Jump to content
BulForum.com

Battlefield 3


evil_smith

Recommended Posts

Другари, свалих на Рилоудед версийката от Замунда, инсталирах уж, крака сложих уж и не ще да стартира - пъне се и крашва... Къде ще да е проблема?

 

ЕДИТ: Дали пък не е защото не съм инсталирал нещата от папка __Install?... Сега ще видим.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

С последните шофьори ли си на картата? Ати и Нвидия пуснаха драйвери за бетата на играта. Нвидия май имат и вече официални, от ати чакаме понеделник (при мен с 3870 върви без проблеми).

Link to comment
Share on other sites

Абе да попитам другите играещи мулти... Само на мен ли ми крашва след примерно 1-2 часа игра или и при вас ги прави тези неща? Чета, че много сървъри крашвали и изхвърля всички на десктопа.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми забива играта при зареждането чат пат. Черен екран и тва е.

Това и при мен става по някога... Сега чета форума на батъллог-ът и там има доста теми за крашване...

Въпросът е, че не ми крашва като на тях през 10 мин... а на час... два... Снощи пък ме изритваше точно след края на рунда... като свърши, изтекат секундите и хоп...

Няма как да разбера сървърът ли крашва, или самата игра... Много е дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

В бетата на мен по едно време ми се случваше така свърши рунд - дискънект от сървъра. Иначе Teheran Highway има някъв проблем със самата карта на всички сървъри лагва.

Link to comment
Share on other sites

В бетата на мен по едно време ми се случваше така свърши рунд - дискънект от сървъра. Иначе Teheran Highway има някъв проблем със самата карта на всички сървъри лагва.

Прав си... Все едно се удряш в гума... Много странно...

А одеве махнах блур-а и играх близо 2 часа без проблем, и трябваше да излизам... Та... дано да се е оправило. :)

Link to comment
Share on other sites

Де*а и тъпата игра, като промениш дефолтните клавиши, при някакви cutscenes ти святка да натискаш някакви копчета, които нямат нищо общо с действителността...

 

Отделно, че за да я играя адекватно, трябва да си пипна машинката...

Link to comment
Share on other sites

Reloaded? Ако пазиш оригиналното .exe - опитай се да намериш друг крак. Мога да ти дам два сносни сайта, но не помня, дали не беше против правилата...

Link to comment
Share on other sites

Видене, с каква карта си бе? Някои казват, че им крашвала заради TM-то след името на играта. Тоест, пробвай да го изтриеш от името на инсталационната папка, ако не си го направил по време на инсталацията де...

Link to comment
Share on other sites

Видене, с каква карта си бе? Някои казват, че им крашвала заради TM-то след името на играта. Тоест, пробвай да го изтриеш от името на инсталационната папка, ако не си го направил по време на инсталацията де...

 

Мите, жив да си. Хем го четох в инструкциите и пак блея. Като махнах ТМ-то и тръгна. Понеже съм бабаит се изсилих на ултра, но получавам странно ехо от звука, подозирам, че мойта GTS 250 няма да може да се справи, а може би не тя е проблема. 4 гиги рам е вече смехотворна история, поне 8 трябва да се тургнат....

Link to comment
Share on other sites

Първоначално и аз пробвах на ултра - вървеше добре, но се получаваше същото ехо и минах на хай. Мислех, че е от картата, която е 4850, но вече почвам да се съмнявам, щом и на твоята дава същия проблем, а е осезаемо по-добра. Трябва да се заровя из нета да видя причината, но не е възможно да е от картата само - при положение, че върви добре, не виждам логика да се получава това ехо.

Link to comment
Share on other sites

Баси тъпнята. Сутринта специално пуснах играта да се тегли от Ориджин, че имам "бърз" БТК нет у нас и сега, като се опитах да я пусна, нещо се бъгна. И в последствие се оказа, че съм забравил да изтрия пиратката и тя правеше проблеми. Сега всичко е изтрито и играта се тегли... отново :D.

Link to comment
Share on other sites

Първоначално и аз пробвах на ултра - вървеше добре, но се получаваше същото ехо и минах на хай. Мислех, че е от картата, която е 4850, но вече почвам да се съмнявам, щом и на твоята дава същия проблем, а е осезаемо по-добра. Трябва да се заровя из нета да видя причината, но не е възможно да е от картата само - при положение, че върви добре, не виждам логика да се получава това ехо.

Аз съм със същата карта с най-новите драйФери и при мен на утра на върви добре. Играя като на забавен кадър, но на high върви без проблеми

Link to comment
Share on other sites

Eй много ме дразнят тея припкат пред теб да вземат танка, качиш се на картечницата и започнат да стрелят безцелно по сградите за да изпитат дистракшъна...

 

Иначе да чукна на дърво играта се държи от 2-3 дни доста стабилно... само веднъж крашна за това време и 3 пъти блокираха сървърите. :)

 

Едит: Снощи пробвах най-сетне ко-оп-а и мога да кажа, че става... Поне да отвори там 7-те оръжия... :)

 

Дайс са правили ъпдейт на сървърите. Уж са фикснали точно това от което страдаха най-много хора:

- Fix for crashes usually occurring during level switches. Server providers may see a little bit of memory leakage instead in this situation

 

- Game servers should no longer quit in some situations where the online backend servers are down. Server will reconnect to the backend once it's up again

 

- Fix for ghost servers which didn't accept connections

 

- Kick reasons should better match situations where they are issued. This will help battlelog provide more accurate information to the player

 

- Connection fixes to avoid players sometimes being rejected while joining the game server on one of the last slots

 

- Security updates

 

- Improved server logging

Link to comment
Share on other sites

Мисля да я деинсталирам. Хубаво са я направили игрицата, ама първо не съм фен на тоя тип военни шутъри, второ - машинката ми на места изнемогва. Но от всичките CoD, MoH и т.н. деривати - за мен тази е с най-висока оценка! А и определено ме кефи идеята за игра с различни машини, като малък бях голям фен на flight simulator-ите, та в това отношение - голям плюс.

Link to comment
Share on other sites

тъй като си падам по добре направени shooter-и тип call of duty, реших че тази няма как да се пропусне ... обаче нещо звука при мен не е както трябва(играя на E2180 -леко клокнат, видеото е 4840, паметта 3gb и звукова карта sb live! 24-bit) и се получава нещо като ехо. освен това при масови пуканици има някакво забавяне и звука е доста нереалистичен, от което се губи цялото удоволствие от играта. някой с подобен проблем, който да го е разрешил :unsure:

 

п.п. никога не съм играл игра тип flight simulator, обаче в тази въздушната мисия е просто един път. много радва, особено ако имате хубава машина(най-вече видеокарта).

Link to comment
Share on other sites

Проблема го дискутирахме на предната страница - общо взето трябва да си намалиш графиката от ултра на хай или от хай на мид.

Link to comment
Share on other sites

Проблема го дискутирахме на предната страница - общо взето трябва да си намалиш графиката от ултра на хай или от хай на мид.

 

намалих графиката и промяна няма. все същия проблем със звука :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Това го намерих по торентите (не съм го пробвал още, дано ви оправи проблемите):

 

>>> ЗА ЗВУКА !!!!!!! Пускаш играта, минимизираш я и отварящ диспечера на задачите в процеси намираш bf3.exe кликваш с десния бутон на него и от set affinity му задаваш да ползва едно ядро, ще приложа снимка с обяснение http://prikachi.com/images/301/3975301w.jpg от фен <<<

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...