Jump to content
BulForum.com

WareZ.ru Форуми => IPB 2.0.2


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply
Защо новия форум не ме запомня, всеки път трябва да се логвам, много е тъпо така  :(

да бе и при мен тая хава...аз почти си бях забравил паролата и ми отне около 5 минути да се сетяи първия път с новия форум

някой за някфи курабиики спомена че трябвало да се килват.я кажете кои са те и от къде да ги делнем че да се оправи тая хава?

Link to comment
Share on other sites

kato krasoti, chalgadjiska rabota :)

чалгарите рулират!!!:) форумут е много хубав! много по-функционален ми се струва, само да му свикна. хубаво е това, че най отгоре на всяка тема (на която и страница да си) се вижда началното мнение. малко гадно не, това че бутоните за цитат са отфолу на поуста, а не отгоре, както беше преди. но аз мисля, че като му свикнем ще сме мноого доволни. само малките бъгове да се оправят! а това други да ни гледат форума е хубаво, но само да гледат без да пишат, щото тук ще стане лудница - много народ, много теми... абе гадно!

Link to comment
Share on other sites

..... за някфи курабиики спомена че трябвало да се килват.я кажете кои са те и от къде да ги делнем че да се оправи тая хава?

Na glavnata stranica v dolnata disna 4ast ima link delete all cookies....

Link to comment
Share on other sites

абе, вижте какво ми пише отдолу на форума:

Our members have made a total of 107036 posts

We have 2170 registered members

The newest member is qroover

Most users ever online was 79 on Today, 10:23 AM

как стават тия работи?

или просто логването ни отнова се смята за повторно регистриране от този форум? големи мисли:)

 

Съжалявам!!! малко съм сънен:)) майна, това малко гадно така, щом аз се обърках, зна1чи и други ще го направят (не, че не съм пълна шматка, де:))

Link to comment
Share on other sites

абе, вижте какво ми пише отдолу на форума:

...

The newest member is qroover

...

как стават тия работи?

 

 

Гледай внимателно....

 

QROOVER != GROOVER

 

Тоест - не си ти...

Но според мен такива регистрации не трябва да минават... От админите зависи...

Link to comment
Share on other sites

абе, вижте какво ми пише отдолу на форума:

Our members have made a total of 107036 posts

We have 2170 registered members

The newest member is qroover

Most users ever online was 79 on Today, 10:23 AM

как стават тия работи?

или просто логването ни отнова се смята за повторно регистриране от този форум? големи мисли:)

Ника на новия е qroover. С Q в началото.

Link to comment
Share on other sites

Аз определено смятам, че този ник трябва да се промени, защото той винаги ще е написан с линия от долу и никога няма да се различава от другия. Моля ви направете нещо, не може така!!!

Link to comment
Share on other sites

2.0 ми харесва още откогато си го сложих тестово на компа преди време. Иначе като функционалност не е много по-различен.

Link to comment
Share on other sites

Щях да репортна един бъг (в контролния панел полето за 'Информация за акаунта ти'), но се оказа че имам друг проблем (не знам дали е свързан с преминаването към 2.0).

 

При опит за логване към сайта през FlashFXP с моя или с друг юзър ми дава следната грешка:

---------------------

Connecting to warez.ru

Connected to warez.ru -> IP=195.161.114.176 PORT=21

220-baps

220-You are user number 2 of 1000 allowed.

220-Local time is now 10:26. Server port: 21.

220 You will be disconnected after 3 minutes of inactivity.

USER Shade

331 User Shade OK. Password required

PASS (hidden)

530 Authentication failed, sorry

Connection failed

---------------------

Можете ли да кажете какъв е проблема?

Link to comment
Share on other sites

ФТП-то работи директно с базата данни на форума и явно след промените в структурата и вида на базата никой не може да се логне. Човекът, който е правил интеграцията ще бъде инструктиран да помисли по въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

Четете хора, няма да ви обяснявам на всеки отделно едно и също. И то в тая тема е отговаряно. Един-два поста отгоре...

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да има и допълнителен бутон(Delete) на мненията.Ако някои реши да си изтрие мнението,понеже някой път пишем и глупости

Link to comment
Share on other sites

Винаги от там го зареждаш. Когато влизаш през другите адреси само първия път си със старото урл, след това каквото и да кликнеш вече си на новото.

 

Аз не виждам някаква разлика в скоростта.

Link to comment
Share on other sites

Винаги от там го зареждаш. Когато влизаш през другите адреси само първия път си със старото урл, след това каквото и да кликнеш вече си на новото.

 

Аз не виждам някаква разлика в скоростта.

 

явно само 1вия път ми е зареждал малко по-бавничко даже сега влиза светкавично а само да питам кога горе-долу ще може да си си влизма от вареза и да сам логнат сорръ ако вече сте отговорили на тоя въпрос ма не го видях никаде отговора

Link to comment
Share on other sites

оле като шолучиш ново ЛС е супер яко :) изкарва ти го горе в началото на форума

 

или пък като четеш някоя тема и най-отгоре ти показва първия пост от темата :punk

 

а за тва че сайта и форума се виждат от всякъде не е много яко щото ся от визио яко ще земат да копират ;)

с тяхното мизерно форумче :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...