Jump to content
BulForum.com

WareZ.ru Форуми => IPB 2.0.2


Dreamer

Recommended Posts

Ако ползваш Today's active topics няма да ги дава Pinned. Предполагам, че е така е by design, защото и в 1.3 е по същия начин.

 

Vsa6nodt ne mi e tolkova goliam problem, no prosto biah sviknal ot 1.2-to da ia izpolzvam tazi funkcia i sega e malko obarkva6to.

A pak v 1.3 ne moga da nameria funkcia: Mark all forums as read and return to index :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Между другото, от BGDev са се заели да правят превод на 2.0, щом е готов ще го пратя на Dreamer или poznai, ако сте заинтересувани, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

разбира се, че сме заинтересовани, то дефакто трябва да допреведат новите неща от форума :)

Ако ще правят чисто нов превод, не е добра идея..

Link to comment
Share on other sites

Не знам как, но вече са доста напреднали. Около трима се занимават с превода, предполагам до седмица ще е готов. Даже тестовия форум се намира на Еврокомско IP, т.е. на компютъра на клиент на Евроком.

 

Само ме съмнява, че ще преведат и бутоните, но пък дори това да стане, тук като са gray-styled ще трябва да се правят наново, тъй че ... ;)

 

ОК, щом е готов, ще ти пратя privmsg с url за download.

 

 

П.П. Dreamer,

 

на 1.3 превода, който пак е правен от един познат, от София, беше направен супер куцо, защото навсякъде е в стила "Ти се регистрира", "Припомняме ти паролата ...". Както казах, не знам как са започнали - дали да допревеждат от 1.3 насам или наново, но определено имаха предвид тези обръщания на "ти" към юзъра като започваха :-)

 

Колкото до българските думи - наистина интересно как ще бъде преведено пр. "Clickable Smilies" - "Усмивки за кликване"? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бъг или подобно... Ако гледайки някоя тема, разгледам профила на някой поствал в темата, и след това се върна обратно, ми показва темата без последните няколко поста - все едно че не съществуват. След рефреш се оправя.

Не знам дали може да е от cached страниците на IE (6.0).

Link to comment
Share on other sites

Бъг или подобно... Ако гледайки някоя тема, разгледам профила на някой поствал в темата, и след това се върна обратно, ми показва темата без последните няколко поста - все едно че не съществуват. След рефреш се оправя.

Не знам дали може да е от cached страниците на IE (6.0).

 

Предполагам проблем с браузера ти :). При мен(firefox 0.93) го няма този проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

от вчера Invision Power Board(Trial) v2.0.0 PF 4 заинтерисованите могат да го пробват има доста по различни style_images мене лично ме кефят повече ... дори мн повече ;)

 

демо тука (ако модс сметнат че е реклама да трият линка, това е просто тест)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тези дни ще обновим форумите до финалната версия на 2.0. Причината за забавянето е в това, че тя пристига със друг - не толкова добър скин, който не е съвместим с финалния скин формат. Поради тази причина DeZoeker се зае да приложи върху финалния скин всички особености и характерни черти на PF1/2/3 скина. След като всичко е готово + модификациите нужни за работата на модераторите форума ще бъде обновен.

Link to comment
Share on other sites

Финалната версия на 2.0 наистина си заслужа и се радвам, че се работи по нея. Доста неща са поправени там, и най вече "моята най-голяма болка" - бутонът View New Posts работи правилно и не показва четените теми! ;)

Link to comment
Share on other sites

неможете ли да бучнете някои скин като ей тоя например-->spam.arenabg.com-скиите къв е свеж само. :( или нещо подобно-поне още едно две скинчета да аднете(ако има за тоя форум де) :rolleyes: плииииииззз :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Бях видял в един форум да има вграден превключвател за BG и English, дори без да имаш фонетик, можеш да пишеш на БГ с черните клавиши

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...