Jump to content
BulForum.com

WareZ.ru Форуми => IPB 2.0.2


Dreamer

Recommended Posts

Абе аз да не ставам нахален, ама ще може ли да ме снабдите с този скин, че ще пасне идеално на този форум, закойто ми трябва ;)

 

Poznai, обръщам се най-вече към теб, защото ти го направи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply
Абе аз да не ставам нахален, ама ще може ли да ме снабдите с този скин, че ще пасне идеално на този форум, закойто ми трябва ;)

 

Poznai, обръщам се най-вече към теб, защото ти го направи.

 

щом си фен на invision и grey, с удоволствие.

аз мразя шараниите.

за мен цветовете са 2

1 - гамата на сивото, което не е 1 цвят де

2 - какъвто и да е цвят, като допълнение към сивото, приоритет ми е червеното, след него зеленото, след това оранжево, след него синьото и др. :)

 

прати ми PM къде да ти го пратя, по-нататък мога да ти пратя и бутоните на БГ език.

 

едит: няма проблеми за долното :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гот е в тая версия как се едитват mime-types - не като в миналата в .php файла :) Сега хем по-културно, хем по-лесно, хем по-бързо. Аз се радвам много и на начина по който се импортват вече скиновете - отново без нужда от фтп достъп. Въобще помислено е добре ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ, благодаря много за скина :)

 

Poznai, аз бях фен на phpBB, даже авторите бяха полунавити да отворим официалното phpBB комюнити за бг :rolleyes:

 

То аз по принцип не си падам по абсолютните глезотии, а Invision ми се струваше точно такова - добавени са толкова много неща, че чак гадно да ти стане :wacko:

 

Обаче, като се замислих - бре, те тия неща са полезни за потребителите, той масовюя юзър се шашка по глезотиики :) Пък и предлага много функции на модераторите и администраторите. Друго - скорост. Администрирам форума на телевизия ММ и е просто ужас ... там сигурно се досещате, че посетителите са от типа "флуудър с елементи на идиот", та форума има ... вече забравих колко мнения. И скоростта е просто ужасна :sick И като разгледах няколко огромни форума на Инвижън - мдам, друго нещо е скоростта :P

 

И тъй, реших за първи път в живота ми да пробвам Инвижън - за hedonbg.com, който все още се разработва, така че няма да е проблем ако се откажа. Инсталирах го, погледнах, като ъпдейтнахте версията - имаше някои наистина революционни за форумните системи добавки, затова реших и аз да ъпгрейдна ... абе, шашнах се:) Още инсталацията ме завладя :) Пък и няма как Invision-а да не е много по-добър от phpBB, все пак в първия се влагат немалко пари :)

 

Та, бая отклонение се получи.

 

@Dreamer - нещо mime types май не са в момента настроени наред ... като кликнах на download, ми ги показва в браузера като чист текст, като дам с десния бутон Save Link - дава файлнейм index.php. Както и да е, де - свалих и ги ренеймнах :)

 

Докато се оправя как се качват стила и изображенията се озорих, ама успях в крайна сметка :P

 

Благодаря още веднъж, с нетърпение очаквам бутоните :)

 

Have a beer, аз черпа ;)

Link to comment
Share on other sites

Туй с атачментс се води бъг в RC1-то - DeZoeker е гледал във форума на Invision Power и там бил обявено като бъг - значи в RC2 ще е фикснат.

 

Едно време и аз имах достъп до фпт-о на mmtv и трябваше да правя нещо, но в момента не мога да си спомня какво ;) само помня, че се ползваше remote sql server :D

Link to comment
Share on other sites

Те ММТВ понеже са поверили хостинга на Орбител (на аванта!) и тия ги ебават много често :) Като някой забрави паролата за ФТП, защото само 1 човек отговаря - трябва да се ходи до техния офис, да се попълват документи ... абе, комедия голяма :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че е нормално. Не можеш примерно да се обадиш, да кажеш аз съм - сменете ми еди какво си. Може да е някой недоброжелател и затова Орбител предполагам се застраховат по този начин. Това е така, защото ряботят предимно с големи (и сериозни) фирми.

 

Горчилов е пич :)

Link to comment
Share on other sites

Сори, май трябваше да направя нова тема но реших, че не трябва да пълня форума с моите глупости :wacko:

Та, исках и аз да си кача в нета таъкв форум и ето какво ме спря :

"Това!"

 

Някой знае ли какво трябва да напиша там ? :confused

 

P.S. Не съм сигурен за нито едно от попълнените! :cry

Link to comment
Share on other sites

При мен се губи функцията "виж новите мнения" ползвам Mozilla Firefox.

 

Съжаляваме, но е станала грешка. Ако не знаеш как да използваш тази функция, или нямаш представа защо е станала грешка, потърси повече информация в помощните файлове.

 

Станала е следната грешка:

 

Съжаляваме, но нищо не е намерено. Опитай отново, като разшириш критериите за търсене. Ако си търсил(а) за нови съобщения от предишното ти посещение, възможно е да няма такива.

 

П.С Я по добре върнете стария форум

Link to comment
Share on other sites

Dreamer нали каза, че бг варианта е много орязан, имаш ли проблем, когато си на английски, защото аз нямам и мисля, че никой не трябва да има ако е на английския вариант

Link to comment
Share on other sites

Сори, май трябваше да направя нова тема но реших, че не трябва да пълня форума с моите глупости  :wacko:

Та, исках и аз да си кача в нета таъкв форум и ето какво ме спря :

"Това!"

 

Някой знае ли какво трябва да напиша там ?  :confused

 

P.S. Не съм сигурен за нито едно от попълнените! :cry

 

ако този форум си го качил там, където и този jpg, няма да можеш да го инсталираш.

нужно е да имаш подръжка на базa данни mysql и php

Link to comment
Share on other sites

Няма как да е качил това php в hit-а и да му тръгне :)

:punk

 

Не е в хит-а, а в хост който поддържа php и MySQL.

И все пак някой знае ли ?

 

ами то си пише

името на базата данни

и юзера към нея

Link to comment
Share on other sites

poznai : не те разбирам, ако можеш за ми кажеш какво точно трябва да се напише, ако не ще трябва да търся из другите форуми :cry

Link to comment
Share on other sites

нали каза че на хоста си имал mysql

трябва да видиш какво е името на базата данни и кой юзер, с каква парола, може да се разпорежда с нея, за да ги въведеш.

Link to comment
Share on other sites

Новият вид на форума е супер!

В стария можеше да се редактира даден цитат.Тук не мога да го направя.Може би защото използвам българската версия?

Link to comment
Share on other sites

jojo, щракаш "reply" в поста на човека от който взимаш цитата.

После ти излиза прозореца за отговор и редактираш между скобите QUOTE :)

 

Dreamer : От къде взе кирилизация за този форум ?

Link to comment
Share on other sites

Няма превод за IPB 2.0. Ако беше чел темата щеше да го знаеш ;) Това, което има в момента е за 1.3 и доста неща му липсват - логично.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че този форум и скин, е много по-красив от стария, въпреки, че се бях привързал много към миналия :love

Link to comment
Share on other sites

Новата версия е радост за окото, макар и да е малко пренатруфена :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...