Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

абе не тряаше ли вече (22:53, петък) да имам младеж за изтегляне? миналата седмица също така не ми даде да тегля, но си помислих че нещо аз се бъркам, ама сега вече!? някой да е запознат с това?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply
абе не тряаше ли вече (22:53, петък) да имам младеж за изтегляне? миналата седмица също така не ми даде да тегля, но си помислих че нещо аз се бъркам, ама сега вече!? някой да е запознат с това?

ъпгрейда в петък е май в 23.30ч.

Link to comment
Share on other sites

Какви биха могли да бъдат последиците от лош дух на отбора? Имам предвид това дето е "раздразнено" "бясно" ии...като на война ли квото беше там....

ша падаш с повече.

 

водя 5-0 :D

е играя с най слабия в групата но все пак се кефя

Link to comment
Share on other sites

Какви биха могли да бъдат последиците от лош дух на отбора? Имам предвид това дето е "раздразнено" "бясно" ии...като на война ли квото беше там....

 

 

По-висок дух = по-голям мид с едни и същи играчи и еднаква форма

По-нисък дух = по слаб мид играчите играят уж по вяло

Link to comment
Share on other sites

Какви биха могли да бъдат последиците от лош дух на отбора? Имам предвид това дето е "раздразнено" "бясно" ии...като на война ли квото беше там....

Po-slabo ti se predstavq halfovata liniq... drugi otricatelni efekti nqma. kakvo oba4e proizti4a ot po-slabata halfova e otdelen vapros.

Az biq s 3-0 i sam 2ri v grupata si... maximalen broi to4ki ot izigranite ma4ove. 2 gola po-losha golova razlika.

Link to comment
Share on other sites

има ли оцелели още за купата?дайте да се преброим :D аз довечера играя с един от трета група и тотално съм се предал-ще играя с резервите и то спокойно,а после за първенството ще скоча на един доста силен мач на сезона :devil

Link to comment
Share on other sites

Dyrja fronta oshte :punk Toq kryg sha e s malko eksperimentalna shema, dano biq. Minaliq sezon stignah do 6-ti kryg i sam sa zakanil pone da go izravna tva postijenie :D

ееее те си добре бе.в коя група си?кажи си отбора да го разгледам :)

Link to comment
Share on other sites

klamerite IV.20 mai beshe B) Ma da ti kaja toq sezon ne sym hich dobre. Baq boi otnesoh ot nachaloto :D

според мен играеш много защитно.с тия контри наполовина се предаваш.сигурно тренираш защитници?ама и групата ти не е слаба де,ако изобщо има слаба четвърта ;)

Link to comment
Share on other sites

Защита тренирам. Групата е на 4то място по сила от дивизията по данни на един от отборите :) Иначе до ся с контрите не съм имал проблеми и си бия кат пич. Само дето тоя сезон не потръгна по план :)

Link to comment
Share on other sites

ебати и тъпия рандом.значи аз имах 5 положения и 0 голове,а съперника-2 положения -2 гола.е на кво прилича тва :sick

 

изтеглих стабилно разиграване-17годишен,който се интересува-botev_ole

Link to comment
Share on other sites

Spoko...az moq mu vzeh halfovata, biq go v liniite...otbora, koito izkarvam struva v pati kolkoto tozi, koito izkarva drugiq i nakraq me bie s 2:1. Vsashnost sas sigurnost 1niq mi napadatel struva kolkoto, 4e daje i pove4e ot negoviq cql otbor.

Link to comment
Share on other sites

отвратителен ъпдейт-3 бутнаха форма,4 бутнаха оик,2 където чаках не качиха нищо,3 други нямат промяна

и въпреки това в събота трябва да бия :devil

Link to comment
Share on other sites

И аз изтеглих стабилно крило....за втори път подред....

 

Тоя сезон как съм го закършил...имам 3 точки от 4 мача, а последния ми е служебна загуба с 0-5 :D

Забравил съм да дам наставления и понеже много хора от стандартния състав бяха контузени съм излязъл със 7 играча и....мач няма :bgrin:

 

Сега се сетих да питам.... Общата тренировка тренира всички качества, но по-бавно ли? И дали се вдига някое умение ако играчът не го тренира, а само играе на дадената позиция?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...