Jump to content
BulForum.com

Risen


trifo

Recommended Posts

LINK

 

3500_risenPCUSpackshot2D_1249692236.jpg

 

## Производител : Deep Silver & Piranha Bytes

 

## Сайт на производителя : http://www.deepsilver.co.uk & http://www.piranha-bytes.com/

 

## Снимки от играта : Тук

 

## Коментар : Заровен в пясъчен, суров и атмосферен фентъзи свят, в които всяко действие има последствие. Във величественният свят на Risen, пълен с мистериозни заметресения, страховити чудовища и невъобразими богатства, изградете си Вашата съдба с меч, научете изкуството на борбата или станете могъщ магьосник.

 

## Изисквания :

 

OS: Windows XP™ (with Service Pack 3)

 

Processor: 2 GHz Intel® Pentium™ 4 Single-core Processor

 

Memory: 1 GB RAM

 

Graphics: 256 MB DirectX™ 9.1c compatible graphics card (nVidia® GeForce® 7900/ATI Radeon™ X1800 or better)

 

DirectX®: DirectX™ 9.1c compatible graphic card driver

 

Sound: 100% DirectX™ 9.1c compatible sound card

 

Controller Support: Keyboard, Mouse

 

## Инсталация :

 

1. Маунтвате с последната версия на DT Lite.

 

2. Инсталирате.

 

3. Разархивирайте файл files.rar. Копирайте и пастирайте в директорията на играта папка

 

English и заменете всички повтарящи се файлове.

 

4. Разархивирайте, маунтнете mini-image файла.

 

5. Стартирайте играта.

 

 

 

 

 

 

 

 

Страхотно RPG, от много време ми се играеше точно такава игра, прекрасна графика и атмосфера!!!

Пробвайте я задължително!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Наистина брилянтна графика.

Само не знам аз ли не правя нещо както трябва, или наистина два вълка ме правят салата. Блока откровено не действа, а те ми взимат три пъти повече, отколкото аз на тях. Обрах полето, убих с триста зора вълците в пещерата, и след 10-тото умиране се отказах. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

"пещерата" е супер описателно :D Кажи коя, къде и т.н. Аз съм същио съвсем в началото, тъкмо си взех меч и се юрнах в едно блато. А и мисля, че има разлика между Hungy wolf и Wolf, едното е по-яко, бие повече и дава повече xp.

 

Вдигането на левели също е странно, доколкото разбирам трябва да се търсят учители по разните дисциплини и професии, не можеш директно да гъчиш събраните точки от левелите.

 

И... Въобразявам ли си или немците пак са си оставили ръцете по енджина и играта сече и на добри машини? Играя я на dual core 2.0 ghz, 2 gb ram, GF 9600GT 512 mb, с някои неща догоре, други на medium и пак сече неприлично много.

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен ми върви идеално, ама имах предвид, че мобовете около теб са брутално силни. Двама те убиват почти винаги. Не е логично. Говорех за пещерата с вълците от куеста във фермата. Както и да е. Сега се намърдах в града. Има хиляда куеста, да видим как ще се излиза...

Link to comment
Share on other sites

на мен ми върви добре на 4600+ на 3ГХ 4гб рам и 9600гт и тя на клок, АА 2Х и всичко високо, сянка средно

 

и блока си ми действа супер, до сега не са ме удряли докато съм в блок

но съм играл малко понеже вчера от тая игра ми загря компа и ми изгоря захранването :)

Link to comment
Share on other sites

Асасин, ако си с щит прави блок, работи и срещу животни и срещу хора. Един блок, след това една серия и си ги омазал.

Иначе лудница е играта, жив готик откъм всичко, освен история. Загатват за Аркания :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Защо никой не каза, че тоя линк към замундата е с версия на руски език? Изхабих излишно 5ГБ рейтинг. Сега ще дърпам пак от TPB нормално копие на английски език.

Link to comment
Share on other sites

Защо никой не каза, че тоя линк към замундата е с версия на руски език? Изхабих излишно 5ГБ рейтинг. Сега ще дърпам пак от TPB нормално копие на английски език.

Нали затова е онзи рар 600-700МБ. Вътре имам папка Инглиш, а в нея "data". Пействаш "data" в директорията на играта и си играеш на инглиш

Link to comment
Share on other sites

Много ми харесва играта, ама сече здраво. На dualcore 4400+ 2gb ram и 8600gt 256mb яко сече на 1440x900 с минимални графики. Вече не ми се сече там на 960х нещо си ама на нея не може да се играе.

Link to comment
Share on other sites

Сега съм на кръстопът. И съм малко объркан.

 

Ако отида в блатото ставам бияч (никога не съм харесвал биячите).

Ако отида през задния вход на града какво ставам?

И ако ме хванат от Order-а и ме закарат в манастира, какъв ставам?

 

Че влезнах през задния вход на града, но още се чудя.

Link to comment
Share on other sites

в блатото можеш да станеш и доста други работи, ловец например... не мисля, че от това къде ще отидеш ще трябва да изебереш какъв да си

 

а ако те хванат order-ите май ставаш един от тях? понеже не те убиват и се събуждаш в манастира (натиснах Ф9 вече)

Link to comment
Share on other sites

Между другото ако влезнеш в града, няма излизане :laughing:

Да, ама не...аз скачам по покривите кът спайдър мен. Сега смятам да се джойна към Дона :pirate

Лудница.

Link to comment
Share on other sites

Тежка е, мамка му. Всичко съм сложил на low и пак сече по малко.

Още съм в самото начало и засега всичко откъм геймплей изглежда добре. Малко е странно да седиш и да гледаш как Jan трепе глигани и да вдигаш experience :) Лъкът не ми харесва.

Засега толкова :)

Link to comment
Share on other sites

Тежка е, мамка му. Всичко съм сложил на low и пак сече по малко.

Още съм в самото начало и засега всичко откъм геймплей изглежда добре. Малко е странно да седиш и да гледаш как Jan трепе глигани и да вдигаш experience :) Лъкът не ми харесва.

Засега толкова :)

 

 

да... аз на доста места като ми стане трудно бягам и вкарвам противника при група от мойте хора, иначе няма минаване... навсякъде пише, че в началото е много трудно и след това става нормално трудно, дано да е истина :)

 

аре ако искате всеки може да поства thumbnails на някви яки скрийнове!

Link to comment
Share on other sites

И аз я почнах, но в момента съм на кръстопът - влезнах в града и се чудя на кого да помагам - на ордера или на дона. Май ще трябва да преспя с тази мисъл...

Link to comment
Share on other sites

Ще мога ли да си варя лайна от растенията и билките, ако не съм магьосник? Много се радвам, че тоя елемент го има, но в Oblivion примерно можеш да береш и вариш без да си специалист в това, просто излизат по-слаби/безполезни/евтини отвари. Тук как е?

Link to comment
Share on other sites

Ще мога ли да си варя лайна от растенията и билките, ако не съм магьосник? Много се радвам, че тоя елемент го има, но в Oblivion примерно можеш да береш и вариш без да си специалист в това, просто излизат по-слаби/безполезни/евтини отвари. Тук как е?

Можеш, трябва да знаеш скил алхимия и да имаш съответните рецепти + съставки и естествено да намериш някоя алхимически стенд :laughing: аз не намерих...

Link to comment
Share on other sites

в bandit camp пада се в дясно от замъка на горе по хълма има един чичо дето прави бира, той може да те научи и на алхимия и има и стенд, също и в замъка май имаше стенд не помня

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Айде някой от по-отворените да ме светне - как точно се минава шибаният, огнен титан!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...