Jump to content
BulForum.com

WareZ.ru Форуми => IPB 2.0.2


Dreamer

Recommended Posts

Както забелязвате форумите ни са "малко" променени. Понеже всички от екипа на сайта много се накефихме на новата версия решихме въпреки наличните бъгове да я качим :)

 

Очаквайте тука таме някои проблеми, които със следващите версии ще се изчистят. Ако желаете можете да ги коментирате за да знаем дали са въпрос на настройка или просто бъг. И така...

 

сега да оправя емотиконите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

въпреки бъговете а? :lol: упорито племе сте модераторите-признавам ви го ;)

малко ми е странно в новото форумче.скинчета нещо ще качвате ли скоро?

 

едит-а да сега кат имаме ново форумче дали ще се увеличи позволеният размер за аватарчетата?

Link to comment
Share on other sites

лол добре е така :)

засега ми е малко странно но ще се свикне :)

 

Dreamer не може ли да се предложат към 10 скина и да направиш гласуване и да си изберем към 5 от тях ;) ? мисля че ще е добре.или поне 3 ;)

 

едит: шшш тва 'card' е яко :P

Link to comment
Share on other sites

което е чудесно просто...що ли ми се струва че сега ще се навъдят секфи олигуфрени и ще напускат още 100 теми относно доставчици...предчуствие е тфа само,а дано да се окажа погрешно

Link to comment
Share on other sites

Не знам за сайта.

 

Рано е за скинове. Като дойде файнъла, като понаправят хората... тогаз :) тогава ще си върнем и нашия стандартен вид, но може и по-рано.

Link to comment
Share on other sites

Приятно е, само енкодинга ми направи сега проблем първия път но като го сложа на 1251 предполагам няма да изписва йероглифи повече. Весело скинче, още няколко ще разнообразят допълнително :)

Link to comment
Share on other sites

Има много приятни функцийки, които ще са от много голяма полза за всички ни - мулти цитиране! Онлайн / офлайн статус, също така виждате, когато даден потребител във темата пише или чете! А multipage jump опцията е също много полезна! Колкото до search-овете има ги бая - дано да се използват! ;)

Link to comment
Share on other sites

Така... :)

 

1. Вече по дефолт всички теми се виждат в Linear +. Който желае може да си го върне на стандартно или на threaded view.

 

2. Бутончето отляво на PM ако е оранжево то човекът е онлайн.

 

3. Ако искате да куотнете (цитирате) повече от един пост наведнъж ползвайте quote +. Натиснете го на всеки пост, който желаете да цитирате. След това нормалното репли :)

 

4. В цитат има едно оранжево бутонче вдясно - то е линк към оригиналния пост.

Link to comment
Share on other sites

Search Topic също ще е много полезно особено за дълги теми по 10 15 страници. "Новият" форум иглежда доста весело, така че дано въпросните бъгове се оправят бързо

Link to comment
Share on other sites

Да се надяваме, че RC2 ще го пуснат до седмица-две, а в него ще са оправени най-сериозните проблеми. Един от тях бе открит и репортнат от DeZoeker и потвърден като бъг. За щастие той се отнася 10 човека макс :)

Link to comment
Share on other sites

Знам къде е проблема, но ме е страх да не го прецакам, че първия път така стана. Кажи му да кликне на http://warezru.veno.biz/invision/index.php?act=Login&CODE=02 и от там да се логне и тогава да си смени скина.

 

Или ако не стане дай ми ника му аз ще му го сменя мануал.

Link to comment
Share on other sites

Опа това Search Topic било за цялото примерно Others, аз съм се заблудил, тъй като преди десетина минути даваше грешка, жалко :cry извинявам се на тези, които съм заблудил :P

Link to comment
Share on other sites

Не е само това промяната. Да разбираме ли, че сайта вече се вижда и от доста други места?

мда вижда се :) но през другия линк за които питах преди малко (warezru.veno.biz) :)

 

все пак които не е клиент на ЕК ще може само да разглежда(засега) ;)

 

 

мммда и....вече за трети път се логвам като влизам при положение че съм му дал да ме запомни ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази версия на Invison е хубава но се пак както кава Dreamer Final версията може би няма да има бъгове.И аз се се каня да си го подновя с тази :punk

Link to comment
Share on other sites

Старите скинове са толкова outdated, че няма как да се ползват, но ще се сложат други и тоя ще стане сивичък както си трябва.

 

Иначе първия път като видях тоя дизайн и на мен не ми хареса, но сега много ми допада :D

 

120 мембъра бяха отишли на validation и досега сменях групата на всеки един на ръка :angry: Май си заслужих бирата дето си я взех от 'ладилника :punk

Link to comment
Share on other sites

Dreamer айде поне като стане време за новите скинове да си ги изберем ние(от 3 до скина мисля че са добре) :P все пак и ние ще ги ползваме :) пък да кажем ако на теб не ти добада нито един от избраните нищо не ти пречи да си добавиш някой ;)

 

 

а и така по-голяма част от юзерите ще са доволни :P

Link to comment
Share on other sites

Sega6niq vid me kefi. Samo 4e seki pat kato vlezna i mi iska log in(vapreki 4e sam markiral otmetkata da me zapomni), no na sledva6tata otvorena stranica si prodaljava s Logged in as: Mr.Tinkertrain , bez da sam predpriemal absolutno ni6to :wir

A poznai predi vreme be6e spomenal ne6to za opciq s koqto moje da si nastroi6 nekoi razdeli ot foruma da ne se vijdat. Zasega vijdam 4e v my controls ima samo ignore users. Shte se dobavi li podobna funkciq i za razdeli ot foruma?

 

ps sorry 4e pi6a na latinica, no ne6to se precaka :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...