Jump to content
BulForum.com

WareZ.ru Форуми => IPB 2.0.2


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Хмм,явно никой не е обърнал внимание на моя пост,така че пак ще попитам:Защо при изпращане на лично съобщение ми дава,че съобщението е изпратено до "То Member",а не до името,което съм написал?Това някакъв бъг ли е?И значи ли това,че човекът ще получи съобщението или то ще се изгуби някъде по трасето?

Link to comment
Share on other sites

hubava e versiata na foruma verno v na4aloto malko stranno mi izglejdashe no ima novi i podobreni funkcii koito mnogo ulesnqvat :)

 

Edit: samo mnogo drazneshta e icon-kata za zaklu4ena tema nemoje li da se varne minaloto katinar4e ?

Link to comment
Share on other sites

Хмм,явно никой не е обърнал внимание на моя пост,така че пак ще попитам:Защо при изпращане на лично съобщение ми дава,че съобщението е изпратено до "То Member",а не до името,което съм написал?Това някакъв бъг ли е?И значи ли това,че човекът ще получи съобщението или то ще се изгуби някъде по трасето?

 

Ккаво значение има какво ти пише ... нали важното е, че е изпратено ...

Link to comment
Share on other sites

Като се има в предвид високото ниво на цензура, която се налага в този форум, новата версия е добре дошла за администратори и модератори. Просто рай за тях. Точно в тази насока тази версия на форума бележи добро развитие.

От страна на потребителите.., общо взето нещатата се свеждат до изброените от Dreamer неща за multiquote и разни такива.

Има си и Recycle Bin, който се явява отделен форум и всичко изтрито отива в него, било тема или мнение, лошото е само, че този форум може би е видим само за модераторите, те да се врат в боклуците само :P

Вече могат да се обединяват и мнения, така че ще е добре да виждаме как мнения на един човек едно след друго, стават на 1, след намеса от модератор.

И другата опция, която може би си заслужава е ignore-а във форума.

 

На който не му допада този форум, добре е да се запита защо? .., защото според мен, не ви допада само заради скина, което е много глупав мотив.

На скина могат да му се върнат старите цветове за доста кратко време, стига да има желание някой :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Могат, но нека да му се порадваме така пък после ще ги върнем, като оставим и тия в алтернативен скин. Предполагам, че смяната на CSS цветовете няма да бъде avoid-ната от следващите RC-та.

Link to comment
Share on other sites

insomnium,що не си замълчиш????Аз задавам въпрос и не ми трябват тъпи изказвания от сорта на "кво ти пука кво пише,нали пише,че е изпратено".И благодаря на админи и модератори,които така съвестно ми "отговориха на зададения 2 пъти въпрос.

 

 

Dreamer,благодаря за отговора

Link to comment
Share on other sites

"The message has been sent to the member" или to this member не трябва да те притеснява въобще. Изпрати си сам PM и ще видиш, че всичко е наред.

 

Надявам се, че никой не ползва форума на български, защото доста неща ще му липсват.

Link to comment
Share on other sites

"The message has been sent to the member" или to this member не трябва да те притеснява въобще. Изпрати си сам PM и ще видиш, че всичко е наред.

 

Надявам се, че никой не ползва форума на български, защото доста неща ще му липсват.

 

 

хм, кво ще му липсва

Link to comment
Share on other sites

Надявам се, че никой не ползва форума на български, защото доста неща ще му липсват.

хмммм аз го ползвам на български :blink:

значи да си го смена ?

 

 

мдаа и тва Post Number също е яко ;) преди мисля че го нямаше.Така вече може да се дава линк към точно определено мнение :D

Link to comment
Share on other sites

мдаа и тва Post Number също е яко ;) преди мисля че го нямаше.Така вече може да се дава линк към точно определено мнение  :D

И преди можеше ;).

Link to comment
Share on other sites

за първи път влизам откакто е "нов форума" :) :) и ме кефи супер много само да можеше да се върне стария скин

Link to comment
Share on other sites

Аз си го ползвам на бълграски, само дето първия път като влезна трябва да сменям енкодинга, някой да има идеи защо се получава и само при мен ли е ? Иначе няма картинки на български (бутончетата де). Иначе рулира рулира :)

Link to comment
Share on other sites

Сега му разглеждам Admin CP-то на v2.0.0 PF 1 ... това наистина е опасна работа :)

 

Половин час не мога да набарам от къде се настройват модераториските права на индивидуален потребител, а не цяла група ...

 

А тоя task manager направо мачка :)

Link to comment
Share on other sites

Много е усложнен....

 

начин на един модератор или го правиш в отделна група или го сетваш като модератор за всеки отделен форум и там на всеки отделно избираш правата. Както при 1.3 :)

Link to comment
Share on other sites

А изкам да попитам дали има няква опция като си влезнеш във форума и автоматично да се логваш нещо което го имаше в предишния форум :confused

щото малко ме нерви така като си влезна във форума е всеки път да се логвам :(

Link to comment
Share on other sites

Много е усложнен....

 

начин на един модератор или го правиш в отделна група или го сетваш като модератор за всеки отделен форум и там на всеки отделно избираш правата. Както при 1.3 :)

 

Мда, явно ще трябва да се прибегне до група :)

 

То аз до сега ползвах 1.2, само че като го upgrade-нахте тук и ми стана любопитем, та и аз преминах към него :) Само ме е яд, че не са направили на админ панела Simple Version :)

 

Aston_, чети малко.

Link to comment
Share on other sites

А изкам да попитам дали има няква опция като си влезнеш във форума и автоматично да се логваш нещо което го имаше в предишния форум  :confused

щото малко ме нерви така като си влезна във форума е всеки път да се логвам :(

 

 

4ети многоооо 100 пъти повториха модераторите защо е така про4ети цялата тема и 6те ти стане ясно 4ети преди да пи6е6!!!

Link to comment
Share on other sites

4ети многоооо 100 пъти повториха модераторите защо е така про4ети цялата тема и 6те ти стане ясно 4ети преди да пи6е6!!!

Защо бла бла. Sucks така и не виждам защо трябва да се мъчим с този пакет, който - какво като има някакви допълнителни глупости - е супернеудобен така.

Link to comment
Share on other sites

Брейй връщам се от планина и ко да видя...да не сам обаркал форума ;)

Ха, честито да ви е момчета!!!

На мен лично ми харесва и сам сигорен, че всички бъгчета ще се оправят занапред, а за логина не е проблем както виждам намерилите сте решение

:pirate

Link to comment
Share on other sites

Щото влизаш през линка форум, който е ъпдейтнат. За сега последните теми още са към нормалното УРЛ и ако се кликне пак ще има логаут-логин.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...