Jump to content
BulForum.com

WareZ.ru Форуми => IPB 2.0.2


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Опцията е плюсчето вдясно на централната страница (за познай). Иначе пробвай с изтриване на кукитата от централната страница на форума (има линк).

 

За скиновете няма проблем.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, много кефи това, че се вижда дали човекът, който е в темата, я чете или отговаря :))

Link to comment
Share on other sites

За скиновете няма проблем.

тва да се чува :P

 

Хехе, много кефи това, че се вижда дали човекът, който е в темата, я чете или отговаря :))

мда тва е много яко :)

и опцията Find member's topics профила макар че не съм я ползвал досега в стария форум(където беше в search-а)

 

и тва с цитатите е добро :)

 

общо взето промяната е за добро

Link to comment
Share on other sites

То си пише - trial е. Така или иначе trial-а е безплатен и не се различава по нищо от така нареченият "registered". Той получава съпорт и някои плъгинс :)

 

Смешното обаче е, че в новият лиценз към версия 2.0 за да го ползваш перманентно трябва да ти е регистриран, но ако го "тестваш" можеш да го ползваш неограничено...

 

не е ли смешно? Идете ги питайте колко е тестовия период :) И те не знаят.

 

Леко почнаха да се оливат с това желание да взимат парииии ама то си е за тях.

Link to comment
Share on other sites

само да кажа че и от визио вече могат да ни разглеждат уареза и форума ;)

 

и да питам ;) това така ли ще остане ?

 

малко не му е тук мястото на тва което написах ама не исках да отварям нова тема

Link to comment
Share on other sites

само да кажа че и от визио вече могат да ни разглеждат уареза и форума ;)

 

 

Нека гледат,Нека завиждат!!! :D

Много ми харесва!Браво!

Link to comment
Share on other sites

Наистина хубаво е направен.

Link to comment
Share on other sites

Тоя скин ме кефи, ама ще е хубаво да разгледаме и другите.

А форума е добър, аз не намирам бъгове...

Link to comment
Share on other sites

Verno e che sa glezotiiki ama i az si biah sviknal na edin skin - chisto cherno - i sega mi niakvo ujasiavashto svetlo i oshte ne moga da se opravia koe kopche kak izglejda. Tva si e moi problem de no ako moje da butnete niakoi tymen skin po niakoe vreme shte sym blagodaren. Inache novovyvedeniata sa gotini.

Link to comment
Share on other sites

относно новата промяна:

на мен лично не ми е приятно, защото трябва да свиквам с нов вид и нови функции. в последствие може и да ми хареса, но засега гледам малко намръщено :angry:

 

.. и един въпрос:

доколкото виждам няма функция за прикачване на картина от pc-то. този "нов форум" позволява ли това?

Link to comment
Share on other sites

Така форума е много як! :) До ся бъгове не съм забелязъл :) Честито!

Като исках да влезна снощи, като ми изписа :" Отидете да гледате Discovery за един час и после пак се върнете :)" Това ме разби! :woot

Link to comment
Share on other sites

Готин е форума,така,но все още ми е малко странно,губи ми се ориентацията.

Въпрос:Защо като изпратя лично съобщение ми дава,че съобщението е изпратено "То Member",а не до името на човека,на когото изпращам

Link to comment
Share on other sites

Защо новия форум не ме запомня, всеки път трябва да се логвам, много е тъпо така  :(

При всички е така. Скоро смятам че ще се оправи този проблем.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да се ориентирам с цветовете на иконите на топиците, някакви сини и червени папчици????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...