Jump to content
BulForum.com

Battlefield 3


evil_smith

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Само 50? Аз вчера бях на опашка около 5 часа и нищо. Отидох до кенефа по едно време, връщам се и гледам, че са ме били свързали до някой техен келеш, но като не съм отговорил 2 минути и педала ме е разкарал. Все още нямам имейл и аз, пълна излагация.

Link to comment
Share on other sites

А

Само 50? Аз вчера бях на опашка около 5 часа и нищо. Отидох до кенефа по едно време, връщам се и гледам, че са ме били свързали до някой техен келеш, но като не съм отговорил 2 минути и педала ме е разкарал. Все още нямам имейл и аз, пълна излагация.

Бях хиляда 30 и някой си... :) Сега съм само 439-ти... Много хора се оплакват, че като станат 9-20 ги дискънектват...

 

Между другото вчера засякох 2-ма българи които притежават МоХ ЛЕ... и при тях ку*ац кей. :(

 

А "най-хубавото" е, че хакерите вече плъзнаха.

 

ЕДИТ: свързах се... казах им... получих си кода... Свалям. :)

Ако до довечера получа и кода от мейла и е различен от този който въведох... ще го дам на някой който иска да играе.

Link to comment
Share on other sites

А "най-хубавото" е, че хакерите вече плъзнаха.

Честно ли.....

 

ЕДИТ: свързах се... казах им... получих си кода... Свалям. :)

Ако до довечера получа и кода от мейла и е различен от този който въведох... ще го дам на някой който иска да играе.

Честито и ако ти изпадне втори ключ, Я се нареждам за него :)

Link to comment
Share on other sites

Честно ли.....

 

 

Честито и ако ти изпадне втори ключ, Я се нареждам за него :)

 

Имаше скрийнове на обградени в сини и червени квадратчета твои и чужди играчи... Най-вероятно айм...

 

Сега имам друг проблем... при стартиране на играта ми казва, че трябва да се затвори и ... :( Сега я слагам в папка до чийто път няма никаква кирилица, дано проблемът изчезне.

 

ПП. Стига да дойде кода - имаш го. :)

Link to comment
Share on other sites

Сложи си новите драйвери от нвидия/ати специално за бф3 бетата.

С тях съм още от вчера. :)

Просто се кънектвам към някой сървър през батъллога, и до там... Нищо.

 

Подкарах я! Върви перфектно на High.

 

4 ram

560ti

q6600

 

И все пак си иска нов процесор. :)

Link to comment
Share on other sites

Свързах се, свалям я, но все още не мога да се логна във фейсбука им. Това след инсталиране на играта ли става?

 

Да.

След това долу в дясно има един плъгин... сваляш, инсталираш и си човека...

Как ти е ника да те ад-на?

Link to comment
Share on other sites

кво да ме адваш, аз не мога да се логна още. утре сигурно отказвам пре-ордъра.

Labron:

Unfortunately your region is not eligible for the early access only the open beta.

you:

This is not true because I have friends who are in the beta. Early access beta.

Labron:

Thee is no telling how they got access but its certain that we did not give them the code. I greatly apologize for the inconvenience but there is nothing that I can do to assist your issue.

Link to comment
Share on other sites

кво да ме адваш, аз не мога да се логна още. утре сигурно отказвам пре-ордъра.

 

 

Ти да не му каза че си от Източна Европа? :(

 

Както и да е. Играта е трепач, но на това ниво е доста бъгава... В началото ме изхвърляше по 3-4 пъти за час, а докато се логнеш в някой сървър минат 10 мин... пълни са!

Сега обаче да чукна на дърво се държи добре.

Усещането е нещо средно между Виетнама от лошата компания и МоХ-ра... Обаче е бъкано с тийм килъри и хакерчета... Дано вземат мерки.

Link to comment
Share on other sites

Днес ще пускат Каспийската Граница.:beer:

 

Батъллогът се ъпдейтва.

 

Било много трудно да откриеш по кого да стреляш. :)

Абсолютно, камуфлажите си вършат работата :D От време на време ми е трудно да различа свои от чужди, трябва да направят там синичките индикатори над приятелските войници да се виждат по-ясно. Според мен всичко ще умре като пуснат отворената бета.

Link to comment
Share on other sites

Между другото, login-вайте и logout-вайте, за да се додрапате до бетата. За момента успях да започна да я тегля от единия компир. Мъча се в момента на другия :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...