Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига сезон 2010-2011


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Гатузо, Фламини...директни червени картони.Ама без да се замисля изобщо.Отделно, че още в началото останаха съмнения за преднамерена игра с ръка в наказателното на Милан.Т.е. чиста дузпа.Бати франсето смотано.Направо изпусна мача.По едно време си мислех, че търкала е в кърпа вързан.

Link to comment
Share on other sites

И в тоя ред на мисли - евала на Тотнъм, че удържаха на типично италианските провокации, държаха се мъжки и победиха. След видяното на терена - макар и миланист, в следващия мач ще симпатизирам на Тотнъм!

Link to comment
Share on other sites

Сигурно всички знаят де, но все пак:

Арсенал - Барселона 2:1

Рома - Шахтьор 2:3

Добре, че изкара Тио УолкОт, че да спечелят мача. :laughing: Хубава игра на Барса, но напълно безидейна в атака.Блокираха Меси и окапаха.Арсенал този път показаха топки.Бравос.

Тия Шахтьор, както са се засилили...кой знае.Може да са голямата изненада.

Link to comment
Share on other sites

Мен много ме израдва ония набеден за добър вратар Валдез от какъв ъгъл му го мушна Перси. Изражението му след гола - прайслес! Браво на Арсенал, но на Камп Ноу... хъх. Лично аз силно симпатизирам на артилеристите в този сблъсък.

Link to comment
Share on other sites

Перси цял мач се скъса да прави ахмащини, добре че поне успя да вкара тоя смешен гол, не и без любезното съдействие на вратарчето.

А Пеп направи превъзходни смени :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Привърженик съм и на двата отбора, все ми е тая кой ще продължи. Само не искам да има унижения :)

 

Удари във вратата: 10:0

Удари извън вратата: 7:0

Притежание на топката: 68%:32%

Фалове: 8:19

 

Победата САМО с 2 гола разлика нещо не ми дава утеха :)

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден четох, че в мачовете от последните 8 години Арсенал са първият отбор без удар към вратата на противника :X

Link to comment
Share on other sites

Ония мач малко като вица:

 

Някакъв тип с жигулата блъсва S-класа на светофар. От мерджана излизат четирима и шефа им вика:

- Е ся те разкатахме

- Е, не е честно, вие сте четирима.

- Картоф, мини от него.

- Е пак - трима на двама

- Репа, мини от него.

- Е сега ние сме повече.

- Уф, пич, махай се, ние ше се разберем...

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден четох, че в мачовете от последните 8 години Арсенал са първият отбор без удар към вратата на противника :X

Миналата година Интер бяха с по-лоши статистики ;)

Link to comment
Share on other sites

Интересно. Какво може да е по-лошо от това да нямаш удар към противниковата врата? Да имаш удар към собствената си врата? Повече от един удар даже? :)

Link to comment
Share on other sites

Според BBC -

 

Possession

Barcelona 76% Inter Milan 24%

Attempts on target

Barcelona 7 Inter Milan 0

Attempts off target

Barcelona 9 Inter Milan 0

Corners

Barcelona 9 Inter Milan 2

Fouls

Barcelona 14 Inter Milan 12

 

Possession

Barcelona 67% Arsenal 33%

Attempts on target

Barcelona 13 Arsenal 0

Attempts off target

Barcelona 6 Arsenal 0

Corners

Barcelona 5 Arsenal 2

Fouls

Barcelona 6 Arsenal 16

 

все пак това няма никакво, ама никакво значение - Интер продължиха и цяла Европа се скъса да ги хвали, а вчера например Арсенал имаха повече положения от манчестър, ама какво от това :) просто нърдът в мен се обади ;д

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Реал смаза Тотнъм и според мен чака Барса на полуфинал.

 

 

Inter Milan 2 - 5 Schalke

 

Това трябва да е най-голямата изненада досега в ШЛ ! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хах, изненада.Просто Шалке се подигра с Интер.Абсолютно превъзходство.Мисля си, че единия полуфиналист е вече ясен.

Лошо развитие за Тотнъм.Но да не забравяме, че има реванш на Уайт Харт Лейн.А там шпорите показват зъбки, и то големи.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Жалко, че всичко се реши тая седмица и реваншите стават безмислени.

Link to comment
Share on other sites

Много тъп червен картон. Може и да беше малко пресилен, ама 75 минути с човек по-малко на чужд терен... Тайно се надявах да успеят да задържат с минимален пасив, но уви. Колкото и силни да са на Уайт Харт Лейн, това все пак е Реал Мадрид и лисицата Мауриньо...Жалко, искрено се надявах Тотнъм да направят нещо повече.

Остава надеждата за тая вечер :)

Link to comment
Share on other sites

за коя дузпа говорим ? ако е там където евра го "спря" си беше чиста игра за топката нямаше никва дузпа.

мача не беше особено интересен нито 1 от двата отбора не блесна с игра , дори да не съм им привърженик Челси май играха по-добре.

 

Относно Барса , няма кво да се коментира - просто играят най-добрият футбол. Тая година не виждам кой ще ги спре. :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...