Jump to content
BulForum.com

Purvata celuvka


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply
Stiga duhai be dai po su6tinata :)!

За "същината" винаги има време ;) На мен ми е много по-приятен петингът. Любовната игра, както някои казват. Целувки на поразия и навсякъде!! :punk :D

Link to comment
Share on other sites

абе, нежностите рулират!!! само целувки и милувки ми дайте, не ми трябва нищо друго!

Link to comment
Share on other sites

Ооо :wir Много добре си я спомням!!! :D ;)

 

Само да го пипна тоя :blink: ,ще съжелява,че сме се запознали :D :D :D :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

Аз не помня първата си сериозна целувка, но помня първата целувка със всяко едно момиче с което съм имал нещо повече от приятелсвто :)...

 

Вярно е че целувката е приятна когато си с един партньор дълго време, но мисля и че когато тепърва забиваш някое ново гадже ти е супер интересно "как ли се целува..дали го прави добре...дали е активна или е по-пасивна .." абе ей такива неща ми се въртят в главата поне на мене :)...

Link to comment
Share on other sites

То Зависи:) Аз Специално Не Съм Останал явно с кой знае какво впечетление и не помня... :) Но не бих забравил първата целувка с някой точно определен човек, което за мен е много по-важно от онзи начинаещ първи опит:)

Link to comment
Share on other sites

Но не бих забравил първата целувка с някой точно определен човек

С някой точно определен човек помня всяка една целувка...няма първа, няма втора - всичко е едно прекрасно преживяване, отново и отново...

Link to comment
Share on other sites

Първото и най-важно нещо е да си абсолютно свеж - много паста за зъби, дъвки Орбит и други подобни ;)

..........................

Всичко останало е импровизация - успех!

Интересно, след като си изплюл едно две къдрави косъмчета, веднага ли търчиш в банята да си измиеш зъбите или дъвчиш winterfresh или просто целуваш момичето в устата, щото в обратния вариант мен не ме е гнус да си пускаме езици, дори и да се опитат да ми върнат част от нещо с което преди малко съм се разделил :) (при това с огромно удоволствие и облекчение) :rolleyes:

Упс тя темата май беше за първата целувка B)

Link to comment
Share on other sites

помана помна тва не се забравя наи якото е 4е щом веднъж по4нахме не спряхме кум 5-6 мин мноо трудно ми беше да дишам само през носа пък и имам фобия от задушаване (от асмата) но ина4е беше супер :P

Link to comment
Share on other sites

Мислех, че първата целувка ще е нещо незабравимо(поне в книгите пишеше, че е уникално преживяване), но хич не беше такова.Аз бях много стресирана от факта, че ще ме целунат и така се стъписах, че когато ме целуна аз щях да припадна, но не от положителна емоция, а от отрицателна.Следващите целувки разбира се надминаха очакванията ми, но определено първата няма да я забравя никога-толкова противна ми беше. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мислех, че първата целувка ще е нещо незабравимо(поне в книгите пишеше, че е уникално преживяване), но хич не беше такова.Аз бях много стресирана от факта, че ще ме целунат и така се стъписах, че когато ме целуна аз щях да припадна, но не от положителна емоция, а от отрицателна.Следващите целувки разбира се надминаха очакванията ми, но определено първата няма да я забравя никога-толкова противна ми беше. ;)

moita sa6to B) abe be6e napravo ujasno :cry

Link to comment
Share on other sites

Що за въпрос е това.Помня естествено.То не беше и много отдавна де,щото по начало съм си задръстен.По-важното е,че беше с членка на тоя форум.Ako се обади скоро,може и да си признае коя е.

Link to comment
Share on other sites

Първата целувка..... Хм.

Може би първата истинска целувка....Да.

Не може да се забрави. Само далекопроводен стълб например може да си позволи да не помни такова нещо.

Не бих казал, че беше лошо. Не бих казал, че беше космически невероятно. Бих казал, че беше очаквано. Някак си непознато, но в същото време твърде познато. Беше истинско. Беше желано. Това е най-важното. Именн това го прави приятно незабравимо.

Това е като отнемането на девствеността- можеш да го дадеш само на един човек, но по нищо не можеш да прецениш дали това е Човека. Може би най-голямате грешка би била да обичаш човека, когото целуваш за първи път (истински). И затова може би съм сбъркал. Но никога не съм съжалил. И никога няма да забравя нито целувката, нито човека. Надявам се (и за сега знам), че този човек също няма да ме забрави!

 

Темата е безкрайно обширна. Целувката е нещо необяснимо. Защото много хора са го обяснявали, много велити и известни личности, и всеки по свой начин.

Може би тя е израз на любов?

Може би тя наистина е израз на любов!?!

Особено първата целувка....

 

А може би е голямата заблуда, която те прави жив!

 

Каквото и да е... Това е без значение. Нека я има и нека я помним!

Link to comment
Share on other sites

Теди Кинг,за това което каза имаш една бира или каквото пиеш от мен.На 21 я получаваш.Това беше супер човешко и готино изказване

Link to comment
Share on other sites

.. беше голяма емоция хи-хи-хи вече едва ли има такива щуротии .. имам чувството, че по-малките от мен просто се ебат .. хи-хи няма лошо.

Успех !!!

 

Ima gi oshte !

 

A moiata si ja spomniam savsem dobre zashtoto beshe predi dve-tri godini v 4 klas ! Beshe na edin lager i posle biah napravo nai-shtastlivija chovek ,no posle mi mina barzo !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз също помня моята първа целувка.Беше много приятно да те целуне човек в който си бил влюбен.Но докато ме хване за да ме целуне беше голям смях.Мен ме беше много срам от факта, че не мога да се целувам, но в крайна сметка се представих добре.Така поне ми казаха де :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...