Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

Може ли някой да ми даде линк за оня пач, който показва скоростта, с която се движиш, че не ми се преравят 84 страници. Айде мерси :D .

По принцип аз го бях теглил от тук ама сега нещо небачка.

 

Между другото в тоя гараж най-много ме кефи как се тунингова Nissan Skyline (забравих как е в играта) и онова комбито също ме кефи как изглежда,ама иначе е тъпичко като възможности :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
Между другото в тоя гараж най-много ме кефи как се тунингова Nissan Skyline (забравих как е в играта) и онова комбито също ме кефи как изглежда,ама иначе е тъпичко като възможности :)

Афе сички са си якички(с изключение на кабриолета на 2 етаж де :P ).Иначе някой може ли да ми покаже къде се намира някой от хеликоптерите с магнит от долу че искам да си пренеса колите в 1 град :D .

Link to comment
Share on other sites

Ima edna misiq, na kazinoto.Trqbva da vzeme6 edin samolet ot leti6teto i da otide6 do Librerty City(mai taka be6e).Tova e grada ot Grand Theft Auto: III.Da znaete dali izvan misiqta moje da se hodi do tozi grad???

Link to comment
Share on other sites

Ima edna misiq, na kazinoto.Trqbva da vzeme6 edin samolet ot leti6teto i da otide6 do Librerty City(mai taka be6e).Tova e grada ot Grand Theft Auto: III.Da znaete dali izvan misiqta moje da se hodi do tozi grad???

Ми май не,защото той е доста извън картата и ше е голям късмет ако го намериш,пък и плюс това той вапбще не се вижда в морето ;)

Link to comment
Share on other sites

Aham, ok.Jalko :(

Imam o6te edin vapros: na misiqta na CJ(pri Madd Dogg's Mansion) se obajda Toreno... trqbva da vzema edin JET(voenen samolet).Kak se upravlqva? Toest, kak se dviji po-barzo ili ne6to takova.Onezi sinite, koito gi puska mai trqbva da sa nazad, kakto e i pri jet pack-a.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какво става след като се предадат всички коли от списъка за export? Щото аз вече съм превъртял играта, а пък съм само на 66% прогрес и би трябвало да има още мисии...

Link to comment
Share on other sites

Aham, ok.Jalko :(

Imam o6te edin vapros: na misiqta na CJ(pri Madd Dogg's Mansion) se obajda Toreno... trqbva da vzema edin JET(voenen samolet).Kak se upravlqva? Toest, kak se dviji po-barzo ili ne6to takova.Onezi sinite, koito gi puska mai trqbva da sa nazad, kakto e i pri jet pack-a.

Еми направляваш тягата с 8 и 2 от Num Pada(саответно 8 за напред и 2 за надлоу :P ).И още нещо:преди да се качиш в самолета разбий другите 2 които са до него,защото после те преследват :D .

 

Leper_Messiah и аз превартях играта преди доста време и прогреса си ми е на 100%.Пробвай да минеш мисийте с които са ти отбелязани с камионче и багерче :D

Link to comment
Share on other sites

а ве хора как да мина оная мисия дето трябва да преследвам някъв самолет(пътнически) и да се кача във въздуха с 1 друг.. :(

Link to comment
Share on other sites

а ве хора как да мина оная мисия дето трябва да преследвам някъв самолет(пътнически) и да се кача във въздуха с 1 друг..  :(

Въпреки "точното" обяснение мисля,че се сетих за коя мисия става въпрос :D .

Значи номера е да не караш точно срещу пътническия самолет ами малко отстрани на него(и на същата височина горе долу :P ),за да може като го видиш да завиеш рязко(това става със стрелките :D :P )и веднага да минеш през червеното кръкче.Аз така минах мисията,надявам се да съм ти помогнал.

Link to comment
Share on other sites

а ве хора как да мина оная мисия дето трябва да преследвам някъв самолет(пътнически) и да се кача във въздуха с 1 друг..  :(

mi su6to druga rtaktika e da se ka4i6 na viskoko i posle kat se spuska6 stava mn lesno 6tot si po burz...

 

BTW nqkoi slojil li e novite koli i da kaje koi sa hubavi i koi ne... az sega slagam hamura i BMW i shelbi mustanga i 6te kaja koi ot tqh sa hubavi...

 

BTW kude se slagat ???

Link to comment
Share on other sites

BTW nqkoi slojil li e novite koli i da kaje koi sa hubavi i koi ne... az sega slagam hamura i BMW i shelbi mustanga i 6te kaja koi ot tqh sa hubavi...

 

BTW kude se slagat ???

Чети, че ме мързи да обяснявам

:)

 

ЕДИТ: IMG-то го дръпни от тук :music

Link to comment
Share on other sites

уф .... някой да обясни по-грамотно много моля! че колите са яки апък .... не всички могат да си ги сложат!

ОК

 

1 Дърпаш си туула от горния линк.

2 Отваряш го и избираш ?:\... \GTA San Andreas\models\gta3.img.

3 Сваляш колата която ще инсталираш (това е или РАР или ЗИП архив) ънрарваш и има два файла. ****.dff и ****.txd заменяш оригиналните (намираш същите с това име "****.dff" и след това "****.txd") заменяш ги с командата "реплейс" както в линка който съм дал и това е.

 

Ако има нещо което неможеш да разбереш питай.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защо не пише коя кола от новите, коя кола от играта замества. доста глупаво е така. аз от къде да знам дали като сложа Аудито и после сложа Мерцедес - няма да ми остане само Мерцедеса после.

Link to comment
Share on other sites

Защо не пише коя кола от новите, коя кола от играта замества. доста глупаво е така. аз от къде да знам дали като сложа Аудито и после сложа Мерцедес  - няма да ми остане само Мерцедеса после.

Сваляш си примерно Мерцедеса. Той е архив. Ънрарваш и най-често* имаш 2 файла например admiral.dff и admiral.txd, заместваш ги със вече съществуващите в играта с помоща на IMG-то и това е - на мястото на колата Admiral имаш Мерцедес...

Link to comment
Share on other sites

awe tezi koli ne struvat - slojih shelbi - tupa e, slojih fiat - gotin e ama zamestva jester-a taka 4e pak ne struva i vsi4kite drugi koli as boza su6to a puk i mn mi lagva ot tqh... taka 4e za men novte koli ne struvat... koito iska neka gi probva ama predi tova da si napravi backup

Link to comment
Share on other sites

awe tezi koli ne struvat - slojih shelbi - tupa e, slojih fiat - gotin e ama zamestva jester-a taka 4e pak ne struva i vsi4kite drugi koli as boza su6to a puk i mn mi lagva ot tqh... taka 4e za men novte koli ne struvat... koito iska neka gi probva ama predi tova da si napravi backup

А на мен и ми бъгясват играта на всичкото отгоре :angry:

Шелбито ми го дава на бели точки цялото...

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi stava li da mi obqsni eto tuk kakvo se pravi???

http://play.evrocom.net/dl/incoming/+AlekS...nshots/gang.JPG

 

Ми то го пише с огромни букви! Трябва да завземеш повече територии в града. Това става като отидеш в някоя част контролирана от друга банда (на картата са с жълт и лилав цвят) и почваш да трепеш от тяхните (облечени с в съответните цветове). Пише че си предизвикал GANG WAR и....правиш каквото ти пише... ;)

Link to comment
Share on other sites

ОО хора незнам дали вас ви кефат колите ама аз си дръпнах доста,направих така както каза evil_smith (за което му благодаря),сложих си и два мотора и ся влизам да видя дали съм ги сложил правилно и кои са готини ако искате и вие да ги свалите :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

евала оправих тая игрица ама ся се гърча на една много лесна мисия явно не ставам за танци много си оплитам прастите земи някои да помогне

щото винаги е така на лесните мисии се гърча а на другите ги минавам дирекшън

така беше на 3 и ваис сити :D

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...