Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply
И аз съм така ама паднах с 5-3 и съм по-добре ама то защото бях гост

 

 

az 4na 2 kato gost:)

Аз със 7-0 като гост...оплаквам ли се ;) Дадах си отборчето вече на Rexus дано бъде добър шеф :pirate

Link to comment
Share on other sites

Мда наддаването и мен ме дразни че постоянно се удължава срока :( Така може да си наддаваш с някой мангизлия до безкрай. Ма си гепсах един халф и абсолютно всеки мач до момента ми е най-добър от отбора ;)

Link to comment
Share on other sites

az naddavah za edin napadatel golov nuih stabilen:) i ima special burz 25 godishen

na4alna cena beshe 100 000

igra4a beshe ot holandia 33 vkarani gola ot 2 sezona nasam 3 hatrici

napravo mi padnaha o4ite

i s niakuv tupak naddavahme i stignahme do 350 000 az dadoh tolkova i onia dade 370 000 i az se iadosah i mu vikam ai zimai go ve:)))) nabutah go iako

Link to comment
Share on other sites

Aз тая сутрин получих отбор. Като започнах да оглеждам менютата веднага излезнаха някои големи пропуски в играта които евентуално ще ме накарат да не я играя.

Link to comment
Share on other sites

А аз победих трудно отбора на levski1914 с 3:2 :) Но съм едноличен лидер с 9 точки от 3 мача :)

Добре се спряваш!!!

Ае другата седмица еден приятелски мач а?

Ако искаш моито ID е 530862 но другата седмица

Link to comment
Share on other sites

Aз тая сутрин получих отбор. Като започнах да оглеждам менютата веднага излезнаха някои големи пропуски в играта които евентуално ще ме накарат да не я играя.

 

Пропуски има много .. особено ако си играл свестен футболен мениджър, като СМ. Но въпреки това е фън играта, повярвай ми ;)

 

Добре се спряваш!!!

Ае другата седмица еден приятелски мач а?

Ако искаш моито ID е 530862 но другата седмица

 

Ми може .. само че да не си много силен, че аз съм много нов :) От коя дивизия си?

Link to comment
Share on other sites

Аз записах вече първата си победа и първата загуба :) Важното е, че победих в мач за лигата, а паднах в приятелски :) Ама паднах мощно де, с 0:8, а за лигата бих 5:1. v.118 е дивизията, моето ID е 530851.

Link to comment
Share on other sites

Пропуски има много .. особено ако си играл свестен футболен мениджър, като СМ. Но въпреки това е фън играта, повярвай ми ;)

Ми може .. само че да не си много силен, че аз съм много нов :) От коя дивизия си?

 

Ne mislq 4e da sravbnqva6 PC igra s online takava e umestno :)! robi na CM :)))))!

Link to comment
Share on other sites

Просто не отричам, че има пропуски. Но все пак да няма постове на играчите и да се определя толкова кьопаво тактиката .. но все пак е фън.

 

Аз пък тая седмица се издъних мощно :( 1:3 паднах на свой терен от аутсайдери, но си задържах първото място =)

 

@Spister - другата седмица с теб. Сега съм с един приятел дето отдавна сме се разбрали да играем френдли.

Link to comment
Share on other sites

@Spister - другата седмица с теб. Сега съм с един приятел дето отдавна сме се разбрали да играем френдли.

Да де тази седмица съм зает :punk

Аз пък бих втория с 4:3 на свои терен

Link to comment
Share on other sites

Аз победих като гост Leshper с 5:0 в група IV.36... :)

Отборът ми е makatol's team (117148)....някой, ако желае да направим приятелска среща, да заповяда...

Link to comment
Share on other sites

Spister предизвикай ме пак за тая седмица, че миналата бях на село и гледам беше си намерил друг човек вече. Иначе аз си върнах за издънката и бих прекия конкурент(който вече не е толкова пряк:)) като гост с 3:0 и то без да играе голмайстора ми, който утре вече е възстановен :)

Link to comment
Share on other sites

Spister предизвикай ме пак за тая седмица, че миналата бях на село и гледам беше си намерил друг човек вече. Иначе аз си върнах за издънката и бих прекия конкурент(който вече не е толкова пряк:)) като гост с 3:0 и то без да играе голмайстора ми, който утре вече е възстановен :)

Немога тази и другата седмица

Тази седмица играя с един испански отбор които ме прдизвика,а другата имам усна уговорка с един от Америка,но ако тои се откаже сте играм с теб иначе по другата седмица Sorry!!!

Можеж ли да ми кажеш някоя програма с която да гледам срещите(несто по добро от просто НТ )?

Link to comment
Share on other sites

Оки, когато можеш, не ми е спешно :) Иначе програма май няма.

 

П.С. Правя страхотен обрат!! Падах 1:3 и го обърнах до 6:3 :woot

 

Едит : 7:3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...