Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
БАУ  :blink:

 

Добра графика...дано си заслужава чакането...цяла година!

 

Но пък все пак е Гранд Тефт Ауто  :love

Доста повече ще трябва да чакаме докато ни огрее и нас.Първо не ми се вярва да спазят срока,а дори и да го спазят ще излезне първо за Play Station(както всички части на играта до сега).така че минимум 2 години според мен.

Link to comment
Share on other sites

Доста повече ще трябва да чакаме докато ни огрее и нас.Първо не ми се вярва да спазят срока,а дори и да го спазят ще излезне първо за Play Station(както всички части на играта до сега).така че минимум 2 години според мен.

Абе то уж винаги се чака по много , ама след като излезе на play station доста бързо илиза и за РС :thumbs-up:

-------------

Май т'ва хич не е по темата и по-добре да спрем да SPAM-им :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

iskah da popitam otnosno problem koito mi iznikna naposledyk v igrata - kogato primerno izlizam s denise ili na oniq mexikaneca brat4edkata kato mina nqkoq misiq i trqbva da izchakam filmche ot igrata da svyrshi za da prodylja, madamata pravi neshto neochakvano, kato naprimer v misiqta s kradenite kamioni s meksikankata kogato zakaram kamiona na opredeleniq location i izlezem, sled kato si poprikazvat s dyrtiq mexikankata go ubiva s pushka i sled tova sedi i gleda typo. koeto fakticheski pravi klipcheto bezkrajno i nemoga da mina misiqta. predpolagah che e ot nqkoi bezobiden cheat koito sym napisal no kogato minah misiqta i bez cheat se poluchi syshtoto. kakvo da pravq? nqkoi ima li podoben problem i znaete li kak da go predotvratq.

blagodarq predvarielno.

Link to comment
Share on other sites

И аз така. А ако си ъпдейтна играта изобщо ще мога ли да я подкарам (без да слагам стария крак)? И ако може ще върви ли без диск?

Еми да ти кажа бях е упдеитнал и ми трагна без да слагам ни6ту...мисля че и без диск...Тряя да инсталвам пак да видя как беше за да ти кажа...Ся не си спомням мноо ясно как амаааа ставаше!

 

http://gamecopyworld.com/

В тоя саит излизат пачове СД-Кеиове и Кракове наи-напред...Парво излизат там...Провери :)!

Link to comment
Share on other sites

Еми да ти кажа бях е упдеитнал и ми трагна без да слагам ни6ту...мисля че и без диск...Тряя да инсталвам пак да видя как беше за да ти кажа...Ся не си спомням мноо ясно как амаааа ставаше!

 

http://gamecopyworld.com/

В тоя саит излизат пачове СД-Кеиове и Кракове наи-напред...Парво излизат там...Провери :)!

Е, ся не се занимавай да инсталираш наново. Аз ще проверя.

Link to comment
Share on other sites

Тая версия е най-тъпата която съм виждал на GTA , ми та тя GTA2 мисля 4е е по-яка.Просто графиката не ми харесва много . Не е направена интересна като Vice city.Например миналата версия е 100-пъти по яка от тая.Тва е мое мнение :excl:

Link to comment
Share on other sites

Не е направена интересна като Vice city.Например миналата версия е 100-пъти по яка от тая.Тва е мое мнение :excl:

Дай пример де,умнико!

Link to comment
Share on other sites

графиката не ми харесва много . Не е направена интересна като Vice city.Например миналата версия е 100-пъти по яка от тая.Тва е мое мнение :excl:

 

И кажи с какво Vice city е по-добра от Сан Андреас.И в поредица като ГТА не се залага на графиката,а на геймплея.

Link to comment
Share on other sites

И кажи с какво Vice city е по-добра от Сан Андреас.И в поредица като ГТА не се залага на графиката,а на геймплея.

Пича май не е много наясно с поредицата щом казва че GTA 2 е по добра от San Andreas.Пък и да кажеш че графиката на Vice City е по-добра от тази на San Andreas е просто за :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Абе мааму стара от една година се мъча на една мисия и не мога да я мина.Умолявам ви някой който още не е изтрил играта и има желание да ми помогне да се обади.Става въпрос за една мисия в която тряаа да

следа една мацка до един секс шоп.После тряаа да се преоблеша с някви фетиш дрешки :woot и пак тряаа да е следа.После тряаа да утрепа един преди да влезне в къщата й.Като го убия аз тряаа да влезна и така почваме някви секс игри :laughing: .Следва най-трудното-трябва да я шибам по гъза.Мамка му стара посоянно се издънвам.Там помпа shift и пак нищо гати.Много съм зле.

Ако знаете някав начин за минаване обадете се че ша изкуфея или пък да пратя на някой сейф.

Оф...Мерси преварително.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...