Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

ами моя договор беше първи вчера в с-мата , ама още никой не ми се е обадил да ми каже кога ще ме включат!!!

 

Това значи ли, че имаш договор без реално да имаш интернет :) ?

За ИП-тата предполагам, ще е като при кулбокс.Водят се динамични по договор за да нямат проблеми с клиентите, ако решат да променят нещо по системата ( един вид застраховка ).Иначе са си статични - DHCP-то ти дава винаги едно и също IP според МАК на медия конвертора.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Молба към теб, направи тестовете през линукс. Но ти ще си само една маймунка на клона в началото, така че. Но нека видим все пак :)

 

Дървото и клоните са много здрави,вервай ми B)

Link to comment
Share on other sites

Нека да ме включат ще направя необходимите тестове, но нямам съмнения в качеството на услугата докато подръжката е от Мегалан.

 

тя винаги ще бъде от тях,независимо как се казва фирмата B)

Link to comment
Share on other sites

Малко съм пас дали ще бъде така вземайки бтк които като станаха виваком и изгониха най-кадърните си служители, знаем къде отидоха. Преди това с евроком пловдив същата работа. Чудя се защо кадърните служители все се гонят. Може тук да е различно, но като чета в един друг сайт какви хора биват вкарвани на по-високи позиции сред ръководството :)

 

Важното е конкуренция да има, най-добре е за нас потребителите :)

Link to comment
Share on other sites

Излагацията започва!

 

Отговорностите:

 

• привлича клиенти

• популяризира и продава нови и съществуващи продукти и услуги на компанията

• реализира поставените цели за брой продажби

• организира търговски срещи

 

 

Очакванията:

 

• средно образование и компютърна грамотност – MS Office, Internet

• готовност да ползва личен компютър и градски транспорт

• инициативност, гъвкавост и умения за работа в динамична среда

• самостоятелно планиране на работния ден

• отлични комуникативни умения и клиентски ориентирано поведение

• добри умения за привличане на клиенти и извършване на продажби

• мотивация и амбиция за постигане на високи резултати

 

Къде да ги организира тея търговски срещи?В градския транспорт :f1: ?!?ВТФ :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Е стига сега. Ти се излагаш. Какво лошо има на обявата?

Изобщо не ги знаеш Мегалан какви намерения имат, могат да предлагат нет за корпоративни клиенти. Няма нищо ненормално търговският агент да пътува с градски транспорт. Може да организира срещи на място при клиенти юридически лица. Може да органзира срещи в институции/фирми с много служители - да им предлага нет за частни лица. За тяхно улеснение отива на място при тях с договори и т. н. каквото трябва.

 

Да не говорим, че се създава някаква заетост за град Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Е стига сега. Ти се излагаш. Какво лошо има на обявата?

Изобщо не ги знаеш Мегалан какви намерения имат, могат да предлагат нет за корпоративни клиенти. Няма нищо ненормално търговският агент да пътува с градски транспорт. Може да организира срещи на място при клиенти юридически лица. Може да органзира срещи в институции/фирми с много служители - да им предлага нет за частни лица. За тяхно улеснение отива на място при тях с договори и т. н. каквото трябва.

 

Да не говорим, че се създава някаква заетост за град Пловдив.

 

За всичко освен 1вото съм съгласен.Не е нормално за мен, голяма фирма като Метел да се скрънзи за един служебен лаптоп и един автомобил.Най-малкото, защото по този начин ще си много по ефективен, отколкото да обикаляш рейсовете (понякога 2,3) натоварен като магаре.

Друг е въпроса като имаш среща и закъсняваш, идваш припотен от бързането от спирката до мястото.Абе кофти работа е рейса :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Излагацията започва!

 

Отговорностите:

 

• привлича клиенти

• популяризира и продава нови и съществуващи продукти и услуги на компанията

• реализира поставените цели за брой продажби

• организира търговски срещи

 

 

Очакванията:

 

• средно образование и компютърна грамотност – MS Office, Internet

• готовност да ползва личен компютър и градски транспорт

• инициативност, гъвкавост и умения за работа в динамична среда

• самостоятелно планиране на работния ден

• отлични комуникативни умения и клиентски ориентирано поведение

• добри умения за привличане на клиенти и извършване на продажби

• мотивация и амбиция за постигане на високи резултати

 

Къде да ги организира тея търговски срещи?В градския транспорт :f1: ?!?ВТФ :bowdown:

 

Това си пропуснал да го цитираш.

къде дават на граждански договор служебен лаптоп и служебен автомобил ?

 

Предложението:

 

Работа на граждански договор, включваща предлагането на продуктите и услугите на компанията, на място при крайни клиенти, в удобно за Вас време

Link to comment
Share on other sites

Като започне реално да се предлага услугата и има активност в темата ще я вдигна. До тогава ще просто някаква реклама.

https://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=919

 

Стартът на услугите, предоставяни през GPON мрежа е предвиден за 16 май, в София. До края на годината М-Нетуърк планира да разшири GPON покритието в градовете Пловдив, Варна и Бургас. Амбициите на дружеството в средносрочен план са да постигне мрежа с национално покритие.

 

може ли да попитам официално кога ще имаме честта? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Интересно.Теста до София е в пъти по-добър от този до Пловдив.Личи си че е софийски LAN-а :D

 

Я пусни и някой друг трайс до: 89.25.0.18 , 62.204.136.137 , 194.153.145.104 , 68.142.193.11

Link to comment
Share on other sites

ей тоя coolbox с multithread-а ;)

смуцай смело ;)

 

 

@londongunner мерси за теста! :))

 

------------------

 

ами, достатъчно добре, че да сменя едното ми визио с mnet :))

точно тази връзка ме вълнува, въпреки, че куулбокс хвана към 5-6MB/s ;)

Link to comment
Share on other sites

Не че искам да си правя реклама, ама който реши да си взима нет от m-network може и от мен да си го вземе, колегата, който си взе да каже, като изключим техническите спънки като първа продажба, мисля, че висчко друго беше ок :)

Иначе аз много не разбирам, в момента скоростта ми на кууулбокс е по-слаба от тези тестове, но ползвам и рутер все пак

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...