Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League 2010-2011


Antares

Recommended Posts

И пак ще засипят Бербо с критики - от пет мача влиза веднъж за по 15-20 минути и се сърдят, че не вкарва...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Не исках да му намесвам името, че хейтърите ще ревнат, но си мнооо' прав.Факт е, че последните 10 мача е резерва в 8 и само в 2 титуляр (по спомен, не съм 100% сигурен, но ме мързи да проверявам сега) и си мисля, че май големия бос му преееба сезона на нашето момче.Шрек, та Шрек...и оня мангал Нани....Добре че Валенсия се оправи та да раздвижи играта малко от дясно.Сега щеше да има поне 30 гола или айде 25 да са...ама не...дейба..пак се ядосах... :angry1

 

П.П.Топ играча му на пейката

 

"а в предни позиции само усилията на Антонио Валенсия не са достатъчни на фона на невидимия преди почивката Уейн Руни. " :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че предстоят много тежки мачове, Юнайтед влиза в решителния етап от битката за требъла, който твърдят, че им е целта.

Няма да се учудя и ако го лансира Шрек, за да му дигне цената. В доста издания чета, че се планира да се продаде Рууни или Бербатов, за да се осигурят пари за закупуването на нови, по-млади футболисти. И ако задържи Бербо няма да се учудя. Бербо винаги е бил постоянен в позицията си - че иска да е в Юнайтед. Руни вече не помня колко пъти ту целува емблемата, ту иска да се маха. Бербо, е сравнително постоянен във формата си, като този сезон има сериозен напредък. Руни както натресе ненамси колко гола - така миналия месец си отбеляза първия гол от игрово положение от миналото лято. Руни е в топ ранглистата на скъпоплатен футболист. Бебро още преговаря, но надали ще взима неговата заплата. Руни е звездоман. Бербо е тих и скромен.

Не знам...

 

Link to comment
Share on other sites

Бъдещето ще покаже.Факта, че още преговарят за нов договор (с Бербатов) и мен ме навежда на мисълта, че лятото някой от тях двата ще изхвърчи...Факт е, че Рууни изсра много лайна този сезон и е в много слаба форма...но пък нашия на пейката..Много противоречиви са фактите, за да твърдим със точност, кой ще е.А и нищо чудно съра да ни изненада и да разкара примерно Нани...

Link to comment
Share on other sites

А и нищо чудно съра да ни изненада и да разкара примерно Нани...

 

Дано!Това го чакам от мноооооого време.Тоя мангал на 15 мача прави един хубав мач,а пък има и много големи претенции..Без него ще е по-добре. ;)

Link to comment
Share on other sites

Много противоречиви са фактите...
А може и просто стареца да го е подхванала деменцията...

Не знам, трудно ми е да преценя стратегическата му мисъл през годините. Тамън Рууни и Тевез се сработиха в прекрасен тандем - изръси сума ти пари за Бербо и почна да ги праща резерви. Натиска Бербо в игра, той тамън направи няколко добри мача - закотви го напейката. Продаде Тевез и Роналдо, които станаха централни фигури в отборите си. Залепи Карик, който вършеше страхотна работа за пейката и после що му спаднала играта. Почна да налага разни дървета като Гибсън и Македа, за сметка на играчи, които показваха до момента постоянство. Изпрати Андерсон в девета глуха, дето беше почнал да прави страхотни мачове. Гигс го праща да играе къде ли не, само в защита не го бях виждал. Защити Бербо от всичките му критици, и наш'то момче му се отблагодари с 20 гола тоя сезон, но на момента, в който оная буца се възстанови от контузия - реши да провери в точно колко мача може да бъде дупка. И залепи Бербо, дето носеше отбора на гърба си, едва ли не, за пейката. И що му спада формата. Супер много ще ме е яд, ако Тевез го изпревари за голмайсторската позиция, което няма да ме учуди, предвид, че Бербо продължава да е трийсемилионно украшение на пейката. Тоя човек, съра, много е дал на отбора, но ми се струва, че просто не знае кога да спре и кога да затвори грамадната си уста...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ама точно т'ва се получава - толкова хитър, че надхитри и себе си. Ония финал с Барса няма да го забравя. Първо - тръгна да играе открито. Според мен, ония Юнайтед беше единствения отбор, заедно с Челси, който можеше да даде отпор на каталунците. Ама първо, въпреки, че Челси ясно показаха как се играе срещу Барса, той реши да се надиграва с тях. Второ - Руни крило, Роналдо - сам централен нападател. WTF?! И резултата беше на лице - барса ни отвяха като едното нищо. gg no re

 

Аре, че пак обърнахме темата на Юнайтедщина, а пропускаме поредния ялов мач на pretty boy Торес и Челси, поредната издънка на Мърсисайдци и... май висшата лига се превръща в "Всички обичат Юнайтед". Зорлем се мъчат да ни дадат титлата...

Link to comment
Share on other sites

Ама точно т'ва се получава - толкова хитър, че надхитри и себе си. Ония финал с Барса няма да го забравя. Първо - тръгна да играе открито. Според мен, ония Юнайтед беше единствения отбор, заедно с Челси, който можеше да даде отпор на каталунците. Ама първо, въпреки, че Челси ясно показаха как се играе срещу Барса, той реши да се надиграва с тях. Второ - Руни крило, Роналдо - сам централен нападател. WTF?! И резултата беше на лице - барса ни отвяха като едното нищо. gg no re

 

Аре, че пак обърнахме темата на Юнайтедщина, а пропускаме поредния ялов мач на pretty boy Торес и Челси, поредната издънка на Мърсисайдци и... май висшата лига се превръща в "Всички обичат Юнайтед". Зорлем се мъчат да ни дадат титлата...

 

Аз не виждам къде е проблема. Нещо лошо има ли? Такъв вид титла по-малко титла ли е? Половин купа ли ще дадат на Юнайтед?

Link to comment
Share on other sites

Ама точно т'ва се получава - толкова хитър, че надхитри и себе си. Ония финал с Барса няма да го забравя. Първо - тръгна да играе открито. Според мен, ония Юнайтед беше единствения отбор, заедно с Челси, който можеше да даде отпор на каталунците. Ама първо, въпреки, че Челси ясно показаха как се играе срещу Барса, той реши да се надиграва с тях. Второ - Руни крило, Роналдо - сам централен нападател. WTF?! И резултата беше на лице - барса ни отвяха като едното нищо. gg no re

 

Аре, че пак обърнахме темата на Юнайтедщина, а пропускаме поредния ялов мач на pretty boy Торес и Челси, поредната издънка на Мърсисайдци и... май висшата лига се превръща в "Всички обичат Юнайтед". Зорлем се мъчат да ни дадат титлата...

Що бре, има Нюкасъл Юнайтед, Уест Хям Юнайтед.....,те отде да знаят за кой Юнайтед говорим.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Арсенал и те.....
Арсенал от години наред са така. Самите те остават и винаги ще останат най-големия си съперник по пътя към титлите. Сами си правят нещата трудни. Може да натупат всички в топ4 и после да загубят точки от абсурдни отбори. Четох интервю с Венгер, който се оплаква, че "съблекалнята е тиха", че няма кой да поведе отбора. Еми мама му стара, неговата роля каква е? Не е само да намира таланти (в което е безспорен специалист). Той трябва да може да издърпа отбора от тинята, а сякаш точно това не му се отдава...
Link to comment
Share on other sites

Точно така е!

Същото се видя и с/у Барса. Няма лидер... няма кой да ги поведе в трудни моменти.

 

Ама за това е виновен Венгер. Аз винаги съм съжалявал хората подкрепящи Арсенал. Вадят играч и веднага на пазара...

Да вземе да остави 1-2ма по "дърти"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Анри имаше потенциала да стане такъв. Това е играч, който остарява, като уиски. И сърцето му до ден днешен е на Емирейтс. Но предпочетоха парите. Вероятно в това има роля и клубната политика, но е истина, че "лидера" на отбора е на 23 години. За какъв опит можем да говорим...

Link to comment
Share on other sites

Ухааа, Ливърпул правят поредния си уникален мач.3:0 а все още има цяло второ полувреме.Ако продължат така ще стане страшно за Сити.

И един добър пример за сполучлив зимен трансфер.Анди Керъл с 2 гола....за разлика от Торес...

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул се събуждат. От това английския футбол може само да спечели. И да, наистина сполучлив трансфер. В идеалния момент се отърваха от Торес, а за негова сметка взеха двама нови прекрасни играчи.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, и Карик изведе Йайа Туре сам срещу вратаря. Мани! И тоя отбор е на полуфинал в ШЛ.

 

И кой отбор трябва да е на полуфинал в ШЛ?Че ми стана интересно?

Арсеналчето ли или отборчетата като Ливърпул или Челси? :)

Link to comment
Share on other sites

Нито един от английските бе, Ерикченце, Англия е в някаква кома в момента.

 

Добре,Ухобол,тва ми хареса. :)

Link to comment
Share on other sites

Венгер неска много селска постъпка след края на мача. Не знам кво му беше виновен Кени, че тръгна да търси от него обяснения. Много хубаво Далглиш му тегли една накрая.

А съдята беше прав и при двете дузпи.

 

П.П. Малко късно се включвам, но със коментара на Антарес в началото на страницата за странните решения на Дъвката, съм мега съгласен. Точно и затова винаги съм се чудел в крайна сметка кво точно иска от Бербо.

Link to comment
Share on other sites

П.П. Малко късно се включвам, но със коментара на Антарес в началото на страницата за странните решения на Дъвката, съм мега съгласен. Точно и затова винаги съм се чудел в крайна сметка кво точно иска от Бербо.
Предполагам, че същия въпрос си го задава и Бербо... Както сигурно преди това се е питал к'во искат от него и Бекъм и Шерингам и Солскяр и Рой Кийн и Форлан и Верон и още купища качествени играчи, които Съра е прекарал през отборите си...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...