Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League 2010-2011


Antares

Recommended Posts

Хайде, хайде.Спор няма, прекрасно изпълнение, ама чак пък гол на сезона.Берба има поне две-три такива.А да не са само те.Колко още красиви изпълнения има из висшата лига...

 

Ама,разбира се... :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Юнайтед спечели две от дербитата си с прекрасни голове. Ливърпул, Сити. Прекрасна победа, широка крачка към титлата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Започвам да наблюдавам една приятна тенденция - Уест Хем се връщат в елита. Почнаха да бият и гледам са отупали праха на Ливърпул...

Link to comment
Share on other sites

Честита, според мен заслужена победа на Челси!

 

Балона Юнайтед започва да издиша. Няма да се учудя ако на Анфийлд просто се спука. Не може с толкова посредствена игра да са първи завинаги. Според мен титлата ще е в Арсенал, ако артилеристите спрат да се дънят. В тоя мач, двете деветки спокойно могат да им дадат фанелки с номер нула - толкова показаха. Анчелоти вероятно му е наложено да пуска Торес вместо Дрогба, след като Абрамович ръсна парите за него. Уви, самия Торес се старае максимално да докаже, че не трябва да е така. Бербо... чух му два-три пъти името. Въобще - двамата показаха единствено присъствие.

Link to comment
Share on other sites

По-добре Торес и Дрогба отколкото Торес и Анелка.

 

Иначе за юнайтед... ами трагични са. И на фона на трагичната им игра ние играхме направо супер, така или иначе напоследък си връщаме формата. Примерно с Евертън супер много положение ама топчето не влиза и не влиза и накрая малшанс. И мен ме е яд, че с никаква игра са първи... (utd)

Link to comment
Share on other sites

Като цяло хубав мач стана! Изключително съм доволен от резултата!

Торес се опитва моНчето, ама.....

Видя се класата на Дрогба... как 7 минути си правеше каквото си иска в полето на Ман.

Съра явно... допусна доста грешки.

 

Ван Дер-а като се махне.... проооосто не ги виждам Ман в този си стил.

Link to comment
Share on other sites

Van Der Saint, мен ако питаш! К'во извади от мрежата тоя неЧовек не е истина. Ама то туй до лятото. А после? Ония, дето бърка лява ръка и десен крак Кушчак? Линдегард... дори и да е новия Шмайххел - ще му трябва време да стане такъв.

Дрогба... трябва да му направят Паметник на тоя човек. А ония италиански "тактик" ше го държи резерва. Просто...

Link to comment
Share on other sites

Дрогба е сърцат футболист, това което липсва на Анелка , Торес , Барбатов и т.н.

 

А за Ман Ю., някъде четох, че искали Рейна.... :D Но не знам дали е вярно.

Не виждам, как ще намерят лесно замесник на Ван-а!

Колко мачове само ги вади от калта....

 

Как мислите... Liverpool ще ги изненадат ли? Според мен, ако играят така, както играха с Челси, имат съвсем реален шанс да ги бият.

(Имам в предвид мача Челси и Ливърпул, в който Челси паднаха )

Link to comment
Share on other sites

Анфийлд е традиционен ад за Юнайтед. През годините съм гледал Ливърпул и по-слаби цялостни представяния да са имали, но точно срещу Юнайтед да се дигнат и да ги смачкат. Като привърженик на Юнайтед винаги най-много са ме плашели гостуванията на Анфийлд...

Link to comment
Share on other sites

gong.bg :

Сръбският защитник на Челси Бранислав Иванович подкрепи мениджъра на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън по повод на твърденията на шотландеца, че "сините" са спечелили дербито след дузпа, която изобщо не е трябвало да бъде свирена.

Фърги най-вероятно ще бъде наказан за коментарите си след мача към рефера Мартин Аткинсън.

Мениджърът на Юнайтед заяви, че не е имало никакво нарушение на Крис Смолинг срещу Юрий Жирков при дузпата, която в крайна сметка донесе победата на "сините" с 2:1.

Иванович обаче заяви днес: "Аз смятам, че дузпата за Челси бе доста съмнителна. Прекалено лесно я даде съдията. Трябва да призная това, след като видях повторение на ситуацията. Първоначално смятах, че има нарушение, когато Жирков падна, но след това видях, че няма такова. Ние обаче бяхме на няколко пъти в подобна ситуация през този сезон, а никой не обели и дума".

Link to comment
Share on other sites

Аз очаквам да няма много голове на Анфийлд тази седмица. Бих заложил на равенство 0:0 като най-вероятен точен резултат, защото смятам, че и двата отбора ще играят по-скоро да не загубят.

Link to comment
Share on other sites

.. и както порязаха МанЮ в последния им мач, така сега порязаха и Арсенал за да балансират нещата... Писна ми да гледам некадърни съдийски решения, това в никой друг спорт по света го няма...

Link to comment
Share on other sites

Няма думи, с които да обясня колко съм бесен. Мисля да спра да гледам футбол, докато не се намери някакъв начин за отстраняване на такива съдийски простотии. И като се сетя за изказването на Блатер по повод видео наблюдението и човешкия елемент в играта се вбесявам още повече...

 

 

fuuuuu.png

Link to comment
Share on other sites

Анфийлд е традиционен ад за Юнайтед. През годините съм гледал Ливърпул и по-слаби цялостни представяния да са имали, но точно срещу Юнайтед да се дигнат и да ги смачкат. Като привърженик на Юнайтед винаги най-много са ме плашели гостуванията на Анфийлд...
К'во ви казах :lol:
Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Арсенал правят всичко възможно да ни помогнат за титлата, но ний нали сме пичове - ни щемbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Както обикновенно Man UTD бяха трагични така, че абсолютно нищо ново от тяхна страна. Дори да приемем, че защитата им беше от резерви то в атака не се случи пак абсолютно нищо, ако изключим гредата на Барби...

Link to comment
Share on other sites

Барби може би най-се стара. Нито Шрек, нито Манго(преди контзуията) гъкнаха.

Суарез ще е следващия кошмар на МанЮ след Торес. Може и защитата да им беше от резерви, ама той се подигра по много груб начин с тях при първия гол :D

Link to comment
Share on other sites

Балона Юнайтед започва да издиша. Няма да се учудя ако на Анфийлд просто се спука.
Спука се. За мен от тук - надолу. Не ща отбор, играещ толкова вбесяващо да става шампион. Арсенал в силните си мачове имат много повече доводи за титлата и си признавам - по-приятно ми е да ги гледам техните мачове.

 

П.П. Улверхемптън ми стават все по-симпатичен и по-симпатичен отбор със абсолютната си непредсказуемост. Жалко, че не съм гледал мача им с Тотнъм.

Link to comment
Share on other sites

Ааа изпусна много.Голям мач беше.Просто вълците си бяха точно вълци.Направо ги разкъсаха Тотнъм.А даже трябваше да ги бият...ама на, съдии.И не се лъжете по резултата.3:3 нищо не значи за играта.

Манчооо, манчооо..дье са ни халфовете бря?Изобщо не беше виновна защитата за този резултат.Като разбрах, кои ще са защитници, да си призная изтръпнах, ноо се видя къде куца работата...в т.нар. халфова линия.Мнооого зле.Трябват ни халфове.Шрек трагичен както винаги, Циганина и той много зле (жалко за тежката контузия, дано оздравее бързо), а пък средата на терена няма да я коментирам.За нея просто няма какво да се каже.Съдийството също не подлежи на коментар.Няма такива грешки.Очаквах голям бой и грозни сцени.Добре че не се случиха.Чист червен картон и заточение в каторгите за минимум 12 месеца.Отвратително, а онзи нещастник Джерард как го бутна на земята.Той си беше за минимум жълта картичка.Открита прорезна рана...пффф.Съдията на сапун.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Rumbata

Като мач не беше нещо особено, с изключение на резултата.

Манчо през 1-то полувреме играха ганкиното, а през 2-то се получи най-логичното - прегазиха западните шунки.

Link to comment
Share on other sites

Иии бах маа' му, държа го сто хиляди мача титуляр и чак сега вкара два-три гола..Тц, тц, тц....Чак ме е яд...Дейба и дупката...целия сезон до момента му е провал и дедо Алекс го натиска...Иначе като мач, наистина нищо особено.....три дузпи, ала - бала..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...