Jump to content
BulForum.com

За изненадите изобщо


Изненадите  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Здравейте! :)

Идва Коледа, нова година, Васильовден, Ивановден и прочее празници; а ние, като едни същински българи, започваме по празниците да се вторачваме в проблеми, особено след 2-а ракия и у дома пред жената, и телевизора. То причините за празничното недоволство са ясни, но не пречи за момент да ги пренебрегнем, особено ако нищо съществено не решаваме с тях.

С такава цел създавам и тази тема. Искам да ви попитам какво е мнението ви за изненадите по празниците.

Харесва ли ви да бъдете изненадани или съзирате в такова действие предумишленост спрямо досетливостта си?

Също и ако искате да споделите някоя изненада, която ви се е случвала. Независимо дали сте били изненаданите или изненадващите.

 

Имам също още един въпрос:

Ако си представите, че разполагате с достатъчно пари, какви подаръци бихте избрали за най-близките си и себе си?

 

Благодаря ви предварително за участието в анкетата и темата!

 

И весели Коледни, и новогодишни празници!

 

a075.gif

Link to comment
Share on other sites

Лесно:

Ако имам кинта:

 

На Дон_Чефо - Калифорния.

На Раптор - Тур из истинското заводище на Туборг в правилната дуржава.

На Агарваен - Тур до К2.

На Скорпиона - Истинско колело. (знаеш какво имам предвид)

На Психозис - ПРЕПРЕПРЕедишън на Heart of the Swarm

На Чистач едно - наемен убиец за баба му.

На Чистач две - бензиностанция

На Стасьо - Апартамент с безкрайно снабдяване на храна

На Дядо_Мраз - Стар Уорс лего комплект

На воокс - курва, която гълта

Всъщност последното ще поръчам за всички гореизброени.

 

Такам, нататък:

На Гадо - смислен шеф

На Килеринчо - смислена шефка

 

Абе... Можем и да продължим, ама стига толкуз.

Link to comment
Share on other sites

Лесно:

Ако имам кинта:

 

На Дон_Чефо - Калифорния.

На Раптор - Тур из истинското заводище на Туборг в правилната дуржава.

На Агарваен - Тур до К2.

На Скорпиона - Истинско колело. (знаеш какво имам предвид)

На Психозис - ПРЕПРЕПРЕедишън на Heart of the Swarm

На Чистач едно - наемен убиец за баба му.

На Чистач две - бензиностанция

На Стасьо - Апартамент с безкрайно снабдяване на храна

На Дядо_Мраз - Стар Уорс лего комплект

На воокс - курва, която гълта

Всъщност последното ще поръчам за всички гореизброени.

 

Такам, нататък:

На Гадо - смислен шеф

На Килеринчо - смислена шефка

 

Абе... Можем и да продължим, ама стига толкуз.

 

Тва ме накефи преди фирменото парти...качвай кила, щото смятам да ти купя толкова ПЛАТИНА, колкото кила тежиш :D :D + Хотелче на 25 етажа в Пунта Кана :D....и едно зимно - да няма сърдити :)

Link to comment
Share on other sites

Цялата истерия по празниците ме отвращава.
+1

Доста пошла и мирише лошо. Според мен ако чакаш на празниците, за да се сетиш за хората, които обичаш...

Link to comment
Share on other sites

Според мен ако чакаш на празниците, за да се сетиш за хората, които обичаш...

Значи си добър човек. Защото ако дори по празниците нищо не правиш за тях...

 

 

си шлосер.

Link to comment
Share on other sites

 

На Килеринчо - смислена шефка

 

 

Мерси Ваньо, ама тая няма да се случи никога. Даже с пари това не може да стане :) И за какво изобщо ми е шефка. Освен ако не е в преносен смисъл, че да се разберем.

 

Ако имам пари, за тебе специално, ще те финансирам в която насока решиш да се развиваш :)

 

Иначе като цяло по темата за празниците. Целия ужасен шум около празниците ме дразни. Но, има едно НО. Ако го споделиш с правилния човек е хубаво, ако няма с кой, ден като ден, туй то.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Хъ! До момента само аз съм гласувал, че нищо не мое ме изненада...Хехе. Ванка, К2 не ме кефи... Ма благодаря де.

Link to comment
Share on other sites

Хух! Много интересни отговори се очертават в анкетата. :)

Много благодаря на всички гласували!

Провеждам си едно проучване дали изненадите са нещо хубаво като цяло, защото винаги съм ги гледала с дълбоко подозрение и в голямата част от изненадите така се е случвало, че съм се убеждавала, че е било по-добре да не ми се случват. Особено не обичам на някой празник да ми направят "мечка" в някакво заведение и да ми викат "Изненадаааа!". Веднага се сещам за думите на Христо Гърбов, че в "изневярата" има "вяра", но и едно "изне"! :)

 

Гледаш ги иначе едни мили хора, едни приятни, пък решили с "изне" да ме цакат! ;)

А аз после с дни умувам защо не съм го предвидила и кой точно е Юда-та - организатор.

Хех! Тука сега се сещам за друго скеч, на Робин Уилямс. :laughing: И - да, познахте - няма да ви го спестя... :devil

 

 

Та в резюме, искам да обобщя - изненадите са нещо лошо! Те винаги целят да ме направят на магаре. И точно, когато си мисля, че ще се скатая, ще огранича леко разходите за безметежни гуляи, а и току-виж успея да си купя исканата нова придобивка и - ХОП! Бам-тряс - ето ти едни 20 неандерталеца - гладни, жадни, крещящи "Изненадааа!"...Докато се опитвам да открия причините защо около мене се върти поне един идиот повече от предполагаемото.

 

Сега за подаръците.

Ако имам достатъчно пари, купувам на тате рибарник, на мама - доживотен абонамент за козметици, фризьори, моделиери и т.н.; на сестра ми ще наема доживотен гуру-оптимист, дето да не се отлепя от нея и да я залива с благодат. На останалите от семейството ми, като разни братовчеди, близки и далечни познати, съседи и прочее навлеци - по пачка в пликче, защото съм в невъзможност да ги опозная до момента и защото не искам да ги опознавам. А за мен една 52 метрова яхта, с нужния персонал и пълно оборудване за дайвинг. И ... чакайте ме да умра! :)

 

Мжд. Charmock, изобретението, което включва вибратор на батерии е мъжка недомислица, която е лишена от какъвто и да е здрав разум. Ако мога да го сравня с нещо, то би изглеждало като онова изобретение на Камен Донев - принтер, който не се знае дали принтира. ;)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, с малко повече късмет се надявам тази или началото на следващата година да взема подаръка, от който родителите ми наистина се нуждаят - куче. Откакто Роби почина, а аз отпътувах по пътищата светски има една празнина, който едно зверче смятам, че ще запълни.

Link to comment
Share on other sites

Мятат ти одеяло на главата и те бият с предмети, които не оставят следи от нараняване(тръба в хавлиена кърпа, сапун във вълнен чорап и пр.). Това, разбира се, е класическия вариант.

Link to comment
Share on other sites

Мятат ти одеяло на главата и те бият с предмети, които не оставят следи от нараняване(тръба в хавлиена кърпа, сапун във вълнен чорап и пр.). Това, разбира се, е класическия вариант.

Напълнената с пясък кубинка както и скатката, също влизат в инвентара нужен за една класическа мечка... :rolleyes:

 

Иначе по темата - Нищо и никой не може да ме изненада, освен в отрицателен смисъл... Двете ми любими жени пределно добре знаят какво означават за мен, така, че каквото и да направя за тях или те за мен, нито те, нито аз бихме били изненадани. Колкото за приятелите..., достатъчно ми е просто тяхното присъствие....

Link to comment
Share on other sites

Само в личен план може нещо да ме изненада (от ставащото по света и у нас почти нищо не може да ме изненада или учуди). От приятни изненади ще се зарадвам, само че не харесвам точно по новогодишните празници всички да се активизират с подаръци и изненади "по задължение".

Link to comment
Share on other sites

Мнооооогоооо обичам изненадите ....

Особено декември , защото се редуват приятни с неприятни изненади ...

Именни дни - Гражданска Отговорност - Бъдни вечер

- На пазар за Подаръци - Коледа - Пак на Пазар

- Нова Година - Идва ред на ( Нова ) Винетка

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...