на момичето. Приателката ми го ненавижда това ... ужаст е :Р

Link to comment
Share on other sites

аз имам един много гаден навик (последните 2-3 години) в момента на целувката да духна в устата на момичето.

 

choveche, tykmo vecherqh...

inache moeto sefte beshe na 5 i posle na 14. golqma liubov beshe tova na 14, vsqka celuvka beshe kato "one in a million"

no nai-krasivata mi celuvka beshe na 19, golqm maistor beshe choveka, jalko che go nqma veche

Link to comment
Share on other sites

choveche, tykmo vecherqh...

inache moeto sefte beshe na 5 i posle na 14. golqma liubov beshe tova na 14, vsqka celuvka beshe kato "one in a million"

no nai-krasivata mi celuvka beshe na 19, golqm maistor beshe choveka, jalko che go nqma veche

какво общо има духането в устата на партньора с вечерята ???

btw лично мое мнение е че "цалувките" с постоянния партньор най-много кефят ... щото .. иначе лиги .. мърсоли това онова .. ако е някоя с скоби .. може да си забравя ченето .. просто ужаст .. малко са непохватни спонтаните целувки. това е лично мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Eeee zabravq li se takoa neshto, bqh maluk i mnogo luboznatelen i se stremqh da imitiram vsichko deto vizhdah po TVto. V edin slunchev den subrah smelost i pomolih edna syuchenichka da q celuna i tq se suglasi, beshe mnou qko, tq imashe "opit" veche, posle stanahme gazheta...bqhme malki i mnogo sladki, hihi :D

 

P.S. Operaciqta se sustoq v uchilishtniq kenef :wir

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...