Jump to content
BulForum.com

WareZ.ru Форуми => IPB 2.0.2


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Скина кефи.

Сега забелязах, че има нова потребителска група - Members++. Това временно ли е, или стои за постоянно?

Link to comment
Share on other sites

Абе май не му е тук мястото, ама ми стана любопитно.

 

Гледам, че се сторва куки, което поне според името хешира паролата на ника. Някаква идея за какво подяволите е това? То май ще излезе, че е за балами като мен, дето му обръщат внимание, ама :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Сега забелязах, че има нова потребителска група - Members++. Това временно ли е, или стои за постоянно?

 

taq potrebitelska grupa q imashe i predi tova ..

Link to comment
Share on other sites

И преди можеше ;).

не можеше ;)

 

едит: за да не се надлъгваме, да се обоснова. :bgrin:

преди имаше само линк към съответния пост, а сега освен линк към него, показва и номера на поста в дадената тема :D

Link to comment
Share on other sites

А защо като дам 'mark all posts as read' след като влезна пак повечето теми си остават нечетени и все едно някой е писал в тях, а това съвсем не е така. Всеки път си влизам през новия адрес, бисквитките са позволени, но това си седи. Да не би някоя настройка да ми убягва?:)

Link to comment
Share on other sites

А защо като дам 'mark all posts as read' след като влезна пак повечето теми си остават нечетени и все едно някой е писал в тях, а това съвсем не е така. Всеки път си влизам през новия адрес, бисквитките са позволени, но това си седи. Да не би някоя настройка да ми убягва?:)

 

това и при мен го забелязах :D

отговора се крие в последния ред на форума :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

poznai4o.jpg

мтака

жертвах малко от времето си, и докарах едно скинче в гамата на сивото, барабар с корекции в бутоните.

ето как изглежда работата:

http://poznai.gruh.net/ibr20/

 

ако ви се ядва, Dreamer като се появи online и ако не го е свършил вече и той, може временно да се ползва този вариант, колкото да има нещо за избор, различно от синьото.

 

user: test

pass: test

 

Оранжевата линия горе нарочно съм я оставил така да грее, за да подтиква хората да се логват. :bgrin:

Както знаете, след като се логнете, тя си сменя цвета..

Link to comment
Share on other sites

скинчето е доволно:) не тормози много очите,като се изключи само оранжевата линия.Браво :woot

Link to comment
Share on other sites

ox :(

tolkova mnogo si mi haresvashe starata vizia! :( s taia nemoga da svikna ve4e vtori den,neznam vie kakvo tolkova i haresvate . I bykvite edni malki takiva ....... ,zashto ne si varnete staria vid poznat na tolkova mnogo narod ? Ne e kazano 4e kato e namerena nikakva si nova koja triabva nepremenno da se polzva :(

Link to comment
Share on other sites

Много благодарности на poznai за скина!

Вече можете да го използвате ;)

Така форума ми напомня за преди. Много му се радвам и ще си го ползвам :).

Link to comment
Share on other sites

Ами ако може предишния сив скин да се преработи за новата версия ще буде супер. Но сега малко като поработих с този му свикнах.

Link to comment
Share on other sites

Male toq skin e ujasen izobshto ne se opravqm s nego dano izlqzat po skoro novi che izobshto mi se otshtqva d achet aforuma

Link to comment
Share on other sites

това и при мен го забелязах   :D

отговора се крие в последния ред на форума  :bgrin:

Тоест??? :) Че 'малко' не схванах

 

ЕДИТ аааа :) че е trial ли :) ама аз го търсих това trial и не го видях ;) чак сега зацепих

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, трябва да управите форум рулз.Иконите не са във фред ;)

 

ЕDIT 2 chicatillo

No Problemo :)

Само още едно нещо-ъплоад рулес.Може и повечето да ги знаят, но идват и нови и нови юзъри.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...