Jump to content
BulForum.com

Game of Thrones


Recommended Posts

 

Ами на Варис магьосника ми беше доста скучен. Не успях да разбера защо отвори сандъка точно тогава. Да докаже на Тириън нещо ли? Ако е затова, защо вече отваряше сандъка, когато Тириън влезе? Никаква връзка с историята и никакво развитие.
Историята на Грейджой беше ужасяващо скучна. Яздеха коне, говореха си и накрая този го върна. Даже не съм сигурен кои са тия, а също така и какво добро ще им направи информацията, която всички знаеха. Че момчетата на Старк са живи в същност? Това беше преди месеци, надали някой изобщо мое да ги намери. Никакво развитие отново.

Бран Старк пък го дадоха за 1 минута да гони гаргата и до там беше. Абсолютен пълнеж. Пак никакво развитие.
Бунта на гарваните също. Малко екшън, но никакво развитие за пореден път.

Братството без знамена не го разбрах изобщо какво представлява и за какво се бори.
За сцената с Таргериън нищо не съм казал, освен, че не беше като останалата част от епизода.



И забележи, обсъждам епизода, а не сериала.

Просто в последните няколко епизода се движат с бебешки стъпки и ако не беше хубавата кинематография, живописните местности и интересните персонажи, направо щях да си заспивам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Точно де, за епизода говорим.Ако в този нямаше какво да те накара да се замислиш и не остави поне няколко "отворени вратички", явно гледаме различни сериали.

Мога да ти отговоря на въпросите, но няма да има смисъл, щом сам не можеш да стигнеш до отговорите.

Link to comment
Share on other sites

Тая тема за какво е тогава? Да казваме само "тоя сериал е бахти якия сериал"? Нали се дискутира.. уж? Обясни ми, може да не съм разбрал нещо измежду всичките разговори, разговори и разговори в тоя епизод.
С първи и половината на втори сезон нямах такъв проблем, та или епизода беше пълнежи без основна връзка с историята, или първи и половината на втори сезон на теб са ти били скучни, щом намираме различни неща за интересни.

Link to comment
Share on other sites

Много добър епизод, за пореден път ме изумява колко перфектен е кастинга и колко добре всички се справят в ролите си - сякаш са родени точно за тези персонажи.

И за пореден път съм изумен как една толкова отегчително написана и скучна книга/поредица може да бъде пренесена на екрана като толкова интересна история. Само дето едно време си губих времето да чета цели 3 книги.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...

За хората, които не са гледали сезоните на сериала и искат да започнат от последния без да си губят времето, ето добре сбит преразказ на станалото до момента. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая! Не съм чел книгите, но съм готов да си заложа пишока, че бабата има пръст в това, което стана в края на серията!

Link to comment
Share on other sites

Аз абсолютно нищо съществено не виждам.

 

Една от висулките липсва, след срещата с бабичката. A тя има достатъчно причини да се отърве от дребният :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

Aaaaaaa! Вярно. А тая огърлица ѝ я даде онзи, който дойде да я изведе още преди да е паднал Джофри на земята.

Ясно. И на мен ми казаха, че е бабата, но това определено го потвърждава със сигурност.

Тамън се чудех защо онзи дойде от нищото. Знаех си, че той е замесен..

 

Link to comment
Share on other sites

 

Макар, и да не е изяснено напълно все още до края на 5-тата книга, има още един замесен евентуално. Може и да намекнат за това до края на този сезон.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Белите Бродещи за тях дайте малко инф....

 

Кога ще излезнат за война какво ще се случи мн ми интерес

Link to comment
Share on other sites

На никой ли не му правят впечатление забавните издънки в този сериал? Последния, четвърти епизод - когато тръгнаха да освобождават робите - търчи господарят из града в опит да избегне въоръжените роби и насреща му на стената кърваво червен надпис "Смърт на господарите"  ... на английски! WTF???  :huh: Иначе нищо, че всички плещят на поредния фантасмагоричен език, що да не пльоснем нещо на стената - остави другото, но и грамотно написано, 'щото те робите на неделно училище ходят, чужди езици изучават, не знам дали говорят, но пишат на тях, да...  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На никой ли не му правят впечатление забавните издънки в този сериал? Последния, четвърти епизод - когато тръгнаха да освобождават робите - търчи господарят из града в опит да избегне въоръжените роби и насреща му на стената кърваво червен надпис "Смърт на господарите"  ... на английски! WTF???  :huh: Иначе нищо, че всички плещят на поредния фантасмагоричен език, що да не пльоснем нещо на стената - остави другото, но и грамотно написано, 'щото те робите на неделно училище ходят, чужди езици изучават, не знам дали говорят, но пишат на тях, да...  :D

Аз мисля, че това го беше написал Сив Червей (не знам така ли беше името), който тъкмо сега учеше английски с къдравата негърка. За миг не съм си помислила, че са го писали робите. 

Link to comment
Share on other sites

 

Белите Бродещи за тях дайте малко инф....
 
Кога ще излезнат за война какво ще се случи мн ми интерес

 

Не е написана още книгата за събитията за,които питаш!

Link to comment
Share on other sites

Не е написана още книгата за събитията за,които питаш!

 

Олеее дано не умре писателя само, тогава ще е лошо  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Баси няма ли фенове на сериала тука?

 

:censored2:

 

Ако някой се чуди дали да го гледа (сериала като цяло), това:

 

"The show is no stranger to pirating. In fact, it's the most popular illegally downloaded show in the world."

 

трябва да му е достатъчно за да го убеди.

Link to comment
Share on other sites

Мен ми се сториха малко мудни новите епизоди, добре че излязоха наведнъж. Тъпото е, че сега пак почва 1 месец чаканка за нова серия...

Link to comment
Share on other sites

Мен ми се сториха малко мудни новите епизоди, добре че излязоха наведнъж. Тъпото е, че сега пак почва 1 месец чаканка за нова серия...

 

Аз за това не съм ги гледал :) Ще си вървя с HBO, хем и качеството ще е FullHD. Грехота е да се гледа на по-малко :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...