Jump to content
BulForum.com

Battlefield 3


evil_smith

Recommended Posts

намалих графиката и промяна няма. все същия проблем със звука :unsure:

Audio > Your speaker system > War Tapes

Не е сигурно дали ще го оправи, но пробвай.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Това го намерих по торентите (не съм го пробвал още, дано ви оправи проблемите):

 

>>> ЗА ЗВУКА !!!!!!! Пускаш играта, минимизираш я и отварящ диспечера на задачите в процеси намираш bf3.exe кликваш с десния бутон на него и от set affinity му задаваш да ползва едно ядро, ще приложа снимка с обяснение http://prikachi.com/images/301/3975301w.jpg от фен <<<

няма промяна

 

Audio > Your speaker system > War Tapes

Не е сигурно дали ще го оправи, но пробвай.

също няма промяна. гласовете са все едно в голяма зала с ехо, а звуците които са "странични"(фонови) са все едно отдалечение на доста голямо разстояние от персонажа.

 

това с ехото е мой пропуск. била е включена някаква eax опция на картата :wacko:

Link to comment
Share on other sites

това с ехото е мой пропуск. била е включена някаква eax опция на картата :wacko:

Това щеше да ми е следващото предположение. Да не си с допълнителна аудио карта и от нея да идва проблема.

Иначе не знам за вас, но с тази игра все още се намирам като в небрано лозе. Толкова ми е объркано всичко, че не е истина. Докато в Бед Компанито израждам деца и поря риби, то тук мен яко ме порят и израждат. :D

Ама тия дни ще я подпукам здраво и докато не разуча картите и не накарам противниците ми да плачат с кървави сълзи, няма да стана от компа. :D

Link to comment
Share on other sites

Пуснах се на HARD и често ми разковават главата... Личи си, че много много време не съм играл... Играта наистина е визуален шедьовър...

 

ЕДИТ: Попаднах в масов бой на открито пространство и започвам да си мисля, че на тая трудност не може да се играе просто...

Link to comment
Share on other sites

Това щеше да ми е следващото предположение. Да не си с допълнителна аудио карта и от нея да идва проблема.

да, с допълнителна съм, но дори и като ползвам вградената, "симптомите" са почти същите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз понеже утре пак имам малко време за игра искам да попитам сериозно:

 

Някой играл ли е на HARD и ако го е правил много моля да ми обясни как по-точно е минал момента в началото, където на един пешеходен мост трябва да поемеш една LMG... Защото след 20-на опита се отказах преди 10-на дена... Каквото и да пробвах, ме разстрелваха за секунди.

Link to comment
Share on other sites

моля да ми обясни как по-точно е минал момента в началото, където на един пешеходен мост трябва да поемеш една LMG... Защото след 20-на опита се отказах преди 10-на дена... Каквото и да пробвах, ме разстрелваха за секунди.

 

И мен ме разстрелваха като ходех да взимам LMG-то. Оказа се, че изобщо не е задължително да се стреля с него. Аз го минах, като се криех на стълбите на моста и ги опуквах 1 по 1 с някъв снайпер (мисля, че беше снайпер, забравил съм вече).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз също се опитвам да направя това, но изобщо не мога да стигна обратно до стълбите, отделно че и легнал ме убиват. Затова питам някой на ХАРД дали е минал нормално оттам.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

DICE най сетне оправиха играта... Беше ми омръзнало да играя в сървър пълен с IRNV идиоти. Добре, че върнаха изгледа от бетата... Сега нещата са много по-балансирани.

 

Утре 10 сутринта. B2K!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Уникално тъпа балансираща система има играта. Одеве на острова смачкахме руснаците и 4 тикета до края ме пусна в тяхния отбор. :) Е, за какво се блъсках в шибания рунд?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...