Jump to content
BulForum.com

Dragon Age: Origins


Crazy_Hamster

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

На излизане от селцето, в което взимаш Шейл, има клипче, което ме съдра от смях :)

Дори и да не ползвате голема, само заради това клипче си заслужава да го сложите в партито си за малко.

 

 

Тази игра ще ме вкара в беля, ей! Имам толкова много работа, а не мога да се откъсна...

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, от къде се взима тва куче като мембър за партито, къде ли не обикалях, с кой ли не говорих... деазнам. Само каишки събирах, накрая я превъртях и.. нищо.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, от къде се взима тва куче като мембър за партито, къде ли не обикалях, с кой ли не говорих... деазнам. Само каишки събирах, накрая я превъртях и.. нищо.

Спойлър:

 

В началото, още преди Дънкан да те прати в гората с другите рекрути, трябва да говориш с един пич на около 10 метра от него. Дава ти куест да намериш едно цвете в гората, за да излекувате кучето. Връщаш куеста преди голямата битка и мисията в кулата. После, след като Мориган вече се е присъединила към партито, заминавате за селото на север от гората (не му помня името), по пътя ви нападат някакви детспоуни и срещате кучето. Гледаш да не умре в битката и готово. Започва с пълна лоялност и ти дава много готини сценки в лагера.

 

Link to comment
Share on other sites

Аз сега почнах наново с един роуг, ще го видя тва куче. Тоя път напрасках направо кодовете, че нещо ме мързи да вдигам всичко наново. Само се надявам по-скоро да изкарат някоя бонус мисийка, като ония 2-те. Все нещо трябва да се цъка, докато чакаме новия WoW и Diablo, а нещо Frets on Fire взе да ми писва :)

Link to comment
Share on other sites

аа, няма забравяне тва :punk Особено след като си намерих парчета на Вай, Сатриани и Гилбърт, няма ставане от тва РС.

 

*sry за offtopic, go on: ...та Dragon Age... :)

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден я играх за малко, ама нещо battle system-a ми убягва.

Още в началото на elf някакви два вълка ме нападат, аз бия по единия, а моя спътник нещо freeze-на. Само седи и гледа как ме бъхтат. Давам пауза, давам му да атакаува - кор, баце... Довечера мисля пак да пробвам, да видя какво ще стане тоя път.

Някъде няма ли разяснения по системата?

Link to comment
Share on other sites

Може нещо да се е бъгнало. Иначе има tactics екран, в който избираш как да се държат съюзниците ти.

 

 

М/у другото - реших да пробвам NWN 2 - може за времето си да е било нещо невероятно, но сега пред DA:O е като умрял хамстер пред цяло стадо изкрейзили носорози.

 

 

 

http://www.youtube.com/user/Toegoff

Този тип е ъплоуднал цялата игра! 300 клипчета по около 10 минути всяко = 50 часа!

Link to comment
Share on other sites

Вдигай му Combat Tactics левела , ако си още в началото, нищо чудно че се държи като след абсент. По-нататъка с качване на левела се оправят. Друг е въпроса, че мейджовете, въпреки 20-те магии дето имат, почти нищо не правят.

Link to comment
Share on other sites

Mage на forst пък е най-небалансираното нещо в тая игра -_- Вдигаш Blizzard +earthquake,пускаш го една група от 10човека и ако случайно някой вземе че оцелее = cone of cold + stonefist(май така се казваше?) = 90% шанс да го shatter-неш... Да не говорим,че по-напред в играта тоя cone of cold контролира по 3-4 моба наведнъж и почти всички класове имат по поне 1 ability което може да предизвика Shatter aka one shot >.<

В момента съм с templar/assassins/ranger/mage(за жалост shapeshifter :D) - ако имам възможност ги изнасям само с mage-a blizz+eq,ако не им бия 1 shatter и докато му изтече ефекта половината мобове са shatter-нати :D

Link to comment
Share on other sites

Blizzard наистина е прекалено брутална магия, най-вече защото може да се каства без директна видимост към гадовете. А веднага след нея може да пуснеш и Tempest. Струва ми се, че при добре развит мейдж няма да има нужда от друго хора в партито :)

При второто превъртане играх с rogue и към края дуелът с Loghain направо ме съсипа. След няколко преигравания на масовката преди самия дуел и съответно няколко умирания избрах Morrigan да се бие и впоследствие Loghain така и не мръдна от началната си позиция - Cone of Cold, Winter's Grasp, Lightning, Shock, Improved Life Drain и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Абе стигнах до едно място, където има Downloadable content... Какво правя? Сваля ли се?

Това от оня образ в лагерът ли....? Аз това съм си го оставил за десерт.

Link to comment
Share on other sites

Ама сваля ли се свободно?! И защо за десерт? Не ми ли е баш за сега? То накрая няма ли да са много лесни? Или мобовете са съобразно левъла ти, а не фиксирани?

 

P.S. Много се зарибих, защото играта е малко като книга. Чудя се дали мога да изчукам Алистър, ако му напълня бара?!(Героя ми е женски, да не си помислите нещо... :lol:)

Link to comment
Share on other sites

И аз врътнах играта - прекрасно емоционално преживяване.

Много добра основа за още по-изпипани експенжъни, или цяло продължение. Със сигурност детето на лорда на Редклиф ще има нещо общо със следващата история...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Парти от три мейджа и напомпан голем е абсолютно неудържимо!

 

edit: Мориган е голяма кучка! Аз утрепах майка й, а тя ми се нахвърли и ме изчука...., а после ми се прави на - .... ама аз не съм такава.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мен нещо ми дават зор. 3 пъти с различна тактика пробвам и не мога да ги претрепя тия говеда.

 

Не знам до къде историите са различни, но аз съм с мейдж. Излезнах от кулата и отидох в онзи град, където пък ме пуснаха на мисия да събирам кръв и някакви забравени книги. Та е там ме разбиват. Умре ли моя мейдж и групата е загубена. Онези се лутат като ненормални.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...