Jump to content
BulForum.com

Battlefield 3


evil_smith

Recommended Posts

Малко инфо от днес...

 

Ставало е мазало... От DICE са обещали материал за Back to Karkand, а са пуснали само 1 артуърк... някой се ядосал и им хакнал форумите... :laughing:

 

Ликуид, ако я преордърна от някой БГ магазин (Озон, Пулсар), Back to Karkand си остава, нали?! :confused Че хич не ми се занимава с онлайн поръчките... Особено като си спомних през какви неща минах за да се сдобия с Виетнама за BC2...:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Движенията и физиката дали са реален рендър от новата игра или филмчета? Това изглежда прекалено реално, за да може да се играе нормално.

Ще я погледна тази игра след като излезе, макар че останах много, много разочарован от Bad Company 2 и чак не я изиграх до края, което рядко ми се случва.

Link to comment
Share on other sites

Движенията и физиката дали са реален рендър от новата игра или филмчета? Това изглежда прекалено реално, за да може да се играе нормално.

Ще я погледна тази игра след като излезе, макар че останах много, много разочарован от Bad Company 2 и чак не я изиграх до края, което рядко ми се случва.

Кадрите, които виждаш, са в реално време, няма пререндър. Доколкото знам всички досегашни клипове с демонстрацията на играта са правени на i7 и gtx560 или 580 (не помня точно), което не е чак толкова зле, имайки предвид как бързо падат цените на компютърните компоненти, а и до есента ще се нароят нови процесори от amd и интел, което още повече ще смъкне цената на старите. :) Аз заради тази игрица смятам да сменям процесор и дъно, ако се наложи.

Колкото за кампанията, мисля, че ще постотя... Battlefield никога не е била и никога няма да бъде singleplayer насочена игра. Ебем ти сингъла, играй мулти и пак кажи дали не ти е харесала. Няма такава друга поредица, която да ме е карала да крещя като идиот! Честно.

Link to comment
Share on other sites

http://www.battlefie...tiplayer-reveal

 

Мултиплейър геймплей... :)

 

И... отворена бета през септември.

По магазините на 25 октомври!

 

Цялата пресконференция:

http://www.youtube.com/watch?v=DE9Q9mi-ZDo

 

Вече има и системни изисквания:

 

Minimum:

OS: Windows Vista, Windows 7

Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz

RAM: 2GB

GPU: DirectX 10 or 11 with 512 MB

HDD: 15GB DVD, 10GB digital

 

Recomended:

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

RAM: 4GB

GPU: DirectX 11 , GeForce GTX 460 or Radeon HD 6850, 1 GB

HDD: 15GB DVD, 10GB digital

Link to comment
Share on other sites

Изискванията са поносими. На какви настройки ще може да се подкара с препоръчаните е друг въпрос. Отворената бета е насрочена за септември, което ме навежда на мисълта, че затворената трябва да започне средата или края на юли. Предполагам има доста хора, които си купиха Medal of Honor само заради бетата :D

Link to comment
Share on other sites

Изискванията са поносими. На какви настройки ще може да се подкара с препоръчаните е друг въпрос. Отворената бета е насрочена за септември, което ме навежда на мисълта, че затворената трябва да започне средата или края на юли. Предполагам има доста хора, които си купиха Medal of Honor само заради бетата :D

За сега няма инфо за затворена бета. :)

Та вчера се чувствах измамен купувайки си МоХ само заради затворената бета на БФ3...

 

Що се отнася до изискванията - сега покривам препоръчителните, но определено ще се наложи да сменя стария q6600 с някоя i7-ца. :)

Във БФ форумите се коментира че i5 и карта от 460 нагоре (или съответните АТИ-та) ще са напълно достатъчни за да се играе спокойно на макс. Все пак DICE разработват БФ3 за ПС, като водеща платформа и трябва да е добре оптимизирана.:beer:

 

Ииииии още нещо... След час и 30 мин. някъде, трябва да започне ден 2 на Е3. Днес журналистите трябва да пробват мултито. Очакваме много материали в ютуб.

Link to comment
Share on other sites

Ще има затворена иначе лошо им се пише. Като се замислих по-реалистично начало на затворена бета ми се струва август - така примерно ще имат месец и половина за затворена и после 2-3 седмици отворена. Аз през април минах на Core i5 2400 и съм много доволен от процесорчето. А септември мисля да взема една GTX560Ti и ще е муцка.

Link to comment
Share on other sites

Ще има затворена иначе лошо им се пише. Като се замислих по-реалистично начало на затворена бета ми се струва август - така примерно ще имат месец и половина за затворена и после 2-3 седмици отворена. Аз през април минах на Core i5 2400 и съм много доволен от процесорчето. А септември мисля да взема една GTX560Ti и ще е муцка.

 

Аз пък април взех 560Ti супер ниски температури държи и със заводският клок нямам никакви проблеми с игрите. :) Само процесора едвам й смогва, но ще го оправим и това. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък април взех 560Ti супер ниски температури държи и със заводският клок нямам никакви проблеми с игрите. :) Само процесора едвам й смогва, но ще го оправим и това. :)

 

Аз за сега съм се спрял на MSI Twin Forzr II версията. Иначе от Щатите един приятел може да ми донесе http://bg.msi.com/product/vga/N560GTX-Ti-Hawk.html за около 380 лева, обаче съм сигурен дали има опция за международна гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм разочарован от последния live. Вчера беше къде-къде повече. И въпреки това тази седмица ще я преордърна :).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Малко да живна темата с информация около алфата. Стана ясно, че хора с двуядрени процесори няма да могат да играят комфортно, защото играта (поне на този етап) иска четири ядра. Дано нещата не стоят така във финалната версия, но надали :).

 

phpthumbgeneratedthumbnhm.jpg

phpthumbgeneratedthumbnf.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Двете неща, които ми направиха най-голямо впечатление са: Как като заколи онзи тип и му гепи dog-tag-a и отражението по стъклото на кабината на самолета. Като цяло изглежда много добре, но като се пробва бетата ще се види. Искам да усетя атмосферата: гърмежи около теб, свистящи куршуми, разговорите по радиото, свръхзвуковият гръм от прелитащ самолет, абе искам да се чувствам като война.

Link to comment
Share on other sites

Играхте ли алфата? Сървър браузъра ще е през уеб, уеб ще е и цялото мейн меню на играта (може би без опциите и контролс). От там и ще се стартира играта. Пълен шит.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...