Jump to content
BulForum.com

Battlefield 3


evil_smith

Recommended Posts

Това гледали ли сте го ?

Този клип е на има-няма два месеца :). Хер_Шмит го е дал в пост нумеро 33.

 

Играхте ли алфата? Сървър браузъра ще е през уеб, уеб ще е и цялото мейн меню на играта (може би без опциите и контролс). От там и ще се стартира играта. Пълен шит.

Да, на мен също не ми харесва това, но го правят с цел предотвратяване на кракването (не че няма да и намерят начин пак де :D)

течен, да те запитам, не е ли време да подмениш малко кошницата? Как се справя с новите игри?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Аз доста лифтинг и направих - цпу (амд куад 3гхз), хдд(1ТБ), мб(Асус нещо си ЕВО), рам(1х4ГБ Корсар), кутия, псу(500вата) - всичко смених освен монитор и видео карта (още съм с 2870). Смятах да купувам видео карта за тая игра, но като играх бетата - добре вървя. Ще изчакам да видя и при бетата как ще е и тогава ще мисля за ново видео.

Това с менюто толкова ме дразни, че ако не я бях предплатил играта щях да се откажа. Е, и все пак я купих с 50% отстъпка така че не ме е чак толкова яд, но все пак си е подигравка - не ми се ползва техния мижав фейсбук за батълфийлд. Още по-смешното е, че конзолите ще имат ин-гейм браузър :)

Link to comment
Share on other sites

(още съм с 2870)...но като играх бетата - добре вървя. Ще изчакам да видя и при бетата как ще е ... не ми се ползва техния мижав фейсбук за батълфийлд.

Предполагам става въпрос за 3870? :)

Играл си алфата, доколкото пак разбирам :D

И какво е това с фейсбук. Трябва да имам фейсбук, за да я играя?

И за протокола - аз съм graphics whore, ако всичко не е набичено на макс и да ми върви добре, не признавам играта :P, затова и питах, ако я набучиш на макс, няма ли да лаги много.

Link to comment
Share on other sites

На макс играл ли си Бад Компани2? Толкова много ефекти и глупости има, че не мога да видя нищо какво става в играта и кой от къде ме стреля. Алфата вървя почти без никакви проблеми, само докато зареди рунда първоначално при спаунинга. Но пък и нямаше никакви опции освен резолюции да сменяш. Не останах с много добро впечатление - усещах го като миналогодишния МоХ, само че подобрен (МоХ2 сиреч). И това на ръш мод, който ми беше любим в БК2, мен конкуест ми става скучно след 10-15 минути. Ще видим.

За картата да - 3870. Щях да взимам 6790, но се оказа слаба карта (искам 256 битова). Ако ще взимам, може да е 6850(ако не ме лъже паметта, много са объркващи новите модели на АТИ) или ГТХ 550 ти или нещо такова. Но са още много пари - над 250лв не мисля да давам за карта. Особено при положение, че в последно време всички игри изискват много повече от ЦПУ а не толкова ГПУ.

 

За фесбука имам предвид Battlelog-a - това е сайт в който се събира всичката ти статистика от играта, от тоя сайт стартираш играта (подобно на Куейк лайв или безплатната батълфийлд игра), там е сървър браузъра за сървъри, глеаш приятелите ти какво са стреляли, къде играят и какви ачийвмънти имат. Нещо като ЦоД Елит ако си чувал към него.

Общо взето гледаш уебсайт и като ти се доиграе - стартираш играта от уебсайта (до колкото разбирам май няма да може от .ехе файла).

Link to comment
Share on other sites

Ликуид, това ще е много по-добро. (говоря за батъллога)

Пример... адвам те като приятел и примерно искам да играя с теб в същия сървър, отивам на твоя профил и просто се кънектвам към същия сървър. :) Чисто и подредено. :)

Алфата не я пробвах точно щото нямах ветеран статус, някак си не можах да свържа старите си акауни с този от БК 2.... Не ме е яд де, понеже все пак остава бетата, която вероятно ще е на картата от изложението в Германия, пък и имам МоХ-ра... :)

Остана само да сменя процесора с нещо по-ново, че старата q6600-ца вече изнемогва. Само се чудя... за i5 или i7 да се охарча...:confused

Link to comment
Share on other sites

и5 - като производителност в игрите е на кантар с и7, клоква се повече и е много по-евтин. И като излезне бетата ще те помоля да споделиш как се държи Q6600, че такъв съм замислил да взимам за втория компир. :)

 

@течния - да, на макс я играя, знам че понякога пушеците пречат, но аз се кефя на реализма.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз на макс освен, че нищо не виждах (даже не точно макс), но и очите след 10 минути ми бяха тотален компот. Просто прекалено много неща на екрана има.

 

Една добра новина за БФ3 е, че няма да има МКОМ станции в разрушими сгради. От една страна това е шибано, понеже тея сгради са безсмъртни и сигурно ще е пълно с играчи от защитата всички с помпи готови да направят на решето всеки дръзнал да влезне. От друга е добре, защото няма атакуващите да окупират тея сгради с танковете и да свалят цели без проблеми (Арика Харбор).

Другото е, че когато умреш и те съживят, това няма да се брои в края на рунда като "смърт".

Link to comment
Share on other sites

Аз на макс освен, че нищо не виждах (даже не точно макс), но и очите след 10 минути ми бяха тотален компот. Просто прекалено много неща на екрана има.

 

Една добра новина за БФ3 е, че няма да има МКОМ станции в разрушими сгради. От една страна това е шибано, понеже тея сгради са безсмъртни и сигурно ще е пълно с играчи от защитата всички с помпи готови да направят на решето всеки дръзнал да влезне. От друга е добре, защото няма атакуващите да окупират тея сгради с танковете и да свалят цели без проблеми (Арика Харбор).

Другото е, че когато умреш и те съживят, това няма да се брои в края на рунда като "смърт".

 

По-скоро МКОМ-ите ще са на открито и до някои разрушими прикрития. :)

 

В петъка пускат батъллогът, значи и бетата наближава. :)

Link to comment
Share on other sites

течен, ти си е*аси машината :). Един приятел ми каза преди малко за клипа, реших да го споделя с вас, ама късно :)

хер_шмит, какви ти слухове за 16 и нов трейлър, то си го пише накрая на този клип :) Operation Guillotines continues 16.09.2011

а това за бетата - :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

течен, ти си е*аси машината :). Един приятел ми каза преди малко за клипа, реших да го споделя с вас, ама късно :)

хер_шмит, какви ти слухове за 16 и нов трейлър, то си го пише накрая на този клип :) Operation Guillotines continues 16.09.2011

а това за бетата - :cry :cry :cry

Операция гилотина в трейлъра, се провежда в Техеран. 100% в мултито ще има карта в Техеран и околностите, та може тогава да пуснат бетата... От друга страна пък се говори за 3 части на този тийзър... на 9, 16 и 23 септември... след това и дата за бетата вероятно в края на последният тийзър. :(

 

По-вероятно е второто, защото някой който бил от поддръжката ID3 сървърите, се изпуснал че тогава (след 24-ти септември) започвал "голям проект" и щял да бъде доста зает...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Soon. :)

 

Баси продъниха ми очите с това в УК форумът. :)

Утре трябва да има инфо.

 

Не препоръчвам да се регистрирате в подобни сайтове, защото след това името ви може да се окаже с изненадващ бан. :) Това са просто събирачи на пароли.

 

Проверявайте каквото ви трябва тук или тук.

Що се отнася до кофтито изненада на 16... :bgrin: Но комент.

Link to comment
Share on other sites

Според мен утре ще започне. Много дразнят в Twitter в момента.

Ще съм приятно изненадан ако е така, но мисля, че анонсът ще е за по-късно тази седмица.

Link to comment
Share on other sites

И така... Бета на 29 септември. :) DICE са пълни... http://blogs.battlef...nnounced.aspx##

 

http://www.battlefie...lefield3/1/beta

 

Утре започва затворената бета в 15:00 наше време.

 

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Battlefield%203%20Beta%20Early+Access&iso=20110927T12&sort=1

Link to comment
Share on other sites

Аз не купих МоХ, но все още нямам нищо въпреки, че съм поръчал играта преди месеци и играх алфата. Пълни гомненца са тея от ЕА, направо чак започвам да се изнервям от това колко са простички и некомпетентни.

Link to comment
Share on other sites

Аз не купих МоХ, но все още нямам нищо въпреки, че съм поръчал играта преди месеци и играх алфата. Пълни гомненца са тея от ЕА, направо чак започвам да се изнервям от това колко са простички и некомпетентни.

 

Трябваше седмица по-рано да раздадат ключовете, да си свалиш играта и като стане 27 в твоята часова зона... дзън... БФ3 Бета е отворена.... ДА ама НЕ... е за това сега им прегряват форумите и съпорта... А аз се набутах само заради тази бета...

Link to comment
Share on other sites

Имаш ли някаква версия на МоХ в Стеам? Ако имаш - виж си цдкейчетата там, може да се появи.

 

Не е в стийм... Сега я свързах с акаунта на Ориджин... Пък и в профилът ми в ЕА показва, че съм активирал МоХ и БК2...

 

zh1nt0: If things go the way they are intended today, I´ve got a nice surprise for my PC forum family tomorrow.

 

Значи все пак ще си получим Каспийската граница. :)

Link to comment
Share on other sites

Между другото очаквйте утре или вдругиден Caspian Border само за PC :)

Аз играта я купих, ама не през Origin и сега ще чакам 29-ти, ама квото е тва :).

Хер_шмит, напомням ти да ми кажеш как се движи бетата с твоя Q6600 като я подкараш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...