Jump to content
BulForum.com

WareZ.ru Форуми => IPB 2.0.2


Dreamer

Recommended Posts

Трябваше да са с новото урл и да са оправени за да се виждат и извън нашата тучна мрежичка. Ще направя повторен едит за да заменя warez.ru с warezru.veno.org.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

когато влизам през http://warezru.veno.biz/ в movie секцията няма линкове :confused ... а влизам през него, защото само така избягвам да се логвам всеки път, когато реша да посетя форума.

някакво решение?

Link to comment
Share on other sites

Хм...

така форума изглежда доста по-добре отпреди...

 

Мене и без тва не ме кефеше черното от предишния дефолт..

както и да е ..

така определено е доста яко :)

Link to comment
Share on other sites

когато влизам през http://warezru.veno.biz/ в movie секцията няма линкове  ... а влизам през него, защото само така избягвам да се логвам всеки път, когато реша да посетя форума.

някакво решение?

Има си линкове. Ако влизаш през www.warez.ru няма вече проблем с форума, щото те прехвърля автоматично на новия адрес

Link to comment
Share on other sites

аз мисля че няма проблеми да се пусне.

ползвам го без проблем аз

какъв е проблема, не се сещам, някви стари спомени с blank page ?

 

пусни само на един от форумите за тест, да не се занимаваш много, то ще си покаже. Ако може на общи дискусии, дето се поше повече :bgrin:

 

 

едит: поредния бъг на форума, не се виждат Forthcoming Calendar Events, макар че в warez-a това не е от значение, щото и без това на members е забранено да добавят събития в календара :D

Link to comment
Share on other sites

poznai, заради възможността да се спами повече. Все пак пуснах на тя и той и на others експериментално. Дано опасенията ми да не се материализират :)

Link to comment
Share on other sites

E че какво му е на часовника? Той се оправя от твойте лични настроики. Е, няма ли кой да ти оправи часовника? :)

Link to comment
Share on other sites

Готово, вече трябва е с 9 минути напред :) (спрямо преди, толкова изглежда е изоставането на сървъра)

Link to comment
Share on other sites

А аз да попитам какъв е дефалт енкодинга, защото на мен ми показва windows-1251, но някои неща ми ги вади с йероглифи, но като дам сет енкодинг -=> уиндоус 1251 всичко си тръгва нормално. В мен ли е проблема, защото преди не ми го правеше ?

Link to comment
Share on other sites

В началото бях писал че тоя скин не ми харесва.....ама сега нещо ме е прихванало и ме кефи доста.Сигурно щотот свикнах с него. И да питам нещо кав е тоя фастреплей ? И кога ще може да ни запомня вече ? :punk

Link to comment
Share on other sites

fastreply si go ima mn otdavna kato opciq v invisionboard ama e drug vapros dali adminite shte iskat da go pusnat. Buton4etata sa po-qki ot predi, oba4e na4ina po-koito se otbelqzwat pro4eteni ili nepro4eteni temi mi se struva po-kalpav.

Link to comment
Share on other sites

еми като го има от преди само да питам за кво служи тоя дест риплей?

Както си личи от името на опцията с нея постовете се адвад по-бързо (рай за спамерите :D ). Чрез нея не се зарежда нова страница за поста, а под дискусията се появява едно допълнително поле, в което въвеждаш мнението си.

Link to comment
Share on other sites

Преди, като натисна"Виж новите мнения" , закарфичените теми излизаха най-отпред, а сега са смесени с останалите. Ако има възможност това да се оправи ще е по-добре.

Също не ми излиза датата на постовете, вместо нея има само запетая

Link to comment
Share on other sites

Краси, ползвай форума на английски. Българския превод не е актуален и доста неща липсват в него.

Link to comment
Share on other sites

не знам дали сте забелязали, но имаме нов скин, който поддържа всички нови иконки пред топиците., може би само прим мен имаше такъв проблем - само на някои от темите се появяваха новите папчици. сега всичко е оукей и даже е по-красив този gray skin. честито!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...