Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига сезон 2010-2011


Stenli

Recommended Posts

Говорех за ситуацията с Евра, да. Рамирез първи игра с топката и я поведе, а интервенцията на Евра беше закъсняла. Въобще... Евра последно време започва да показва колебание и ще му е все по-трудно да се пребори за титулярното си място с Фабио. Малкото грахче тоя мач хич го нямаше. Просто липсваше на терена. Бербо ми се струва, че по-добре би се вписал в този мач, но... нали бихме :D Валенсия се справи учудващо (за мен) добре на псота десен бек. Браво, за което. Дано малката оса Рафаел да е добре. Гигс... к'во да кажа за тоя човек. Пак се сещам за думите на един коментатор - това е футболист, способен да унижава бекове на годините на децата му...Отново феноменален Ван дер Саар, ония удар с глава на Торес просто не знам как го изкара. Въобще... тоя човек трябва да му сложат паметник редом със Шмайхел. 99-та, когато направиха неочакван требъл тогава Шмайхел беше обявил пенсионирането си и ги носеше на гърба си. Няма да се учудя (много) ако историята се повтори.

 

А за Барса... мисля си, че единствените, които могат да ги спрат са Юнайтед, Челси (с късмет, обективно съдийство и Меси да няма ден) и Мауриньо, ако извади някой заек от шапката си. Реал - Барса би бил интересен полуфинал, но си мисля, че Гуардиола е неспираем.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Ако Барса иде на финал, а това според мен няма да стане, защото Реал въобще не са за подценяване, то те 100% ще отпаднат от Ман/Челси!

Това ако не ги подкрепят ( Барса ) както обикновенно съдиите!!!

 

Реално остана един мач за гледане. Другите са без никаква според мен интрига!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че Реал ще са крайно мотивирани за този полуфинал, така че едно отпадане на Барса ще е напълно очаквано. Главната заплаха за титла на каталунците са имено Реал. Относно финала очаквам победа за испанския отбор (без значение кой ще е), всъщност очаквам не просто победа, а убедителна победа. Просто в момента испанският футбол е много класи над английския:tongue

Link to comment
Share on other sites

Ако Барса иде на финал, а това според мен няма да стане, защото Реал въобще не са за подценяване, то те 100% ще отпаднат от Ман/Челси!

Това ако не ги подкрепят ( Барса ) както обикновенно съдиите!!!

Барса 100% ще отпадне от Ман/Челси?? Ти изобщо знаеш ли какво пишеш? Барса могат да отпаднат единствено ако сами направят някоя глупост или просто нямат късмет. Ако играят както могат ще бият с 5 гола и Реал, което няма да им е за първи път

Link to comment
Share on other sites

Барса 100% ще отпадне от Ман/Челси?? Ти изобщо знаеш ли какво пишеш? Барса могат да отпаднат единствено ако сами направят някоя глупост или просто нямат късмет. Ако играят както могат ще бият с 5 гола и Реал, което няма да им е за първи път

 

 

Ти пък знаеш ли ?! :laughing:

Ти правиш някакви измислени прогнози, както и аз! Така че по спокойно....

Link to comment
Share on other sites

Барса взеха титлата в Испания този сезон. Осем точки...рабоата е ясна.

 

За мое съжеление Реал ще отпаднат от Барса на полуфинала. Макар, че Моуриньо и с по-слаби отбори е печелил ШЛ. Мисля, обаче Барса са фаворити.

 

Дано поне Каталунците клекнат за купата на краля. Ако спечелят ШЛ и титлата, поне купата да вземе Реал.

 

Поне едно е ясно, ще има 4 Ел Класикос в период от 20 дни.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ем... Не можах да гледам мача Интер - Шалке, вярно е, че този Интер не е онзи Интер на Мауриньо, но снощи, немския отбор игра като лапетии на махленски мач срещу големите. Спек, без особени идеи и видимо респектирани от съперника си. Сам Гигс можеше да вкара 2-3 гола, но направи учудващи за него пропуски. Просто Юнайтед ги надиграха по всички параграфи. И ако Шалке не направят някакъв нов милански подвиг - Юнайтед ще е отново на финал.

Link to comment
Share on other sites

Нз кой им е тренера на тия момчета от Шалке ама поведението в края на мача им беше обидно за шампионска лига. Несериозно беше просто. Манчо що годе добре игра.

Link to comment
Share on other sites

Ако Моуриньо можеше да пусне 10 защитника дали би го направилwacko.gif

 

 

положения за гол:

Барса 2 - 2 Реал

 

 

добре, и съдията почна да свири за Реал. Суперско!

Link to comment
Share on other sites

добре, и съдията почна да свири за Реал. Суперско!

Искаш да кажеш за Барса, нали?

 

Червен картон на Пепе - за какво? Съдийски отбор. Аман от подаръци!

Link to comment
Share on other sites

Червен картон на Пепе - за какво? Съдийски отбор. Аман от подаръци!

А награда ли трябваше да му се даде на Пепе? За какво ли, ми ако искаш ела да те изритам аз така да видиш как се чупят крака wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

А награда ли трябваше да му се даде на Пепе? За какво ли, ми ако искаш ела да те изритам аз така да видиш как се чупят крака wacko.gif

Глупости ми говориш! Тия ш*бани балерини правят пироет само като ги докоснеш. И Педро и Пуйол и Вия. Наказанието е жълт картон, макс.

Има ли мач с Барса има и червен картон за противниковия отбор. От три мача с Реал, два завършват с 10. Помня финала Арсенал - Барса. Миналата година Интер - Барса. СЪДИЙСКИ ОТБОР!

 

Точно Пепе, който пазаше Меси, който случайно вкара.

 

Видя се на финала за Купата с 11 души кво направиха Барса, дори след гола на Роналдо не успяха нищо да направят.

 

Оп, виждам 0:2. Честит финал!

 

И да почерпите съдията !

Link to comment
Share on other sites

Сукача, както винаги напълно безпристрастен lol.gif

 

как "влюбено" говори за Барса и Меси не е истина ^^

 

btw... на Реал да гледам 3-4 мача на година и в половината от тях Пепе го гонят... баси ботаpunk.gif

 

 

 

 

само FC BAYERN MUNCHEN excl.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...