Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

A za6to prosto ne napi6e6 v tazi temq !?

ne samo 4e 6te si spesti6 vreme da otgovarq6 na seki s PM , mai nie 6te si spestim vreme da ti pi6em PM.

 

( s vsqko natiskane na klaviatyrata i se skysqva jivata , a klaviaturata struva pari

gubim vreme ( vremeto e net ) da pi6em pm i posle da 4akame otgovor a neta e pari .... sry nz zakvo go pi6a tva )

 

da prav si:))) prosto me murzeshe v momenta da pisha kak se opravia:)

zna4i sled 6xxx i 7xxxx detonatori sa zaklu4enie refresh rate opptiona zashtoto se smiata 4e e opraven buga za 60to herza no ne na vsi4ki igri pravi se slednoto za otklu4vane na menuto za refresh rate-a v nastroikite na video kartata samo za nvidia:) --------------

otvaria se regedit ot start menu\run

tam se tursi po papkite hkey_local\software\nvidia corp\global\nvtweak

ne sum napisal pulnite naimenovania na papkite no to se podrazbira

v glavnata papka nvtweak se vkarva dword value s ime NvCplDisableRefreshRatePage sled tova se dava modify na tozi dword i se naglasia value data 0 (nula) :)))) tova e

i posle se naslajdavate na otvorenia option za refresh rate-a v advanced settings na video kartata vi:))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
.....gradusa zavurtane i ocelqh... koito iska moga da mu dam replay  <- slaga se pri save-

mi az go svalih ama kato go gledam to4no kato prezemi6 samoleta i me izhvyrlq ot igrata , moje problema da e i pri men .....

za kola ako iska6 6te ti obqsnq podrobno kak ti da si narisuva6 sobstven skin.

Link to comment
Share on other sites

P.S. eto q kolata za koqto govoreh 4e e kato ot The Fast and The Furious

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Riskov/pic/1.JPG

 

Откаде я взе бе?

или си я правиш ? коя кола е >?

 

edit:

като отида там немога да влизам .. нещо да си правил за да ти се отвори ?

даже неми е маркиран и на картата като ключ

Link to comment
Share on other sites

като отида там немога да влизам .. нещо да си правил за да ти се отвори ?

даже неми е маркиран и на картата като ключ

 

 

След една от мисиите го отклячваш...

Link to comment
Share on other sites

ако стигна 100% примерно с Денис остава на 100 или пак си спада като не ходиш при нея?

pada no mai ne ti vzima bonusite ,ta4e ne te zasqga ( 6tqh da kaja *b* ) kolko te obi4a.

Link to comment
Share on other sites

Кои мисии ? Превъртял съм играта ......

 

Aми след като минеш Driving School-а след него ти дава още мисии.Ако не си ги минал да знаеш,че го отключваш след последната (доколкото си спомням ;) )

Link to comment
Share on other sites

Aми след като минеш Driving School-а след него ти дава още мисии.Ако не си ги минал да знаеш,че го отключваш след последната (доколкото си спомням ;) )

Eeee... несам го минал целия .. просто немога да мина последната с която тряа да ида до другия край на града без да троша колата и да се върна за 120 секунди ... 1000 пъти съм се пробвал и немога и немога :/ деа...

Link to comment
Share on other sites

леле толкова страници толкова нещо,аз преди три дена почнах играта а вече знам толкова за нея само от вашите постове :) имам едно малко въпросче и ще моля да не ми се карате ако го има някъде написано ама нали ви викам че само друга информация намирам.

Някой да ми каже как да си пускам собствени мп-тройки на радиото...шото то там пише да си направя шоркът ама къде са прави ко се прави....бахти много съм затъпял и не мога да се справя сам така че help people :D

Link to comment
Share on other sites

леле толкова страници толкова нещо,аз преди три дена почнах играта а вече знам толкова за нея само от вашите постове :) имам едно малко въпросче и ще моля да не ми се карате ако го има някъде написано ама нали ви викам че само друга информация намирам.

Някой да ми каже как да си пускам собствени мп-тройки на радиото...шото то там пише да си направя шоркът ама къде са прави ко се прави....бахти много съм затъпял и не мога да се справя сам така че help people  :D

http://www.evrocom.info/invision/index.php...ndpost&p=363984

Link to comment
Share on other sites

Ей хора кажете за тия ванове,с които може да се краде.Ква марка са,каде горе долу из картата могат да се срещнат?Като се качиш в такъв,направо ти дава като на полицейска,или пожарна мисия,кадето трябва да натиснеш 2?Обеснете малко.

Link to comment
Share on other sites

Аве хора имам проблем с 1 мисия на пилотското училище сигурно е много лесна но не мога да я мина майна ае някой ако може да ми я мине да са обади да му прата сейва..става въпрос за 3-тата мисия от пилотското училище... :cry

Link to comment
Share on other sites

Колите се доставят надоковете на втория град (квартал) до порталния кран.

Качвате се на крана и натоварвате колата на кораба. За което ви се плаща. Малко по назад на дока има дъска с написани всички коли които се търсят в момента. Доставените коли се задраскват в списъка автоматично.

Link to comment
Share on other sites

Колите се доставят надоковете на втория град (квартал) до порталния кран.

Качвате се на крана и натоварвате колата на кораба. За което ви се плаща. Малко по назад на дока има дъска с написани всички коли които се търсят в момента. Доставените коли се задраскват в списъка автоматично.

 

Да добавя, че трябва да се мине определена мисия, за да може да се доставят колите. И като се качите на някоя кола ви пише, ако можете да я закарате на доковете.

Link to comment
Share on other sites

Откаде я взе бе?

или си я правиш ? коя кола е >?

 

edit:

като отида там немога да влизам .. нещо да си правил за да ти се отвори ?

даже неми е маркиран и на картата като ключ

zna4i kolata az probvah garaja mi se otvarq samo na jester i ako ostavq jester pred varatata i kat vkaram druga kola ne mi dava taka 4e izpolzvai jester namira se to4no zad tozi garaj ama to4no zad nego e v edna malka uli4ka - ili po to4no malko put4e (zad garaja otidi i kolata e zad stenata mu) /po podrobno obqsenie ne davam :D /

 

BTW save-a sled samoleta se ka4vam na kolelo slizam malko nadolu i posle se spuskam po edin put s luda skorost. Padam na edna skala na predna guma, po4vam da se vurtq kat pumpal i vsu6toto vreme padam nadolu i posle si ostavam daje ne sum padnal ot koleto mn e qk replay-a

 

Ей хора кажете за тия ванове,с които може да се краде.Ква марка са,каде горе долу из картата могат да се срещнат?Като се качиш в такъв,направо ти дава като на полицейска,или пожарна мисия,кадето трябва да натиснеш 2?Обеснете малко.

 

van se namira v purviq grad sre6tum GYM ima edni sini ku6ti toi e tam

Link to comment
Share on other sites

Да добавя, че трябва да се мине определена мисия, за да може да се доставят колите. И като се качите на някоя кола ви пише, ако можете да я закарате на доковете.

 

Тази мисия на втория град ли е и от незадължителните ли е , защото аз не съм доставял коли ?

Link to comment
Share on other sites

Между другото всички коли в магазина до гарата в Сан Фиеро могат да са тунинговат във въпросния тунинг център.Има и един Нисан Скайляйн в магазина дето става много по-изрудски и едно субаро.Даже и онова комби може да се тунингова и изглежда много яко.

Link to comment
Share on other sites

Тази мисия на втория град ли е и от незадължителните ли е , защото аз не съм доставял коли ?

Да от задалжителните е :) .Иначе последната мисия е мнго якичка :punk .И накрая как полицая се хвърля от моста с пожарната :devil :punk

Link to comment
Share on other sites

ще се намери ли някой желаещ да ми мине оная мисия дето трябва да се качиш на самолета с мотора (без чийт обаче) ако има добри самаряни да ми пишат един ПМ с емайла си да им прата сейв

Link to comment
Share on other sites

ще се намери ли някой желаещ да ми мине оная мисия дето трябва да се качиш на самолета с мотора (без чийт обаче) ако има добри самаряни да ми пишат един ПМ с емайла си да им прата сейв

То няма чийт който да ти помогне за тая мисия ;) Прочети това

Между другото открих как се ускорява по-бързо с моторите и се постигат доста по-високи скорости.Ако сте забелязали като натиснете напред,преди да се изправи CJ се навежда.Ако цъкате постоянно напред,без да задържате се ускорява по-бързо и се постига по-висока скорост.Ако имате джойстик(както съм аз) просто трябва да натиснете леко напред и постоянно седи наведен.Със PCJ-600 по принцип вдигам 160 или 170 км/ч,а със тоя метод рекорда ми е 205км/ч и мсиля,че може и още.Тва щеше много да помогне за мисията със самолета.

 

Успех!

Link to comment
Share on other sites

пробвах го тоя метод ама с копчетата на клавиатурата е невъзможно да стане поне аз немога да го направа изглежда

а за чийта някой каза че я е минал със забавяне на времето

Link to comment
Share on other sites

Между другото всички коли в магазина до гарата в Сан Фиеро могат да са тунинговат във въпросния тунинг център.Има и един Нисан Скайляйн в магазина дето става много по-изрудски и едно субаро.Даже и онова комби може да се тунингова и изглежда много яко.

 

На мен тъпата врата не ми се отваря като ида. преди ми се отваряше, даже съм тунинговал - сега неще.

 

ще се намери ли някой желаещ да ми мине оная мисия дето трябва да се качиш на самолета с мотора (без чийт обаче) ако има добри самаряни да ми пишат един ПМ с емайла си да им прата сейв

 

Караш зад двигателите на самолета. те те придърпват и караш много бързо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...