Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

Стартът наближава.

Това са напечатани рекламни стикери, разлепени по входовете в Тракия. Ефектът е на обява, написана на ръка с химикал :)

imgp88051.jpg

Едва ли е от Мтел :)

По почерка личи, че някой иска да ги злепостави, но нищо. Явно е някой дребен играч, чийто дни са преброени вече.

Акълът му е стигнал дотолкова, че да започне обявата като: "Дава се"..., явно след сизифовски мозъчни напъни дотам е стигнал само.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Едва ли е от Мтел :)

По почерка личи, че някой иска да ги злепостави, но нищо. Явно е някой дребен играч, чийто дни са преброени вече.

Акълът му е стигнал дотолкова, че да започне обявата като: "Дава се"..., явно след сизифовски мозъчни напъни дотам е стигнал само.

 

По радио KatraFM от една-две седмици се върти същата реклама, при това доста често. Не вярвам някой да пръска пари наляво-надясно само за да злепостави Шментел. Най-интересното на тази реклама обаче, е че досега не са обявили нито веднъж коя фирма рекламират. Много ми беше любопитно каква е целта на реклама, в която не е обявен рекламодателя.

Link to comment
Share on other sites

По радио KatraFM от една-две седмици се върти същата реклама, при това доста често. Не вярвам някой да пръска пари наляво-надясно само за да злепостави Шментел. Най-интересното на тази реклама обаче, е че досега не са обявили нито веднъж коя фирма рекламират. Много ми беше любопитно каква е целта на реклама, в която не е обявен рекламодателя.

 

заинтригуване на народа B)

преди доста време вървеше анонимна реклама на BTV Action и аз се чудех какво е това,което да го очаквам...

Link to comment
Share on other sites

В момента в нашия блок опъват трасетата, техниците нямат никаква информация за това което ще се предлага, казаха да звънна на нац тел на Мегалан, от там казаха,че само могат да ми вземат заявка но незнаят нито какви ще са тарифите нито кога ще могат да ме включат.

За тарифа 100Мбита/14,99лв не бяха чували....

Link to comment
Share on other sites

В момента в нашия блок опъват трасетата, техниците нямат никаква информация за това което ще се предлага, казаха да звънна на нац тел на Мегалан, от там казаха,че само могат да ми вземат заявка но незнаят нито какви ще са тарифите нито кога ще могат да ме включат.

За тарифа 100Мбита/14,90лв не бяха чували....

 

вярна е промоцията

Link to comment
Share on other sites

Ще помоля да вдигнете темата като важна, тъй като от утре - 15.09, услугите на М-Тел и Мегалан, свързани с оптичен интернет (GPON), както и цифрова телевизия стартират в ж.к. Тракия

Link to comment
Share on other sites

Ако това наистина е промоцията , направо да си давам заявка,освен ако няма уловка(нещо типично за Мтел) и няма да плащам нещо повече от 14,90лв на месец за 2г период?

А съпорта как е има ли 24ч подръжка ,колко бързо се реагира на повреди и тн?

Link to comment
Share on other sites

Съпорта е от служители на Мегалан и е 24/7. Таксата е за целия период на договора. Ела утре и си го вземи направо от мен, стига да го ползваш в ж.к. Тракия, където има покритие. Пиши ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да те питам нещо @zynth има ли пакети с телевизията както при мега лан защото съм си харесал един пакет о0т мега лан , къде мога да дойда да вида телевизията и да си избера пакет ако има де. Защото до 2-3 седмици ще ви ставам клиент ако има и телевизия става въпрос за този пакет https://www.megalan.bg/packet_pon-17.html и пак питам къде е офиса за да дойда

Link to comment
Share on other sites

ето пакети, които се предлагат в Пловдив, копирам ги от сайта на М-Тел, добавям и този, който е валиден само за гр. Пловдив заради старта на услугата:

 

ПРОМОЦИОНАЛЕН План за старта на услугата в гр. Пловдив

месечна такса 14,90/18,90 при сключване на 24/12 месечен договор

Download BG/INT 100 mbit

Upload BG 40 mbit

Upload INT 10 mbit

IP 1

 

Актуалните пакети са:

 

Пълен пакет услуги за дома - http://www.mtel.bg/family-bundle/index.php

Високоскоростен интернет с цифрова телевизия - http://www.mtel.bg/home-internet-and-digital-tv/index.php

 

Цените са по-различни от тези, които си дал на линка към сайта на Мегалан, предполагам страницата просто не е обновена.

Ще съм благодарен на всеки, който реши да се включва към услугите на М-Тел и Мегалан и дойде при мен - М-Тел Магазин Пловдив Карфур

ул. "Д-р Георги Странски" 5, хипермаркет Карфур

телефон на магазина: 0882207386

Това е щанд в самия хипермаркет, на 1-я етаж, до телевизорите.

За разлика от другите магазини, тук няма опашки :)

 

Договор за услугите може да се сключи във всеки магазин на М-Тел, както и в офиса на Мегалан, който предстои да бъде открит

Link to comment
Share on other sites

ето пакети, които се предлагат в Пловдив, копирам ги от сайта на М-Тел, добавям и този, който е валиден само за гр. Пловдив заради старта на услугата:

 

ПРОМОЦИОНАЛЕН План за старта на услугата в гр. Пловдив

месечна такса 14,90/18,90 при сключване на 24/12 месечен договор

Download BG/INT 100 mbit

Upload BG 10 mbit

Upload INT 4 mbit

IP 1

 

Актуалните пакети са:

 

Пълен пакет услуги за дома - http://www.mtel.bg/family-bundle/index.php

Високоскоростен интернет с цифрова телевизия - http://www.mtel.bg/home-internet-and-digital-tv/index.php

 

Цените са по-различни от тези, които си дал на линка към сайта на Мегалан, предполагам страницата просто не е обновена.

Ще съм благодарен на всеки, който реши да се включва към услугите на М-Тел и Мегалан и дойде при мен - М-Тел Магазин Пловдив Карфур

ул. "Д-р Георги Странски" 5, хипермаркет Карфур

телефон на магазина: 0882207386

Това е щанд в самия хипермаркет, на 1-я етаж, до телевизорите.

За разлика от другите магазини, тук няма опашки :)

 

Договор за услугите може да се сключи във всеки магазин на М-Тел, както и в офиса на Мегалан, който предстои да бъде открит

малка техническа корекция :))

Upload BG 40 mbit

Upload INT 10 mbit

Link to comment
Share on other sites

Тъй като утре ще пускам заявка , едно последно уточнение ,IP статично ли е или е динамично?

Оххх за момент се уплаших с този ъплоуд 10Mbit, добре ,че колегата коригира smile.gif

Сега ползвам ентри за 20лв -25Мбита , много съм доволен за 2,5г 2 пъти ми е спирал нета и то по вина на евн.

Но офертата на мегалан си я бива за 15лв

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм специалист по тези неща, варианта е да съм обърнеш към съпорта на Мегалан, като пишеш в техния форум или се обадиш по телефона

Link to comment
Share on other sites

а кое ще играе ролята на конвертор , искам моя рутер да е най отпред в редицата? Ако ползвам тоя huawei и след това рутера ми не става играта.

 

няма начин

HG 8245 e задължителен като първи

с оптичен вход

но щом е реален адреса,не виждам какъв е проблема да си достъпваш твоя рутер?

Link to comment
Share on other sites

Писах и във форума на мегалан, какво ип ще получава рутера ми външното от мегалан или вътрешно дадено му от HG8245 , ако е външното няма проблеми тогава ?

Отговор:

Да възможно е, като "бриджнем" някой от портовете на устройството можете да ползвате статично реално ип на вашият рутер. Също така портовете на устройството са гигабитови.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...