Jump to content
BulForum.com

Game of Thrones


Recommended Posts

Чак не вярвам, какви неща се случват в тоя сезон и до каква степен са изменили действието от книгите. Особено тъпотията със Селми и финала на 6-ти епизод са ебати гаврите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Джон Сноу... 

Както винаги последният епизод за сезона беше изключително прочистваш откъм персонажи. Добре, че някой ги възкръсват, но Джон Сноу...

Link to comment
Share on other sites

Добре, че разкараха Сноу. От първи епизод ми е противен. Толкова некадърен актьор в такъв сериал... срам!

 

Turn off this option! E39 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Добре, че разкараха Сноу. От първи епизод ми е противен. Толкова некадърен актьор в такъв сериал... срам! Turn off this option! E39 Turn off this option!

 

За пореден път се убеждавам, че имаме еднакъв вкус за кино изкуството. :)

Link to comment
Share on other sites

 Толкова некадърен актьор в такъв сериал... срам!

 

Силни думи. Хората му дават едни 300к на серия, което за некадърен актьор хич не е зле.

 

%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B0-12.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Това не е показателно. То и на Киану Рийвс му дават пари, но освен в Матрицата и още 2-3 филма, в които някакси го е нацелил кастинг директора - не струва.

Link to comment
Share on other sites

Това не е показателно. То и на Киану Рийвс му дават пари, но освен в Матрицата и още 2-3 филма, в които някакси го е нацелил кастинг директора - не струва.

Е вие пък... Аз за перфектен актьор/воденичен камък се несещам. Дори и Матю Макконахи който мислех за Da Best след ролите му във филми като "The Lincoln Lawyer", "The Wolf of Wall Street", "True Detective" и др, онзи ден като си пуснах Interstellar и си казах WHAT THE FUCK!?! :sick: :CryBaby: :Facepalm:

 

P.S. Киану Рийвс само заради Тhe Matrix, всичко друго му е простено! Ни един друг филм да не направи, за мен ролята му там е достатъчна. Това се казва да се окажеш на правилното място в правилното време.

Link to comment
Share on other sites

На Киану съм му фенка от има-няма 20 години, но поради неактьорски причини. А тоз Сноу явно минава за хубавичък според някои. За мен и това не е. Наистина ми беше противен. Дано го възкресят като бродник, пък барем го видим и в не толкова лигава светлина.

 

Turn off this option! E39 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Определено това си е въпрос на вкус, но Снеже - чак пък некадърен актьор... това е много тежко вече ;)

 

За Станис не знам какво да пиша - то точно неговият персонаж се изчерпа напълно и нямаше какво повече да чакаме от него, а и той с последните си деяния тотално опротивя, но пък не дадоха как се развиха нещата с Бриен, така че като нищо може да го видим и в следващите епизоди.

Както и да е - вкусове много, любими персонажи също толкова.

 

charmock, мерси за линка :)

R+L=J теорията съм я чел отдавна и напълно я подкрепям, за това и чакам Нощната стража да го "погребе" по техният си огнен начин, за да видим дали Джон наистина носи Таргариен кръв във вените си, но и Мелисандра се появи на хоризонта - най-много да се разсъблече отново и да направи някоя магия. То аз и за това по-гори писах, че се радвам, че някой от героите ги възкръсват, като какви обаче - само Джордж Р. Р.  Мартин знае :)

 

 

"If there’s one thing we know in A Song of Ice and Fire is that death is not necessarily permanent."
Link to comment
Share on other sites

Нали помните, че последния син на краля - оня ковача, беше при едни "робин хутовци", на които шефа мреше и се възкръсваше нон стоп от Господаря на светлината? Нищо чудно да се пръкне Джони с негова помощ и с Мелисандра. Все пак е показано, че е възможно.

Само се чудя що още я няма Кейтлин Старк сред живите? Според книгите трябваше вече да е на линия.

  :P

Link to comment
Share on other sites

Ще оценя ако не се споменават книгите в темата за сериала, защото в случая издаваш спойлери, което лично на мен не ми е приятно.
Обсъждайте си книгите в темата за книги. Сега ще излиза и новата, та ще има тема за разговори.

Относно сериала - кои са тия робин хутовци и какво стана с тоя син на ковача? Не напусна ли града с Аря Старк още 2-ри сезон?

Link to comment
Share on other sites

Споко, започват да се появяват разлики спрямо книгите, та нищо не е 100% сигурно.  И при положение, че дотук всичко е по вече издадени книги, трудно ще избягаш да не попаднеш в нета на нещо споменато, което не е сложено още на екран. Но както казах, появяват се разлики, липсващи момент и може накрая да е по-различно от книгите.

А ковача, избяга с лодка - даде му я оня съветника на Станис, който сега е при стражите да иска помощ. Май даже се върна в града, че там никой няма да го търси.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че се появяват разлики и все пак подобни моменти от книгите са издаващи, без значение дали ще решат да ги включат или не.

Link to comment
Share on other sites

да бе, ебахти тъпото спойлери от книгата да давате , аз в тая тема няма да влизам повече

Link to comment
Share on other sites

Оплаквате се от спойлери... Аз какво да кажа, като още не съм изгледал последният сезон и още от вчера чета само спойлери.

Link to comment
Share on other sites

Тва е ужасно. На мен ми пратиха някви гиф-ове от последния епизод и знаех какво ще се случи. Затова по принцип във Фейсбук Понеделник преди да гледам епизода не влизам...

Link to comment
Share on other sites

Тва е ужасно. На мен ми пратиха някви гиф-ове от последния епизод и знаех какво ще се случи. Затова по принцип във Фейсбук Понеделник преди да гледам епизода не влизам...

Хех...аз съм така когато изпусна старт на Формула 1. Никъде не влизам и не чета докато не го дръпна от тракерите и не го изгледам.  :)

Link to comment
Share on other sites

На Киану съм му фенка от има-няма 20 години, но поради неактьорски причини. А тоз Сноу явно минава за хубавичък според някои. За мен и това не е. Наистина ми беше противен. Дано го възкресят като бродник, пък барем го видим и в не толкова лигава светлина. Turn off this option! E39 Turn off this option!

 

Явно по-скоро те дразни това, че много девойки се захласват по него, а на теб ти идва малко сладникав :D

Станис би трябвало да е жив, иначе поне щяха да му измислят някаква по-зрелищна смърт да зарадват феновете му.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...