Jump to content
BulForum.com

Battlefield 3


evil_smith

Recommended Posts

Не знам какви ъпдейти са правили от DICE, но днес не мога да се кънектна... Цикли на Join server и ако тръгне, то след секунда процесът bf3.exe се самопрекратява... А снощи нямах никакви проблеми.

 

http://forums.electr...e-get-game.html

Това е официалната тема за проблема, дано скоро извадят фикс-а както са обещали.

 

Батъллогът полудя с този проблем. http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2826551139100013140/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

В замундата вече се появи... Сега свалям само за да сийдвам, че крака по някакъв начин заобикаля Ориндж-а и може да не ни позволи като получим оригинала на 28-ми да играем с него....

Link to comment
Share on other sites

Аз пък поръчах играта през сайта на Озон... и сега ще си чакам като последният малоумник 28, за да ми пратят ключа и чак тогава да я дръпна и инсталирам....

 

Не издържах и я изпиратствах... Страхотна кампания!

 

http://www.youtube.com/watch?v=eg8Bh5iI2WY&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Аз пък поръчах играта през сайта на Озон... и сега ще си чакам като последният малоумник 28, за да ми пратят ключа и чак тогава да я дръпна и инсталирам....

 

Не издържах и я изпиратствах... Страхотна кампания!

 

http://www.youtube.com/watch?v=eg8Bh5iI2WY&feature=youtu.be

Искам и аз такова :(

Играта си е супер.Малко ми зацепва на места и нямам идея от какво е.Тъпото е че не мога да си ъпдейтна драйверите и се чудя дали да не пиша на съпорта на nvidia.Може и да е от windows 7 ultimate :(

Link to comment
Share on other sites

Малко ми зацепва на места и нямам идея от какво е.Тъпото е че не мога да си ъпдейтна драйверите и се чудя дали да не пиша на съпорта на nvidia.Може и да е от windows 7 ultimate :(

При мен същото... но със стария драйвър... върви си стабилно 60+ - FPS на хай, но на някои места супер много лагва... и мисля че е от юторента...

Сега тъкмо инсталирам новите драйвъри на нВидиа и ще видя как е... обещават до 11% подобрение при моята карта.

Link to comment
Share on other sites

Игрицата е зарибяваща, но както повечето шутъри напоследък - след 2-3 часа игра започва да омръзва...

А и този крак от Reloaded нещо не е читав, понеже гледам има на места проблеми с текстурите!...

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй. Изиграх я и аз, че не ми се чака до 28-ми :). И съм... със смесени чувства. От DICE бяха казали, че ще е един път сингъл кампанията. Да, ама не. Не че е лоша, но не е нещо особено. За мен КОД-аджиите си правят най-добрия сингъл. Дано си се запази традицията от BFBC2 - "ставаща" соло кампания и брутален мултиплеър.

Мога да дам 7/10

 

На тия, на които им спича играта - махнете си AA-то, че много видеопамет дърпа. Добре е и картите ви да са поне с 1GB памет. На ви ся пак ingame снимки :).

 

41517002.th.jpg43866403.th.jpg42466627.th.jpg21497916.th.jpg84686193.th.jpg

92908958.th.jpg56702187.th.jpg77563361.th.jpg48568473.th.jpg19188455.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Махнал съм всичко и пак спича.Картата ми е Geforce GT 330M според сайта на нвидия е под минималните изисквания за играта :laughing: което си е направо странно :unsure: Пробвах я на High и върви,но е малко лагаво.

Едит:"Your PC's NVIDIA GeForce GT 330M is below the game's recommended specifications." :lol:

Link to comment
Share on other sites

Махнал съм всичко и пак спича.Картата ми е Geforce GT 330M според сайта на нвидия е под минималните изисквания за играта :laughing: което си е направо странно :unsure: Пробвах я на High и върви,но е малко лагаво.

Едит:"Your PC's NVIDIA GeForce GT 330M is below the game's recommended specifications." :lol:

 

Аз с 560ti я подкарвам и на ултра, но кадрите са към 30... Странно че при low и high разлика в графиката почти не виждам, както и във фреймовете...

 

И нещо което сега научих, Озон ще раздават ключовете утре след обед... Което значи, че ще се видим на бойното поле... :) Само да не дойдат амеРканците и да ни скъсат трътките с отворените атачмънти...

Link to comment
Share on other sites

Аз с 560ti я подкарвам и на ултра, но кадрите са към 30... Странно че при low и high разлика в графиката почти не виждам, както и във фреймовете...

Аз с 6950 1GB на 950/1500 имам 60 средни. Какъв ти е процесора? Резолюцията е 1680х1050. На ултра.

Link to comment
Share on other sites

Ей сега направихме с един приятел най-епичната игра до момента :D На Teheran Highway conquest 64. Двамата с него бяхме опълчението на бензиностанцията, бяхме опънали по една картечница и защитихме флага цяла игра.

Link to comment
Share on other sites

Аз с 6950 1GB на 950/1500 имам 60 средни. Какъв ти е процесора? Резолюцията е 1680х1050. На ултра.

 

1920х1080

 

q6600, още не съм го сменил с i5 2500

Мързи ме много....

 

Ей сега направихме с един приятел най-епичната игра до момента :D На Teheran Highway conquest 64. Двамата с него бяхме опълчението на бензиностанцията, бяхме опънали по една картечница и защитихме флага цяла игра.

 

Довечера живот и здраве идвам и аз... :)

 

Току-що получих ключа. Свалям. :)

 

Всичко е готово, но до 02:00 няма да се отключи...

 

Поредният едит.... Отключих играта, свързвам се към сървърите, но след 2-3-4 мин. игра или крашва или ме киква от сървъра... не мога да разбера, а уж ъпдейтнах PB.

 

Едит... пореден. Проблемът се оказа в PB ъпдейтнах го и сега нямам проблеми. Играта обаче си плаче за нов процесор та... :) Усещат се някои леки накъсвания и то главно при дистракшъна. Иначе стабилно си подържа 55-60+ FPS

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...