Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

E sha 4upq PC-to mnoo se nervq na edna misiq nz kak da e mina!Zna4i trqq da zema priqtelq sestrata na SJ i posle da snimam nqkav snimam snimam i mission failed nqkoi da helppne ?

:blowup:

Ми това е на едно кафе , качваш се на покрива и трябва да им снимаш лицата на въпросните господа. Първите 2 ма са точно срещу теб на паркинга, идват един след друг , а другите 2ма или един, нямам спомени точно паркират в дясно на улицата. Идеята е да им хванеш лицата :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
Някой ще ми каже ли как се качва мотокара в камиона и какво трябва да се направи при подскачането на колите.Още в началото са и двете мисии

мотокара не се качва в камиона, а само товара и това става с 2 и 8 на нум пада, ако не се лъжа така беше, но то ти го пише. При подскачането гледаш каква стрелка се задава и като влезне в кръгчето натискаш тази посока примерно ако ти идва стрелка надолу като е в кръгчето натискаш S .

Link to comment
Share on other sites

добре, значи сега е момента да спомена че играя играта без звук. тва е защото компютъра ми е слабичък и като има звук се натоварва много и е невъзможно да се играе, а като няма звукови ефекти почти не лагва. така че няма как да усетя ритъма  :blink:

 

 

Честно казано, докато се пробвах тази мися, въобще не съм обръщал внимание на звука, даже понякога и го изключвах, за да не ми пречи. Цялата работа е някак да влезеш в ритъма на кръгчетата със стрелки и да направиш известно количество поредни попадения, които ти дават максимален брой точки. Дали ще го направиш с музиката, или с наблюдателност и уцелване на точния момент е друг въпрос. Аз първия път много се измъчих с танцуването, сега като преигравам играта я минах мисията от първия път и направих близо 4000 точки и аз не знам как. :)

Link to comment
Share on other sites

niakoi ako iska da mu kaja kak da si opravi refresh rate-a ot 60 hz na pove4e za Nvidia  da mi pishe na private message i shte mu kaja

A za6to prosto ne napi6e6 v tazi temq !?

ne samo 4e 6te si spesti6 vreme da otgovarq6 na seki s PM , mai nie 6te si spestim vreme da ti pi6em PM.

 

( s vsqko natiskane na klaviatyrata i se skysqva jivata , a klaviaturata struva pari

gubim vreme ( vremeto e net ) da pi6em pm i posle da 4akame otgovor a neta e pari .... sry nz zakvo go pi6a tva )

Link to comment
Share on other sites

Кофти проблеми имам с тая игрица значи.Сега си я инсталирах и много се ядосах.

Проблема е следния(всъщност са два)

1. постоянно ми е натиснаст клажиша за наляво и като вървя направо CJ постоянно ми завива наляво.Контрирам с десния бутон, но сега пък не мога да завивам на дясно(ляво и дясно едновременно натиснати се неутрализират).Супер гавра :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 и нищо не мога да направя.Ако някой е срещал подобен проблем моля да сподели за разрешаването му. :confused

 

2.Играта ми насича :excl: :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 .Направо не мога да повярвам при мойта конф.: Celleron 1.7; 512 DDR;FX 5900XT.При тая посредсвена графика е просто немислимо.Или айде, не е посредствена ама аз много съм се разглезил явно от Халф Лифе и НФС.Иде ми да си хвърля компа

 

10х предварително на отзовалите се

 

ПП: Бързам да отговоря на тези, които ще кажат че конф. ми е нищо повече от щайга: Ами момчета не сме всички толкова богати, че да даваме по 1000$ за компютър(този е купуван преди 3 год, без видеото).И само като допълнение ще кажа, че на него съм играл игри като DOOM III, Half-Life 2 i NFSU2 на висока графика(само на НL не ми беше на мах), без проблеми.Така че, мойте уважения, но при тази графика(800х600х32(то няма повече де?!)и детаили на high) е просто смешно да ми насича.Толкова по зле за Rockstar games - направили са я прекалено тежка.

Link to comment
Share on other sites

2.Играта ми насича :excl:  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1 .Направо не мога да повярвам при мойта конф.: Celleron 1.7; 512 DDR;FX 5900XT.При тая посредсвена графика е просто немислимо.Или айде, не е посредствена ама аз много съм се разглезил явно от Халф Лифе и НФС.Иде ми да си хвърля компа

 

10х предварително на отзовалите се

 

ПП: Бързам да отговоря на тези, които ще кажат че конф. ми е нищо повече от щайга: Ами момчета не сме всички толкова богати, че да даваме по 1000$ за компютър(този е купуван преди 3 год, без видеото).И само като допълнение ще кажа, че на него съм играл игри като DOOM III, Half-Life 2 i NFSU2 на висока графика(само на НL не ми беше на мах), без проблеми.Така че, мойте уважения, но при тази графика(800х600х32(то няма повече де?!)и детаили на high) е просто смешно да ми насича.Толкова по зле за Rockstar games - направили са я прекалено тежка.

Бъди малко по-скромен де. Не е учудващо, че ти насича. На моя процесор (вярно, че картата ми е по-слаба и имам по-малко РАМ) играя на 640х480 на low details, за да не ми насича, а какво остава за Целерон.

Link to comment
Share on other sites

ПП: Бързам да отговоря на тези, които ще кажат че конф. ми е нищо повече от щайга: Ами момчета не сме всички толкова богати, че да даваме по 1000$ за компютър(този е купуван преди 3 год, без видеото).И само като допълнение ще кажа, че на него съм играл игри като DOOM III, Half-Life 2 i NFSU2 на висока графика(само на НL не ми беше на мах), без проблеми.Така че, мойте уважения, но при тази графика(800х600х32(то няма повече де?!)и детаили на high) е просто смешно да ми насича.Толкова по зле за Rockstar games - направили са я прекалено тежка.

 

Така нещата седят по следния начин. На мойта машина на 800x600x32 very high 20 до 22 fps. , 800x600x32 high 23 do 25 fps. , 970 и нещо си на еди що си x 32 на high 18 до 22 fps. Дали било зле за тях или не, това е реалноста, а пък и никой не те кара да я играеш в крайна сметка.

 

По въпроса за бутона това ми се е случвало на други игри. Получавало се е при превключване джойстик, клавиатура. Така че погледни да не си активирал джойстик :D

Link to comment
Share on other sites

dneska napravo se razmazah vzeh 29 sprays... bqha mi 39, a sega sa 68...

No vi kazvam 4e pregledah vsqka uli4ka v toq proklet grad i kEde li ne sa nabutani drugite. Slu4aino namerih edin na 2-q etaj na nqkkakva zgrada, drug puk nali znaete 4e vurhu avtomivkite ima edni tabeli - i tam ima6e edno - drugo puk na magistralata okolo leti6teto na vurha na tunela se krie6e...

Lesnoto be6e, 4e imah jetpack :)

EDIT: ama za drugite 32 sprays :bgrin: - mai 6te izpolzvam tam onaq karta kudeto sa napisani kude sa vsi4kite

 

BTW minah vsi4kite 12 misii na lineikata - nakraq dava max health(kruvta ti stava do dupka)

I vsi4kite 50 misii na taksito(moje da ne sa minavat posledovatelno) i sega vsi4ki taksita imat nitro :P

aaa i misiite s vlaka gi minah... - na vlaka sa 2 misii, kato na vsqka misiqq trqq da spre6 na 5 gari i nakraq ti dava $50,000

sigurno esenta 6te uspeq da mina igrata na 100% :bgrin:

eto gi i 100% checklist Tuk

Link to comment
Share on other sites

dneska napravo se razmazah vzeh 29 sprays... bqha mi 39, a sega sa 68...

No  vi kazvam 4e pregledah vsqka uli4ka v toq proklet grad i kude li ne sa nabutani drugite. Slu4aino namerih edin na 2-q etaj na nqkkakva zgrada, drug puk nali znaete 4e vurhu avtomivkite ima edni tabeli - i tam ima6e edno - drugo puk na magistralata okolo leti6teto na vurha na tunela se krie6e...

Lesnoto be6e, 4e imah jetpack  :)

BTW minah vsi4kite 12 misii na lineikata i vsi4kite 50(moje da ne sa minavat posledovatelno tezi na taksito) na taksito i seg vsi4ki taksita imat nitro  :P 

aaa i misiite s vlaka gi minah...

sigurno esenta 6te uspeq da mina igrata na 100%  :bgrin:

Е какво става като минеш всичките мисии с линейката и влака? :confused

Link to comment
Share on other sites

BTW minah vsi4kite 12 misii na lineikata - nakraq dava max health(kruvta ti stava do dupka)

I vsi4kite 50 misii na taksito(moje da ne sa minavat posledovatelno) i sega vsi4ki taksita imat nitro  :P 

aaa i misiite s vlaka gi minah... - na vlaka sa 2 misii, kato na vsqka misiqq trqq da spre6 na 5 gari i nakraq ti dava $50,000

sigurno esenta 6te uspeq da mina igrata na 100%  :bgrin:

eto gi i 100% checklist Tuk

Аз преди една седмица минах 15-тина мисии на линейката.

Сега, ако започна да ги минавам пак, ще ми остават ли 35 или всичко наново ?

 

Някой минавал ли е мисиите на полицаите ?

Link to comment
Share on other sites

Аз преди една седмица минах 15-тина мисии на линейката.

Сега, ако започна да ги минавам пак, ще ми остават ли 35 или всичко наново ?

 

Някой минавал ли е мисиите на полицаите ?

 

Значи с линейката кофтито е , че трябва да ги минеш последователно . Тоест хващаш линейката и не слизаш докато не ги минеш всичките . После ти дава 150% кръв или нещо от сорта . На полицаите като минеш мисиите ти дава 150% броня (тоест винаги като си купиш броня и е по-яка) . А пък като минеш всички своднически мисии , като :hump: пичките и не ти взима , ами ти дава пари :lol: .

Link to comment
Share on other sites

.....После ти дава 150% кръв или нещо от сорта . На полицаите като минеш мисиите  ти дава 150% броня .....

Samo da dobavq kato mine6 pojarnikarskite misii kazvat 4e ne ti vzima kryv kato gori6 , az vse o6te ne sym se hva6tal da gi minavam i nz.

Link to comment
Share on other sites

ooo ne kakva kola si napravih ama ne znam kak da q pokaja tuk...

Zna4i vuv san fierro ima edin garaj za modvane na koli i vzeh edin JESTER(namira se v edna uli4ka zad tozi garaj) i tozi jester sega prili4a na kola ot The Fast And The Furious

 

vas90 - lineikaa ima 12 misii samo, a ako govori6 za taksito - moje6 da minava6 po kolkoloto si misii iska6 ama ob6tiq broi da stane 50 i si gotov.

Link to comment
Share on other sites

Пробвайте да минете всичките мисии с доставките с камионите - последната ще ви скъса нервите

Link to comment
Share on other sites

Na nqkoi zanimava li mu se da mi mini onaq misiq na kazinoto Kaligula, kadeto trqbva da vzeme6 edin samolet, i posle s nego da otide6 nad edin patni4eski.Ne moga da e mina, mnogo mi e trudna :( Molq vi se, help! Samo mi kajete kade se namirat save-ovete.

Link to comment
Share on other sites

Na nqkoi zanimava li mu se da mi mini onaq misiq na kazinoto Kaligula, kadeto trqbva da vzeme6 edin samolet, i posle s nego da otide6 nad edin patni4eski.Ne moga da e mina, mnogo mi e trudna :( Molq vi se, help! Samo mi kajete kade se namirat save-ovete.

mi ok 6te se opitam da ti q mina ama i na men mi be6e malko trudna...

dai mi sava ti...namira se v my documents/GtA SA user files .. i tam ima 8 faila izberi tam koito ti trqbva i mi go prati na po6tata : dshadow@mail.bg

BTW napravih nqkakuv lud skok ot planina s mountain bike i napravih 2125* - gradusa zavurtane i ocelqh... koito iska moga da mu dam replay <- slaga se pri save-ovete v My Documents i se puska s F3 po vreme na igra

EDIT: replay-a e mn gotin iskaite go de :(

P.S. eto q kolata za koqto govoreh 4e e kato ot The Fast and The Furious

1.JPG

Link to comment
Share on other sites

може да ви се стори смешен въпрос но да питам

каде точно се намира полицейското управление в Лос Сантос

zna4i otiva6 nqkyde v grada i save

posle pravi6 nqkva glupost da te podgoni policiqta , ka4va6 se v kola i 4aka6 nqkoq typa kuka da te arestuva.

Poqvqva6 se pred policeiskoto , zapomnq6 kade e, Load Game.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...