Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

Nqkoi da znae kak se minava edna mislq!Tq e slednata!Trqbva da sledq edin vlak bez da pravq ni6tu!Posle slisa nqkav i mi dava nqkav report da napravq ne moa zacepa kvo to4no!I ne6tu koeto se palni!Pi4a e oblechen v 4erno i nz kvo da pravq kato slezne ot vlaka pls help me :)!Misiqta e ot C vav vtorata 4ast kadeto ti otkriva na igrata vtroriq grad ili kakto e tam :)!

 

Виж ся..значи тоя като слезне трябва да го дебнеш да го преследваш но от разстояние..до като не види 1 друг и се събират на кея..и там трябва да ги убиеш просто гледаш да не ти се пълни метъра щото прецаква мисията.Успех :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
Виж ся..значи тоя като слезне трябва да го дебнеш да го преследваш но от разстояние..до като не види 1 друг и се събират на кея..и там трябва да ги убиеш просто гледаш да не ти се пълни метъра щото прецаква мисията.Успех  :bgrin:

 

Mnogo 10x :)!

Link to comment
Share on other sites

a kak se minawa onaq misiq deto trqbwa da hodish pri voenite da otkradnesh helicoptera stoto ne moga da gi iztrepq tam

 

P.S:tazi misiq e minah no sled twa nz kwo trqbwa da prawq stoto nisto ne mi pokazwa

Link to comment
Share on other sites

a kak se minawa onaq misiq deto trqbwa da hodish pri voenite da otkradnesh helicoptera stoto ne moga da gi iztrepq tam

 

P.S:tazi misiq e minah no sled twa nz kwo trqbwa da prawq stoto nisto ne mi pokazwa

 

Взимаш хеликоптер, скачаш над тоя хеликоптер, убиваш ги тия дето са там, унищожаваш и двата хеликоптера които ще дойдат с роторната картечница и се качваш на хеликоптера с магнита. отиваш, взимаш камиона от паркинга на картата, караш го до другото място на картата и мисията свършва.

Link to comment
Share on other sites

Взимаш хеликоптер, скачаш над тоя хеликоптер, убиваш ги тия дето са там, унищожаваш и двата хеликоптера които ще дойдат с роторната картечница и се качваш на хеликоптера с магнита. отиваш, взимаш камиона от паркинга на картата, караш го до другото място на картата и мисията свършва.

tazi q minah,no sq imam drug problem,zna4i sled kato napravih misite s gang war ,mi dawa nqkwa druga misiq da zema nqkuf moi 4owek i posle nz kwo da prawq(nisto ne mi dawa i horata se darjat mnogo strano karadat tv-ta a 4engetata nisto ne prawqt daje i zwezdi4ki ne mi izlizat)

Link to comment
Share on other sites

tazi q minah,no sq imam drug problem,zna4i sled kato napravih misite s gang war ,mi dawa nqkwa druga misiq da zema nqkuf moi 4owek i posle nz kwo da prawq(nisto ne mi dawa i horata se darjat mnogo strano karadat tv-ta a 4engetata nisto ne prawqt daje i zwezdi4ki ne mi izlizat)

 

Никаква идея нямам за какво говориш.

Link to comment
Share on other sites

zna4i letqh do nqkuf zimen grad tam trepah nqkwi kitaiizi,sled towa otrepah oniq v sutidioto,napravih misiite i tam,posle zimam brata na CJ i trqbwa da prawq gang war minwam go i twa i posle ima edna misiq mi pishe (recruit gang members of grove strett nesto takowa i nz kwo da prawq,a okolo men e nqkakuf haus postoqno gurmi nesto i 4engetata kato gi trepq vuobste ne me zaka4at

Link to comment
Share on other sites

zna4i letqh do nqkuf zimen grad tam trepah nqkwi kitaiizi,sled towa otrepah oniq v sutidioto,napravih misiite i tam,posle zimam brata na CJ i trqbwa da prawq gang war minwam go i twa i posle ima edna misiq mi pishe (recruit gang members of grove strett nesto takowa i nz kwo da prawq,a okolo men e nqkakuf haus postoqno gurmi nesto i 4engetata kato gi trepq vuobste ne me zaka4at

 

е не мога да ти помогна. аз съм я зарязал на мисията в която трябва да завземам квартали.

Link to comment
Share on other sites

Zna4i miro predpolagam tova e kogato stavashe bunta v grada. Vsi4ki se strelqt... ami trqbva da zavzemesh kvartala v koito ti e kashtata..tazi glavnata. Mislq, 4e tova beshe celta. Posle se zavzemashe oshte nqkav kvartal i taka.

Link to comment
Share on other sites

значи аз имам проблем с една мисия в лос сантос.значи мисията ми я дава Ryder.значи отивам с него да трепем едни за да ми провери бронята или нещо такова след като ги истрепваме аз се качвам на един влак а Ryder е отзад и го кара една кола.на мен ми дава един мерник и един метър дето пише power.та като се прицеля с мерника и го натисна хвърлям някви кашони.пропуснах да кажа че мисията е за време.та които знае как се минава проклетата мисия нека каже!!!

Link to comment
Share on other sites

значи аз имам проблем с една мисия в лос сантос.значи мисията ми я дава Ryder.значи отивам с него да трепем едни за да ми провери бронята или нещо такова след като ги истрепваме аз се качвам на един влак а Ryder е отзад и го кара една кола.на мен ми дава един мерник и един метър дето пише power.та като се  прицеля с мерника и го натисна хвърлям някви кашони.пропуснах да кажа че мисията е за време.та които знае как се минава проклетата мисия нека каже!!!

 

Vzima6 ka6on i go hvurlia6 kum Ryder.

Link to comment
Share on other sites

Здарвейте искам да попитам нещо.Свалих си играта и я инсталирах успешно,но сега искам да я сваля на дискове за да я инсталирам на един приятел.Обаче ISOто е 4GB,а такъв голям диск нямам.Знам,че по принцип играта е на 5 диска,но как да разделя това ISO на 5 отделни диска?Не знам дали подобен въпрос е дискутиран,но нямам време да търся.Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Здарвейте искам да попитам нещо.Свалих си играта и я инсталирах успешно,но сега искам да я сваля на дискове за да я инсталирам на един прияВел.Обаче ISOто е 4GB,а такъв голям диск нямам.Знам,че по принцип играта е на 5 диска,но как да разделя това ISO на 5 отделни диска?Не знам дали подобен въпрос е дискутиран,но нямам време да търся.Благодаря предварително!

 

Igrata e na 1 DVD.

Link to comment
Share on other sites

Igrata e na 1 DVD.

Значи може да се свали на диск само с DVD писачка,така ли?В смисъл аз с моята CD писачка не мога да направя нищо по въпроса?Освен да я дръпна от вареза и да я инсталирам с DAEMON TOOLS.Което ще ми отнеме 2-3 дни!! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Значи може да се свали на диск само с DVD писачка,така ли?В смисъл аз с моята CD писачка не мога да направя нищо по въпроса?Освен да я дръпна от вареза и да я инсталирам с DAEMON TOOLS.Което ще ми отнеме 2-3 дни!! :blink:

 

Може да я разделиш ако архивираш цеия файл от 4ГБ на няколко файла по 700МБ и всеки от тея файлове качиш на отделен диск. друг начин няма.

Link to comment
Share on other sites

Може да я разделиш ако архивираш цеия файл от 4ГБ на няколко файла по 700МБ и всеки от тея файлове качиш на отделен диск. друг начин няма.

Добре ще ги архивирам,но ще се получат rar фаилове.А намен ми трябват ISO за да ги кача на диск?Как да стане това?
Link to comment
Share on other sites

Добре ще ги архивирам,но ще се получат rar фаилове.А намен ми трябват ISO за да ги кача на диск?Как да стане това?

 

е не можеш ли да качиш rar на диск? къде е проблема? в ISO-та не можеш да го направиш както и да въртиш.

Link to comment
Share on other sites

е не можеш ли да качиш rar на диск? къде е проблема? в ISO-та не можеш да го направиш както и да въртиш.

Ами не знам,сигурно аз не мога да го направя,но като почна да правя диска с Nero и като дам Burn image вообще не ми се показват RAR фаиловете!!CUE да,ISO също,но RAR фаилове не става!! :confused
Link to comment
Share on other sites

Ами не знам,сигурно аз не мога да го направя,но като почна да правя диска с Nero и като дам Burn image вообще не ми се показват RAR фаиловете!!CUE да,ISO също,но RAR фаилове не става!! :confused

 

a защо трябва да даваш Burn Image след като няма Image? даваш си обикновено data cd и си записваш rar-a.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...