Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Аз искам да питам,някой има ли информация за ония Мод за Сан Андреас,където се прибавят всички градове от поредицата(Либърти Сити и Вайс сити)?

Link to comment
Share on other sites

Ето го мода и страницата на мода, но пише, че разработката е спряла поради ограничения на енджина.

 

http://www.thegtaplace.com/pafiledb.php?ac...file&id=845

 

http://www.gta-lvs.com/

Хмм...аз вчера след малко повече турсене го намерих и беше версия 0.2(~80MB),а тази на сайта който си дал е 0.1(~5MB).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Закучих се на мисиите едната е е за подскачащите коли другата е за танцуване на плажа е немога и немога да ги уцелвам тия стрелки на време или ги баркам някви идеи как да ги мина по лесно

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Искам да питам нещо, тъй като с един приятел стигнахме (аз у нас, той у тях естествено) до едно и също място и нямаме повече мисии. Значи един ме изпрати (дето уж знаел какво ставало с братото - затворника) да се уча да летя. Обаче аз не бях изпълнил на Z 2 мисии и се върнах да ги направя. След това се понаучих малко да летя, обаче оня след това не ми дава мисии. Някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Ако някой си има идея къде се пазят GTA San Andreas User Files под виста ще съм радостен да сподели.

C:\Documents and Settings\po_taka\My Documents\GTA San Andreas User Files

 

Искам да питам нещо, тъй като с един приятел стигнахме (аз у нас, той у тях естествено) до едно и също място и нямаме повече мисии. Значи един ме изпрати (дето уж знаел какво ставало с братото - затворника) да се уча да летя. Обаче аз не бях изпълнил на Z 2 мисии и се върнах да ги направя. След това се понаучих малко да летя, обаче оня след това не ми дава мисии. Някакви идеи ?

srebro ima6 li na si4ki za letene ?

vdigni malko koeficient s priqtelkata,onaq perverznata v malkata ka6ta.

Link to comment
Share on other sites

srebro ima6 li na si4ki za letene ?

vdigni malko koeficient s priqtelkata,onaq perverznata v malkata ka6ta.

Оная в Los Santos ? Добре си ми е с нея, ама като отида там и от Ballas почват да ме стрелят и не мога да си я изведа като хората. Според мен не е от това. Не на всички, но вече имам сертификат, че мога да стана пилот, т.е. че мога да си намеря работа на някое летище.
Link to comment
Share on other sites

C:\Documents and Settings\po_taka\My Documents\GTA San Andreas User Files

srebro ima6 li na si4ki za letene ?

vdigni malko koeficient s priqtelkata,onaq perverznata v malkata ka6ta.

Там ги няма, аз и без тва вече прекръстих тоя сейв.

Link to comment
Share on other sites

Оная в Los Santos ? Добре си ми е с нея, ама като отида там и от Ballas почват да ме стрелят и не мога да си я изведа като хората. Според мен не е от това. Не на всички, но вече имам сертификат, че мога да стана пилот, т.е. че мога да си намеря работа на някое летище.

mi poigrai si malko 6toto to zlatoto na si4ki 6ti trqbva , da ti otklu4i djeta,samoleta,apacheto...

Prevzel li si teritoriite ?tam v na4aloto kadeto te puska.

Govorq za onaq deto iska6e da si s nqkaf kostum i samo q la6ka6.kato napredne6 zima6e edni klu4ove ot neq i pravehte 1 golqm obir v 1 kazino mai.

 

Там ги няма, аз и без тва вече прекръстих тоя сейв.

kak taka gi nqma ?

Link to comment
Share on other sites

Ами лесно, просто ги сейва другаде, но аз не можах да ги намеря. Карай, сейва беше само в средата на историята, а като шести-седми, не ми беше толкоз скъп...

Link to comment
Share on other sites

mi poigrai si malko 6toto to zlatoto na si4ki 6ti trqbva , da ti otklu4i djeta,samoleta,apacheto...

Prevzel li si teritoriite ?tam v na4aloto kadeto te puska.

Govorq za onaq deto iska6e da si s nqkaf kostum i samo q la6ka6.kato napredne6 zima6e edni klu4ove ot neq i pravehte 1 golqm obir v 1 kazino mai.

Териториите не са ли само в Los Santos. Аз вече напуснах града, доооста отдавна вече целия е на Ballas и ония мексиканците. Сега съм в San Fierro и от там нямам мисии.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Имаше един сайт,който ти беше описано как да си сваляш и сменяш една по една колите(тоест да си сваляш например БМВ 330 и да е заместиш на мястото на друга кола).Някой ако знае нека пише :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше един сайт,който ти беше описано как да си сваляш и сменяш една по една колите(тоест да си сваляш например БМВ 330 и да е заместиш на мястото на друга кола).Някой ако знае нека пише :)

С тази програма трябва да става: http://www.thegtaplace.com/pafiledb.php?ac...ile&id=1001

На същия сайт има и малко коли.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

help_153823.JPG

 

някой може ли да ми каже от какво е тва?? видеокартата ми е GeForce FX 5200 c 256 MB

 

EDIT: Problema e 4e horata se slivat s cveta na nebeto

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sega si drupnah release na hoodlum ot zamunda i imam problemi sus zvuka-nqkoi zvuci ne se chuvat kato razgovorite po telefona brumcheneto na kolite i drugi sfx volumeto mi e na max no pak nishto ne stava

ne vqrvam da e ot kodeci a po skoro mislq che e ot audio papkata tq mi 3.23 gigabaita s 3 papki-config

stream i sfx i 32 faila a va6ite po kolko gigabaita sa i imate li nqkakvi idei kak moga da go opravq ?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

има една мисия, където взимам една кола и трябва да правя някакви циркаджийски номера в такт с музиката.

та, к'ъв е чалъма, щото нещо не мога да го усетя :)

Link to comment
Share on other sites

има една мисия, където взимам една кола и трябва да правя някакви циркаджийски номера в такт с музиката.

та, к'ъв е чалъма, щото нещо не мога да го усетя :)

Ако правилно се сещам:

Показва ти едни стрелки, съответно когато дадена стрелка мине през кръга ти трябва да цъкнеш съответния бутон, май бяха стрелките на клавиатурата, ако не на нум пада.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...