Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

http://www.gta-downloads.com/pafiledb.php?...ownload&id=4011

 

Сваляш това и го extract-ваш в My Documents -> GTA San Andreas User Files

Получаваш 100% завършена игра със всичките му екстри.

 

Внимавай, защото ще ти презапише твоя собствен save на първия слот.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

за ps2 се появи нова игра от поредицата GTA-liberty city stories

Link to comment
Share on other sites

за ps2 се появи нова игра от поредицата GTA-liberty city stories

Всъщност я има от доста време, но за PSP. Тая за PS2 я свалих, но естествено не ми тръгна.

Link to comment
Share on other sites

Ше я пробвам утре,чух че имало няколко много забавни мисии.Базирана е на gta3..

Link to comment
Share on other sites

Ше я пробвам утре,чух че имало няколко много забавни мисии.Базирана е на gta3..

Пожелавам ти да ти тръгне. Аз до сега не съм подкарвал игра за PS2. Само за PS1. А скоро ще излиза Vice City Stories, на която ние с PCта отново няма да може да се нарадваме. Или поне не по нормален начин.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз на ps2 ще я играя бе,даже ся я записвам dvd-то.Ти пък незнаеш ли че няма действащи емулатори за ps2 къв е смисала изобщо да пробваш на пц

Link to comment
Share on other sites

Ми аз на ps2 ще я играя бе,даже ся я записвам dvd-то.Ти пък незнаеш ли че няма действащи емулатори за ps2 къв е смисала изобщо да пробваш на пц

Чувал съм го, ама например в арената съм виждал коментари, че играят разни игри за PS2 на PC. Затова не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Хаха...ония дебили от арената са мегазле.Във всеки торент на ps2 игра питат за емулатори или дали ше излиза за пц,а най-наглите пък твърдят че вече играят с емулатор :D

Link to comment
Share on other sites

Днес я пуснах колкото да я видя ква е.Графиката е много зле,защото ps2 версията си е порт от psp което е преносима конзола...За psp може да е яко да седнеш на някоя пейка и да я цъкнеш,ама да седнеш с джойстик в ръка и да играеш толква грозна игра е абсурдно.

Не се дразнете ,че я няма за pc,нищо особено не е.

Link to comment
Share on other sites

Днес я пуснах колкото да я видя ква е.Графиката е много зле,защото ps2 версията си е порт от psp което е преносима конзола...За psp може да е яко да седнеш на някоя пейка и да я цъкнеш,ама да седнеш с джойстик в ръка и да играеш толква грозна игра е абсурдно.

Не се дразнете ,че я няма за pc,нищо особено не е.

Ами да. Графиката е гадна, ама е малко по-добре от тази за PSP и се доближава до тази на GTA3. Въпреки това ако имах възможност бих я изцъкал, защото ще ми адски интересно да се върна отново в Либърти сити, но със нови мисии и доста допълнения.

Още пвече ме е яд, че са премахнали града от San Andreas. Първоначално е било замислено да има мисия, в която гониш някой си из Либърти сити, за да го убиеш (не става въпрос за тази в ресторанта), но е премахната за да не се намалят продажбите на Liberty City Stories. Всъщност някой успявал ли е да стигне до града. Аз се мъчих, свалях някви клипчета, описания, но не успях. Ето един от начините. То не, че е кой знае какво дори да стигнеш (на много малка част от града земята е твърда), но пак ми е интересно.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zdraveite,

Iskam da pitam neshto.Stigam do edna misia kadeto triabva da otida i da vzema trima choveka ot Unity Station.Otivam na garata i stigam do tezi trimata, no nishto ne stava.Kogato ubia niakoi ot tiah misiata svarshva.Inache ne znam kak da se prisaediniat kam men.Niakoi moje li da pomogne?

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite,

Iskam da pitam neshto.Stigam do edna misia kadeto triabva da otida i da vzema trima choveka ot Unity Station.Otivam na garata i stigam do tezi trimata, no nishto ne stava.Kogato ubia niakoi ot tiah misiata svarshva.Inache ne znam kak da se prisaediniat kam men.Niakoi moje li da pomogne?

Мерника към тях се едно ше ги стреляш..ама прицелване..и после G и те ше се навият.."Let's roll homie.." "Grove street for ever " а у некфи такива и тряя се качат :)

Link to comment
Share on other sites

Между другото оказа се че playstation 2 версията има двойна.На много места на картата където има иконка за 2ма човека те пита искаш ли да включиш втори.И голяма лудница е,вървите заедно трепете...

Единствените ограничения са че не може да се отдалечавате много един от друг и не може да се качвате на различни превозни средства .можете да се качите на една кола и единиа да кара другия да стреля(само с автомат става).

http://gtadomain.gtagaming.com/index.php?id=sanan/2pmap

ето я картата с местата за двойна.на повечето места ви възлага няква кратка мисия за двама.на мястото където пише F4 (на картата горе в ляво) е неограничено време двойна

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ima 1 fint. nali znaete 4e na 1 misiq ima 1 ama OGROMEN samolet deto idva na leti6teto v pustinqta s 2 jeep-a? toq samolet se kazva ANDROMADA. ama go nqma v igrata. na4i ima edna programka deto vkarva nqkolko dopylnitelni prevozni sredstva, vkliu4itelno ANDROMADA-ta, ama ne e mode. kazva se ARMAX. Ako nqkoi moje da q ka4i 6te sym mu blagodaren MNOO...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...